bugün

starbucksa gıden ınsan, starbucks ikonunun anlamını bıle bılmezken cok da sey yapmamak lazım.
Lanettt olsun burda sturbucks yok elime kahvemi alıp instagrama fotograf atamıyorum ve benim instagramım da yok.
Olamaz ben kültürsüzlükten öleceğim.
tespite yapan kişinin fos olduğunu ortaya gösteren tespittir. starbucks a gidipte kültürlü olduğunu sanan insanları gösteren tespittir. yazık.

not: starbucksa giden kişi.
tespite yapan kişinin fos olduğunu ortaya gösteren tespittir. starbucks a gidipte kültürlü olduğunu sanan insanları gösteren tespittir. yazık.

not: starbucksa giden kişi.
Ben starbucks'a gidemezsin demedim.
Adam olamazsın dedim.
Gidince kültür seviyemde zerre yükselme olmamasından dolayı yanlış bulduğum ifade. Sanki starbuckstan kahve içenler kpss genel kültürde ful çekiyo amk.
(bkz: allah düşürmesin)
trolleri yaşama kazandırma sözlüğüne hoşgeldiniz.
tamamiyla dogru tespittir.

starbucks'a gitmeyen varoslar aglamasin burada, her tarafinizdan kultursuzluk akiyor.

mumkunse 500 metre yakinima yaklasmayin.
Parası olmayan bir insana kültürsüz diyemezsin! Yaşam hakları, sosyal hakları elinden alınmış bir insan dersen daha doğru olur. Asgari maaşla evini geçindiren bir babayı gözlemle önce de sonra konuş. Kendiside istemez mi gitsin oralarda krallar gibi kahvesini içsin, hizmet görsün.
20 tl lik zenginlerin gitmeyenleri kultursuz saymasidir.
ciddi ciddi cevap verenleri gördüğüm komik iddia. asıl troller cevap verenler mi lan yoksa? *
Basligi acan arkadasin su anda yazilanlara gotuyle gulmesine sebebiyet veren basliktir.
Starbucks a arada bir gidiyorum ama,
3 yılda bir sinemaya gidiyorum,
4 yılda bir kitap okuyorum, 4 yıl aradan sonra felsefenin kısa tarihi diye bir kitaba başladım, nigel warburton diye bir yazarın kitabı.
Konser,sergi gibi yerlere gitmem,
Şimdi brn starbucks a gidiyorum diye kültürlü mü oldum.
12 saat sütle dolu küvette yatıp terbiyeli olduğunu zanneden insanlar sizi, yapacağınız tespitin ben ta orta yerine kültür mantarı dikeyim de kültürünüz artsın. Sonradan görme züppeler sizi.
ya bırak bu işleri starbucksa giden artık kültürsüz o ne öyle be.
ya bırak bu işleri starbucksa giden artık kültürsüz o ne öyle be.
doğru bir görüş. gideyim dedim internete bile bağlanamadım amk. verdim çalışana tableti o halletti sağolsun.
götüm gibi tespit. kimse kusura bakmasın.
Ben çok gitmem paramda var çokta okurum. Hala kahve isimlerini bilmem mesela. Zaten filtre kahveden başka birşeyde içmem. Milleti bir görecen bir kasıntılar hele birde yanında hanım varsa eyvah. Kahve isterken bir komik oluyor adamlar gül gül öl.
yıllardır içimi kemiren sorunun cevabı olan mevzudur. kendi kendime diyorum nedir bendeki bu eksiklik nedir bu kültürümdeki gelişememenin sebebi diye. meğerse starbucks a hiç gitmemiş olmammış.. akşam mesai bitimi ilk işim fularcıya * gidip gökkuşağının 7 rengi şeklinde fularlar satın alıp en fazla kültürlenebileceğim şubeye gitmek olacak..
kahvemi sadece starbucks'a gider içerim diyen veya o bardagı meşale gibi gururla taşıyan insanların, insanlarımızın görgüsüz olması daha büyük problem bence.
Starbucks a giden maldır zaten. Leş gibi kahveleri var amk. Git caribouda oturda kahve 'kahve kültürün' artsın Tipibi siktiğim. Dedirten entrydir.
gidenlerin de mal olması gerçeği söz konusu.
Son zamanlarda sosyalist takılan kesimin oraya akın etmesi insanı düşündürüyor.
herhangi bir kahve zincirine gitmek entelliğin, kültürlülüğün sembolü olmuş. bu kadar sığ düşünmeyi nasıl beceriyorsunuz allah kafa,beyin,akıl vermedi mi size? o kafanın içi hakikaten samanla falan mı dolu ya da trollük bu kadar ucuz mu? bunu buraya bırakıyorsunuz sonra gırgır şamata diye eller havaya mı yapıyorsunuz? kahve nedir sayın amk starbucksta içtin kahve dünyasında içtin ne oldu? ölümsüzlük iksiri falan mı katıyorlar içine ya da cenneti mi garantiliyorsun orta çağ gibi. la harbiden millet atom uzay çağı falan yaşıyor biz burada orta çağı yaşıyoruz 1000 yıl geriye gittik 2000lerden sonra.