bugün

BLOOMBERGHT'de yeni bir program başlıyor STAND - UP COMEDY !!! 5 Stand-up'çının performanslarını izlemek üzere sizleri stüdyomuza bekliyoruz. Programımıza seyirci olarak katılmak isteyenler comedy@bloomberght.com adresine mail atabilirler. Size ulaşabileceğimiz telefon numaralarını yazmayı unutmayın * Ayrıca Fotografınızı eklerseniz seviniriz.

eğlenceli olacağını 10 km uzaktan belli eden program.
an itibariyle yayınlanan program. Çok keyifli ve de komik.
yaz ekranı için yapılan en mükemmel programdı.
her ne kadar mesut süre ve ilker gümüşoluk için programı açmış olsam da diğerleri de gayet iyi.
tutar bu.
izlemeye yetişemediğim program.
an itibari ile cem yılmaz çakması bi abi gösteri yapmakta.
içinde kaliteli komedyenlerin yer aldığı ara sıra gözlerinizin yaşardığı program. vasatın çok çok üstünde kesinlikle.
mesut süre , ilker gümüşoluk, serkan yılmaz iyi

ege kayacan ehh

anlatan adam, abi bırak..

volkan kantoğlu git lan burdan

tarkan ... senin ben ...
bazı yerleri komik olan program.
hiçbirisi bir cmylmz değil.
Bence hiçbiri stand up yapamıyor bunların. Dolayısıyla dandik bir program. Ama gülüyorum arada.

(bkz: komik değiller ya ondan komik oluyorlar)
kalitesiz bir komedi programı. lakin formatı hoş. serkan yılmaz'la fermuar'da çizdiği zamanlardan tanışıklığım vardı, onun en azından biraz daha komik olmasını beklerdim. Bülent üstün'le aynı havayı solumuş bir adam, ama malesef.
mesut süre için izlediğim stand up show dur. rock fm'deki gibi yine başarılı.
şu an bloomberg'de yayınlanan, ekrandaki şahsın iğrenç esprileriyle kusma hissi uyandıran program.
sikendal, bok gibi bir program afedersiniz. bir kere denk geldim, onda da biri çıktı "şimdi şaron sıton.. buz kıracağı.. biz de korktuk lan buz kıracağından gitmeyelim ekiekiaekia" diye kastırdı, cinsellik ile bir şeyler yapmaya çalıştı ama çok güzel sıçtı. seyirciler ya gülmüyor, ya da ayıp olmasın babında biraz sırıtıyor.
reklamlarında da komik bir şey yok ki tebessüm ettirmeyen şeyler göstermekteler.
Tek kelimeyle harikaydı ama bitti.