bugün

entry'ler (655)

ohal ne demek diyen kız

Gerdek gecesi görmemiş hanım kızdır.

sözlük yazarlarının hastalıkları

Bir insana fazlasıyla bağlanmak.

sözlük kızlarına kötü davranmamalıyız

Ekmeğine yağ sürmeyeceğiz sayın yazar senin amacını biliyoruz. Bir erkek olarak böyle Art niyetli namus düşmanlarına karşı sizin yanınızdayım. Ortak bir tepki için evimde toplanıp birlik olabiliriz. Adres için dm ye bekliyorum.

her iş yerinde bulunan orospu çocuğu

Kendini şişiren yaptığı işi gözüne sokan kişidir.

nude isteme yöntemleri

miss turkey jürisinden bir torpil ayarladım benden güzellik yarışması için vücut ölçülerini istediler. Bacak meme kalça fotoğrafları atman şu an için yeterli.

filozofların kadın düşmanlığı

Kadın vücudunu görünce aklı başından gidip doğru düzgün düşünemediklerinden yaşanılan düşmanlık olabilir.bilen bilir bir meme bir bacak adamı ne hayallere daldırtır.

futbol fanatiklerinin birer aptal olması

Koyduk mu, Nasıl da çaktık lan, biz Galatasarayız yok biz feneriz deyip. Anasını babasını Eşini Dostunu bu kadar sahiplenmeyen Dangalaklar sürüsünden başka bir şey değiller.

kadınların da götünde kıl çıktığını öğrenmek

Sadece kıl çıkıyorsa öp de başına koy.

kadınlar olarak kıllarımızı almak zorunda değiliz

Evet değilsiniz. Ama yatakta tatmin olmak istiyorsanız o kıllar alınacak yoksa o sex oldu bittiye gelir. sonra dersiniz neden 9 saniye sürdü. vayy niye kıçını dönüp yattı. Oysaki Pürüzsüz bir vücut bana dağları deldirtir.

hoşlandığınız kızın sizi abisine benzetmesi

Dış görünüş itibariyle bu kanıya varmıştır. Karmaşık duygulara sürekler sizi.
iyi mi kötü mü diye uzun uzadıya düşüncelere daldırır. içinden çıkılmaz bir hale sokar. Mekan ve zaman farketmeksizin Bu konu üzerinde olumlu ve olumsuz noktaları göz önüne alırsınız. Sonrada Bir cevap bulmak adına gelir buraya yazarsınız..

yaş büyüdükçe tadı kaybolan şeyler

Net Her şeydir.

erkeklerin sadece seks için yaşaması

Kesinlikle yanlış bir genelleme. Şu an da aklıma gelmeyen birkaç şey için de yaşıyoruz.

güzel bir kızın göbek deliğinden zeytin yemek

Güzel Bir fantezidir Ama Bilin bakalım ne eksik.

dua lipanın poposu

Yeni bir Taç mahal yaptırabilecek destansı popo.

sevgilisine atkı ören kız

Genellikle Kıymeti bilinmeyen kızdır.ah be sözlük Keşke beni de böyle sevebilecek biri çıksa. Neyse gereksiz hüzne kapılıp olmayacak hayallere dalmaya gerek yok.

kadınların güce ve paraya tapması

Bütün kadınlar böyle değildir. Sadece kendine güvensizler böyledir. Yani kendi başına hayat mücadelesi vermeyi tercih etmeyip kısayoldan mutlu olabilmek için bir erkeğin kanatları altına girip refah düzeyini bu şekilde yükseltebileceğini düşünen yaratıklardan bahsediyorum.

kız istemeye şortla gitmek

“insanlar kıyafetiyle karşılanır, ilmiyle ağırlanır, ahlakıyla uğurlanır."

- Hazreti Mevlâna (kaddesallahu sırrahu)

alışveriş yapmanın insanı mutlu etmesi

Acayip iyi hissettiren bir duygu. Erkekler pek alışveriş yapmayı sevmez derler külliyen yalan şahsen ben çok zevk alıyorum.

sürekli gelen sevişme isteği

seks dürtüsü en doğal yönlerimizden biri. toplumsal olarak tabu görülen bir mesele olsa da etrafımızda çok fazla uyarıcı var ve zihnimizi bundan soyutlamamız pek olası değil. aktif bir sosyal hayatı olmayan birinin böyle mecraları kullanması da gayet doğal. istediğiniz kadar zoruna gitsin, itiraz et, tepki göster. realite bu yahu. sevişmek istiyor insanlar. bu kadar basit. Sevişmek isteyen kadın yazarlar bana ulaşabilirler.

rakı içip sevişen laikçi

Derdi tasası olmayan insan kişisidir.