bugün

afiyetle oral yapamama sebebidir.

Ah birazcik yumusak olsa tadi, mmmmm.
ılıkların iddiası. çok tuzlu kraker yediysem demek ki.
hiç oral seks yapmayan birinin iddiası. tuzlu değildir. kendine has pis kokusu var. ağza yapışıyor bir de. sıcak bir şeyler içtiğinizde tamamen gider kokusu.
Yalan iddiadır .spermin yüzde 90'ı glikozdur.Üniversite hocam söyledi. Lan yoksa ??!
tadı az tuzlu. yapışkan ama bolca su içerdiği kesin. yutulması pek hoş değil kayıp gidiyor.
değerimi bilin az önce sizin için baktım.
iğrenç, midesizlerin demeyimlediği durum. ayrıca: (bkz: et 2 sikmiş)
Genel olarak tatlı zaman zaman tuzlu-acımsı bir tada sahip. 4 yıllık deneyim konuşuyor.
hatta ve hatta (bkz: gana gana iç) durumudur.
(bkz: ibneliğin lüzumu yok)
tuzlu değildir.
bu yüzden sevgiliye ananas yedirmek gerekiyor.
çünk ananas yiyen bir erkeğin sperminin hem kokusu, hem tadı çok güzel olmaktadır.
öyle ki bardak bardak sperm içesiniz gelir.
(bkz: sperminin tadına bakan erkek)
tadına bakıldığını gösteren bir durumdur .
Tadina bakildigi akillara gelir.
binde dokuz oranında tuz içerir. yani okyanuslarda bulunan oran. al bilgi içeren entry girdik bakalım ne olacak.
teriniz, çişiniz, sümüğünüz, göz yaşınız tuzludur, ve böylelikle bir takım mikroorganizmaların yok edilmesine yardımcı olur bu miktar çözünmüş tuz.

ancak meni canlı dna taşır, sperm proteindir, yağdır ve şekerdir, diğerlerine nisbeten aslında pek de tuzlu değildir. size öyle gelmiştir.
içinde glikoz olduğu için tatlıdır, fakat idrarla aynı yoldan atıldığı için üre ve tuz la karışıp çıktığından tuzlu gelir.
yüzüne sperm arttırılmış yazar söylemi.
mide bulandıran tespit.
tadan insanların bilebileceği çok extreme durum.
aslında biz erkekler çükümüze tuz sürdüğümüz için öyleymiş gibi geliyo ama değil aslında tatlıdır.
Hepsini tadan yazar tespitidir.
tuz,mineral,vitamin ne ararsan var tatmadım ama araştırdım. ne güzel faydalı işte bayanlara. özellikle doğum sonrası kaybedilen inorganik maddelere ulaşılabilir bu yöntemle.
tuz ve mineral için soda daha kolay bir çözüm olabilirdi oysa...
götünün kıymetini bilen ılık söylemidir.
vay amına koyim, açılan başlığa bak.
moderatör denen oluşum, öldünüz mü lan kitapsızlar?
güncel Önemli Başlıklar