bugün

entry'ler (716)

yedinci nesil yazar

arada bir uğrarız. çoğumuz ekşideyiz ama buranın yeri ayrı tabi.

sözlük yazalarının nickleri ve anlamları

dexter dizisinde bir karakter.

pendik

doğma büyüme kartal'lı olarak merkezinin sahil kısmını beğendiğim istanbul ilçesi. arada pendik marina'ya gidip kahve içmek, new york coffee'de yemek yemek, gülistan sofrası'na kahvaltıya gitmek iyi geliyor.

laptop

macbook pro 16inch sahibi olarak dövizin gidişatı yüzünden kısa vadeli yatırım aracı olarak kullanmaktayım.

yedinci nesil

özlemişim buraları.

23 temmuz 2018 istanbul sıcağı

sabah işe uyumadan gitmemi sağlayan sıcaktır. işin garibi ofistekiler de uyuyamamış sabahlayıp gelmişler. saat 12:00 gibi knock out oluruz tahminimce.

sözlük yazarlarının film tavsiyeleri

point break(2015).

starbucks ta kahveye 10 tl veren kişi

starbucksdan hep 5.25 tlye filtre kahve içtiğim için beni etkilemeyen durum. kahve dünyası, kahve diyarı, günül kahvesi, bilmem ne kahvesi isimli sikik mekanlarda bile 7-10 tl arası bir filtre kahve. o yüzden starbucks ve caffe nero dan şaşmam.

30 mayıs 2016 gs warriors okc thunder maçı

curry nin 2 de 2 üçlükle başladığı maç. bastır warriors!

yazarların şu an dinlediği şarkılar

silverstein - massachusetts (acoustic)
https://www.youtube.com/w...XLpOLeY&feature=share

i see stars

abd li elektronik metal grubudur. screamer vokali zach johnson gruptan ayrılmış ve popülaritesini yitirmeye başlamıştır.
filth friends unite, endless sky, violent bounce sevdiğim şarkılarıdır.

asking alexandria

the black adlı şarkılarıyla gözümden düşmüş grup. o ne lan öyle bring me the horizon olmaya çalışmalar falan. danny cool adamdı gitmesi kötü oldu.

yavuz sultan selim köprüsü ne tırmanan gençler

Rus olarak lanse edilen genç arkadaşımdır. Rus falan da değil. Diğerini de çok iyi tanıyorum. Az antrenman yapmadık birlikte. ikiside çok yetenekli. Haklarında yapılan yorumlar canımı sıkıyor ama. Yok manyakmısın yok işin gücün yokmu. Sana ne amcık! Bu adamlar daha yeni başlamadı bu işe. 6-7 yıldır uğraşıyorlar, antrenman yapıyorlar. Sen ne yapıyorsun? Anca bütün gün pc de lol at amk.

16 kasım 2015 istanbul depremi

deprem hissetme hassasiyetim 7.2 den aşağı olmadığı için hissetmediğim deprem. nasıl hissediyorsunuz anlamıyorum.

edit: 4.0 büyüklüğündeymiş. hassas terazi gibisiniz arkadaşlar.

ölen eşini bırakmak istemeyen muhabbet kuşu

nerdeyse beni ağlatan muhabbet kuşudur. neyse ki videoyu 4. saniyede kapattım. benim de evde bir tane var 5 yaşında. bir kaç gündür hasta gibi. sürekli ilgileniyorum keratayla. ölünce üzüntüden kafayı yerim herhalde. bir daha hayvan beslemem sanırım.

these pretzels are making me thirsty

Her tuzlu kraker yediğimde aklıma gelen seinfeld repliği.

https://m.youtube.com/watch?v=yMe7mlRv8UE

direksiyon sınavı

Az önce 2. kez kalmış olduğum sınav. Işıklardayken stop ettirdim hem de 3 kez üst üste. Normalde bir ralli yarışçısı gibi araba süren ben, sınav anında mala bağlıyor. Öyle saçmalıklar yapıyorum ki kendime inanamıyorum. Heyecanlı da değilim tam tersi ölü gibi bir insanım.

Sonuç: Ehliyet almaktan vazgeçtim. Bi sikimi beceremeyince hemen pes ederim zaten amk.

edit: sınavı 3. seferde geçtim. sınav sabahı kafam baya rahattı, güle oynaya geçtim.

soyadi white olan zenci

(bkz: omar white) gerçi kendisi dizi karakteriydi.

6 eylül 2015 türkiye hollanda maçı

bu kadar da olmaz arkadaş hakemin gözünün önünde formadan çekiyor hakem mal mal bakıyor.

edit: eksileyenler zorunuza mı gitti. tamam yendik güzel de fauldü işte. 2*2 nin 4 olması kadar gerçekti işte. hakem ispanyol olduğu için geçen seneki 5-1 in inkamını aldı kendi çapında. (bkz: çok iyi oldu çok da güzel oldu).

norveç

svalbard adasına gidip kuzey ışıklarını seyretmek istediğim ülke. eee hayaller norveç, gerçekler daha istanbul dışına bile çıkmamak.