bugün

the oc dizisinde anna stern karakterini canlandirmis olan aktris. ve seth cohen denen embesil bu kizin yerine digerini, meme kadini secmisti, angut. sonra ikinci sezonunu izlemedim zaten.
Kısa saçın bir hatuna bu kadar yakıştıgı ender görülür.Arkadaş aralarında belli bir dönem Summer'mı Anna'mı diyaloglarının parçası olmuştur ki elimdeki istatistikler %58 Anna cevabının verildigini söylüyor. 4. sezonda the OC'de tekrar kısa bir süreligine görülecekmiş.Sabırla bekliyoruz...
sarı saçlarının dibinden çıkan koyu kahve rengin bile hoş durduğu lokum kıvamlı, şepşeker kişi. severek izliyoruz...
stay alive filminde ve daniel powter ın bad day klibinde oynamış oyuncu.
güzel bir bayan. genel olarak beğenilen özelliklere sahip olmamasına rağmen güzel deniyor ise demek ki güzellik derecesi oldukça yüksek. ses tonu da oldukça güzel bir kadındır.
the oc adlı dizi'De tanıdığım sempatik ve güzel hatun.

http://www.hkb.org.uk/col...rmstrong_O.C.110_hkb1.jpg
1980 tokyo doğumlu güzel kişi. kendisini the oc sayesinde tanıdım. dizide o kadar kız varken en güzeli buydu. sadece bu kız için izlemeye başladım. seth karakteri ise (a.k.a orospu çocuğu) bu güzelim kızı terketti. havaalanında bıraktı. anlatırken bile gözüm doldu lan... öfff ulan....
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
tam adı samaire rhys armstrong olan 31 ekim 1980-tokyo/japonya doğumlu 1.65 metre boyunda şirinlik muskası. adı galce doğan güneş anlamına gelmektedir ve samira diye söylenmektedir. 2005'te maxim dergisince en çekici 100 kadın seçiminde 55. olmuştur. japonya'da uzun süre bulunmasının getirisi olarak judocudur aynı zamanda.

lisede iki yıl voleybol oynamış sonrasında oyunculuğa yönelmiştir.
bir yıl boyunca arizona university'de takılmış ve bırakmıştır.
ilk çıkışını the oc'de yapmış, sonrasında pek çok yapımda oynamıştır.
naru adında moda markası vardır.
2007'de kişisel sorunlar nedeniyle bir ayakta tedavi merkezine gitmeye başlamış ama dirty sexy money'deki rôlünü bırakmamıştır.

bu aralar the mentalist'te sık sık görünmektedir.