bugün

entry'ler (19)

sözlük yazarlarının hayat felsefeleri

olursa olur olmazsa oturur makarna yaparız.

samsunda kalınabilecek yerler

Samsunda kalınabilecek ucuz, temiz, öğrenciye uygun yerlerdir. Var mı böyle bir yer bileniniz?

ders çalışmama bahaneleri

uykum var.

huzur veren şeyler

müzik ve çikolata.

soma maden kazasından siyaset yapan insan

olmayan insandır. bir insan böyle acı bir olayı siyaset oyunları için kullanmaz.

kadınları bir mal gibi kullanmalıyız

kendi mal olduğu için bunu saklamaya çalışan insan düşüncesidir. dikkat ette kullanıyorum derken nasıl kullanıldığını anla.

kadınları bir mal gibi kullanmalıyız

kendi mal olduğu için bunu saklamaya çalışan insan düşüncesidir. dikkat ette kullanıyorum derken nasıl kullanıldığını anla.

ben bu yazıyı kendime yazdım

çok boşa yaşıyon ya, çok gereksizsin ve o kadar kararsızsınki sonun geldiğinde daha yaşamaya başlamamış olacaksın.

ansızın gelen çekip gitme arzusu

bir anda gelen her şeyden kaçma isteği. ama iç sesim sağolsun kaçsan ne halt yiycen mal diyoda kalıyom.

yazarların bir türlü anlam veremedikleri şeyler

neden düşüncelerime daldığımda mutsuzluk bulduğumu anlamıyorum. ya da ne yapmak istediğimi ve insanların neden birbirlerinin mutluluğunu istemediğini anlamıyorum anlayamıyorum.

şimdi kapı çalsa gelmesi istenilen kişi

hayatımı istediğim gibi yapıcak kişi. öyle biri olmadığına göre yalnızlığımla iyiyim.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

emre aydın - eyvah.

türk kızı

çoğumuzun annesidir.

başı açık olmasına rağmen bakire olan kız

başımız açık olunca illa birileriyle bir şey yapıcaz demeyen kızdır. her şeyin sadece başı kapamakla olmadığının farkındadır yani

gelecekteki eşime not

ipler benim elimde olucak sen kendi elinde sancaksın ama olsun .

spor salonundan çıkıp sigara yakmak

az sağlıklı olmak için bir şey yaptım hemen bozayım hastalıktan geberip gidiyim deme şekli. kendini süründürerek öldürmeye meraklı insan bol yani bunu yapanda bol.

gece yapılması insana huzur veren şeyler

yatağa uzanıp kulaklıktaki müziğin son ses oluşuyla dünyadan kopup gerçekte olmıyacağını bildiğin halde yine de olmasını istediğin şeylerin hayallerini kurmak. o sıra huzur veriyo sonrasında ne boktan bir hayatım var diye depresyona sokuyo

göbekli fitness antrenörü

oranın sahibini sporla uğraştığına nasıl ikna ettiği merak edilen kişi.

haftasonu için film önerileri

inception ı tavsiye ederim. ben çok beğenmiştim.