bugün

entry'ler (612)

bilimin açıklayamadığı gerçekler

stockholm sendromu. Yani var da tam tatmin etmiyo.

üstteki yazarın çağrıştırdığı organ

liyonel messi: en çağrıştırdığı organ mide, en çağrıştırmadığı beyin.

sigaranın yaraları

amına koyayım böyle yararın, genç yaşta kuanfizen(yazılışı tam olarak böyle olmayabilir gece mahmurluğundan) olucam lan.
Debe editi: (bkz: minik pelin yürüsün kampanyası)
Son edit: pardon ekşiyle karıştı(gülensurat).

gelmiş geçmiş en iyi beş uludağ sözlük trollü

en iyi trollerken derken arayacağımız referans yaratıcı entry girmek mi, hiciv mi, orospu çocukluğu mudur?
Tanım:bir sıralamadır.

galatasaray lazio ya elensin çıplak koşarım

senin çıplak koşasın varmış kardeş.
Not:galatasaraylıyım.

zall

sözlük moderatörlüğü işini yapmıyosan bırak aga, ayıp değil.

biz ypg yi terörist örgüt olarak görmüyoruz

ABD'nin uzun süredir ağzında sakladığı bakladır. Artık açıkça beyan etmekte bir mahsur görmemektedir.

koü öbs

tanım: ucu bombok bir yere çıkan tüneldir.
2016 yılından sesleniyorum. Ben böyle bilgi öğrenci bilgi sisteminin içine tüküreyim. Kocaeli Üniversitesi'ne gitmeyin, gidenlere de engel olun yazardaşlarım. Ders seçemiyosun, hadi sisteme 13 saaat sonra girebildin en boktan dersler sana kalıyor. Üsd dediğin şey bana göre ortalamayı yükseltecek derstir. Geçtiğimiz dönem bana bir üsd kaldı, o da cc geldi anasını satayım. CC yani geçme notu sınırı olan 65 geldi. Gelmeyin, ben yaptım siz yapmayın, gençliğinizi yakmayın.
#gerçeköbsbudeğilhülagü
DiPNOT: Rektörün adı Saadettin Hülagü'dür.

özel mesaj almak isteyen yazarlar

tanım: özel mesaj almak isteyen yazarlardır.

Özel mesaj derken ne kadar özel mesela böyle en özel mi, sırlı mesaj mı, müstehcen fıkralı mesaj mı, nasıl mesaj?

dünyada tek kalsaydınız ne yapardınız

dünyada tek başıma kaldığıma inanmazdım, birileri daha vardır derdim. Yani inanmazdım ve normal bir şekilde yaşardım. Ye, iç, yat.

dada

okan bayülgenin az önce gerçekleşecek olan eylemi çok güzel idare edebildiği ve diyalogla çözüme ulaşılabilineceğini gösterdiği tv programıdır.

bu gece ben diyorum ki

sevişsin insanlık.

burger king vs mcdonald s

KFC aga. Orada terbiyesiz tavuklara yer yok.
(bkz: viral reklam nedir)

176 boyundaki erkek

ben hep 50 cm lik göründüğüm için beni bağlamayan durumdur.

10 cm ekleme hakkı verilse eklenecek yer

dişler
(bkz: seni daha iyi yiyebilmek için)
dipnot: çocuk masallarının bilinçaltına etkisi de olabilir.
(bkz: işte bunlar hep Freud)
(bkz: Freud u cümle içinde kullanmak)
geçen gün Freud.(göz kırpan smiley)

sözlük yazarlarının itirafları

bugün işten çıkınca metrobüse binebildim,bakın bu çok zor yapılabilen bir eylemdir, votkayı içmemişte adeta üzerine dökmüş iki kadınla kapı ağzına sıkışmış vaziyette mecidiyeköyden uzunçayıra kadar geldim. Rahatsızlık duymadım da canım çekti lan. Uzunçayırda inince kadıköye gidip absoluet mi gömsem dedim. Sonra dedim siktiret. Elimi cebime attım sigaram yok. Metrobüste sigaramı ceplemişler. Ulan bi de kaçak sigara içiyorum yani, yuh dedim. Sonra 5 dk çekişmeler sonucu 16k ya bindim. Otobüs şôfôrü gaza kökledi. Sonra birden ani fren yaptı. 2 ayağım yerden kesildi. Dut ağacı görmüş çocuk gibi direğe yapıştım da yere düşmekten kurtuldum. Ama malesef Iphone 5 imin ekranı çatladı. Otobüste en arkada olduğum için şöfôre de çatamıyorum. Şuanda otobüsle pendik'e giderken, yüzbeşevler durağından günümü bildirdim. Twitter, face, instagram, snapchat kullanmadığımdan arada buradan böyle bildirimler yaparım ben, kusura bakmayın. Böyle sözlük, böyle hayatı mikeyim ben.
(bkz: at agizlinin sıradan bir günü)

öğrenciyken aldığınız komik notlar

genelci sosyal hizmetin vizesinden de finalinden de 100 aldım, gülün.

sözlük yazarlarının kusurları

intihar etmeyi düşünürken fazlaca vakit kaybetmem.

at agizli

benim bu kişi, doğrudur.

eski sevgiliyi unutmanın yolları

at binmektir. Denedim işe yarıyor. Kesin bilgi, yayalım.