bugün

(bkz: bana da bir bardak su)

Sana ancak 10 liraya şebeke suyu veririz o da plastik bardak kardeşim.

Allah'ın cezası liberaller.
enayidir. bakkalda aynı kahve 75 kuruş. evet.
ileriki saatlere yatırım yapan kişidir. ben pek fazla kız peşinde koşan bir tip değilimdir fakat mekan çalışanları artık arkadaşım olmuştur. ve başarı oranım 0. tabi mesele mekan veya kahve değil kızı içine soktuğunuz sohbet. bir avcı gibi tutacaksın kızı en zayıf narin noktasından ve ilacı olacaksın. eee ne demişler bir kahvenin o gecelik hatrı vardır.
iyiki kahve seven biri değilim dediğim başlık. Ne gerek var o kadar vermeye.
normal bir filtre kahve içildiği sürece 10 tl falan tutmayan kahvedir gidip white chocolate mocha alıp üzerine yok karamel yok soya sütü yok bilmemne ekletip kahveyi çorba yaparsanız 10 tl de olur 25 de olur her yerde olur bu.
saçmalıktır.starbucks da saçmalıktır,starbucks ta kahveye 10 tl vermek de.
adam gibi adamdır. sırf sevgilisine ayıp olmasın diye vermiştir.
alıyorsunuz bi kahve makinası. 500 tl verip istediğiniz kahveyi içiyorsunuz.

çözüm.

konu kilit.
Starbucks ta içtiğim tek şey filtre kahve. O da 5.25 tl. Gerisi beni ilgilendirmiyor. Ama harbi maldır 10 tl fazla tabi.
instagram'a atacağı fotoyla ve swarmla yapacağı check-in ile atacağı hava paha biçilemez.
tchibo da aynı kahve nin 3tl olduğunu bilmeyen sığırdır.
Büyük ihtimal yurt dışında kahve içmemiştir .
Bizim evin köşesinde süleyman abi var o da çayı 5 tl ye satıyor. Ortam fena sosyete çaycısı. Herkes burada. Buraya para veren neyse starbucks verende aynı.
bence ideal on lira. ki zaten kahve tiryakileri paraya bakmıyor sadece içiyorlar, benim gibi.
Aslında ağzının tadını bilen kişidir.
starbucksdan hep 5.25 tlye filtre kahve içtiğim için beni etkilemeyen durum. kahve dünyası, kahve diyarı, günül kahvesi, bilmem ne kahvesi isimli sikik mekanlarda bile 7-10 tl arası bir filtre kahve. o yüzden starbucks ve caffe nero dan şaşmam.
Hiç olmadığım kişi.

Bana göre fazla para verilebilecek şeyler içinde kahve yok, bu yüzden. Ben alkole bayılmayı seviyorum, yemeğe falan. Ha belki o adam da bi içkiye 50 lirayı saçma buluyo.

O yüzden karışamıcam ne veriyosa versin çok kurcalancak bişey yok.
5 lira veriyorum 5 saat oturuyorum çay ocağına çevirdim siktimin sıtarbaksını bi kişi de gelip "kalksana bilader söğüt gölgesi mi burası" demiyor, seviyorum.

ekleme:

5 saat napıyon lan sikik diyenlere: at yarışı çalışıyorum.
parası olan verir abi.
bizim kahveci necmi usta varken starbucks kim?
başlık 2009 da açılmış, açan adam zamanını geç, şimdi kovayla (küçük boyu harbi bana bile çok geliyor) filtre kahvesi 5 yada 6 lira. dışarıda o kahve nin yarisi kadarına 6 dan aşağı bulamazsiniz, üstelik yanık ve kötü kahve içersiniz . ha wayt caklit moka alayım dabil shot olsun yaparsan o zaman işler değişir tabi.
Ağır Maldır.
Edit : Ağır Mallar Eksilemiş huaha.
çağımızın aynştaynıdır.
Maliyetle kafayi bozmus arkadaslar: Starbucks, Costa, Nero gibi kahve markalari maliyetten kâr etmezler, en buyuk amaclari reklamdir. (bkz: cahils everywhere)
Starbucks artık 2009'un starbucks'ı değil. O zaman burjuva mekanıydı, şimdi her sosyal sınıftan insan görmek mümkün.