bugün

bu ve buna benzer davranışlar sadece yüce türk insanlarına aittir.
Zaten bi bog olacağı yok demenin rolatifi.
spor salonuna vücut için gidiyorum ve sigarayı seviyorum ı love salon sonrası sigara.
çok zevkli olandır. amacı kondisyon olmayan herkes bunu yapar.
kederdendir.

"tüh amına koyum. bugün de karı düşüremedik."
Tüm yorgunluğu alır.
(bkz: bi dal versene kanka Gibi)
spor salonu değilde liseler arası futbol şampiyonasında maç sonraları yaptığım eylemdir. 2009'da fatih şampiyonluğu ve istanbul ikinciliği yaşarken yapmışımdır. işin garibi müdürler hocalar falan varken falan götürüyordum. ya sivilim diye yada futbolumu beğeniyordu ibneler.

tabii olom takımın 10 numarası sensin, olacak o kadar.
halı saha maçı sonrası yakılan sigarayla ölümüne kapışır.
hayatımın özetidir.
açılan ciğerler sayesinde dumanı en son zerresine kadar vüduca kazandırır.yer yer ilk içtiğin sigara gibi baş dönmesine bile sebep verebilir.
Spor salonuna baska amaclar icin gidildiginin kanitidir.
(bkz: cumadan çıkıp geneleve gitmek)
üniversitede fakülteler arası basketbol turnuvası devam ediyordu. siyaset ve ulaştırma karşılaşıyorlardı. ilk devre bitti. siyasette oynayan bir bebe dışarı çıktı sigara içti ve salona geri döndü. işte o an bu ülkede sporun kirli bir oyundan ibaret olduğunu anladım.
az sağlıklı olmak için bir şey yaptım hemen bozayım hastalıktan geberip gidiyim deme şekli. kendini süründürerek öldürmeye meraklı insan bol yani bunu yapanda bol.
bir, spor salonunda sigara yakmak değildir.
yedigin yemegi kusmaktir...
spor sayesinde genişlemiş damarlara ve yorulmuş vücuda zehirle doldurmaktır. yapmayın.
Ben maçtan önce maçtan sonra yakarım sigaramı hacı beni bilen bilir 60 dk boyunca da sağ kanadı dümdüz ederim.
Yaptigim durumdur. Sigara oyle cabuk bittiki anlayamadım.
spor salonundan çıkıp 1.5 iskender yemek kadar saçma değildir.
(bkz: cuma namazından sonra alkol almak)
benimdir o.