bugün

hoş gelmiş onuncu nesil, tutunamayan yazar.
saat 21.50.
bir akşam sabahıydı.
ankara'nın en azılı suçlularını barındıran incirlinin, karaamgörmüşcesine sokağının yanı başında duran lüks bir villaya kırmızı bir araba yanaştı. sonra bir anda arabanın içinden bir kadın indi. biranda iniyim derken kafasını arabanın tavanına çarpmıştı. bunu gören mahalle gençleri hunharca güldük. halbuki bir sorun vardı. burası incirliydi. burada gülmek ölmek demekti. hepimizi bir korkudur aldı. kimsenin konuşacak cesareti yoktu. yavaşça arabaya doğru yürüdük ve kadın bizi gördü. '' neden? '' dedi. neden herkes bana güldü. söyledik. burası incirli burada aşk ile ölüm arasında sadece bir tanga vardır. işte o zaman anladık biz de yaptığımız hatayı. hemen bayandan özür dileyip, parka çekirdek çitlemeye gittik. düşük diz pantolonum dizimin biraz üstündeydi. indirdim kimse görmeden. oradan incirli meslekte bir kavgaya karıştık. sol kulağımın sağ altından yaralandım. eve gittim. işte burada başladı her şey. tutunamamış bir yalnızlığın son kişisi. tutunamamış. ve bitti. evet. ama başlarken değil. biterken başlamıştı. bu yüzden her şey tek bir hece gibiydi. kısa ve etkili.
gerçekten güzel yazıyor.

samimiyetle söyluyorum.

hafiften bir emrah serbes havası sezdim.
8 yıllık dostum. ayrıca sözlüğün de eskilerindendir. bu yaklaşık 15. hesabı. tamam lan şaka. ama bi 6 ya da 7. hesabı olduğunu söyleyebilirim.
adam gibi adam. her pazar istiklal caddesindeki saint bilmemne kilisesinde aynı rahibin elinden şeker yediğim gardaiımdır. oturur efendi gibi rahibin papazın vaazını dinleriz avucundan dilimizle şekerimizi kaparız yeriz ekstradan kilise korosu da canlı müzik çalıyor aq haftasonlarının vazgeçilmez eğlencesi 25 liraya her hafta din değiştiriyorsun kimlik de sormuyorlar ayda 100 lira internet çafe parası.
(#19445658) çok haklı yazar. şahsen tıraş da olmadığımdan hiçbir hayalimi gerçekleştiremedim.
sustuğu zaman canı acıyan yazar.
yetenekli ve eğlenceli bir o kadar da yakışıklı olan ve beni hikayelerinde başyalanan olarak kullanan yazar. bazen kendimi kullanılmış ve yalanmış hissediyorum.
Şu an karşımda pipetini soyan yazar. Anlatmazsam çatlarım pizzacı kızla muhabbetleri çok komikti.
+Şey 36 cm...
-...
(Üçümüz de güldük)
+36 cmlik pizza hakkındaki (hahahaha) kampanyalar...
-Evet şu şekilde. (gülerek tabelayı gösterir.)
+tamam teşekkür ederiz.
Daha kendine gelemedi. Hala gülüyoruz.
(#19560252)

sözlüğe bir şeyler katan nadir yazarlardan biri.
laf aramızda saçları gül kokan yazar. çok samimi arkadaşım. yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmedi senelerce. yemedim yedirdim, içmedim içirdim. sahi lan sana ilk ben içirmiştim di mi? bak hala aklımda. sensiz içmenin hiç zevki yok be. bir de o nick çok tatlı bir şey lan. tutup ısırasım geliyor. nickini sevdiğim.
tutunamamis'in yeni hali.
Hüzünlerini göremediği halde hisseden ama allah'ı göremediği için olmadığı söyleyen, hayatta tutanacağı birşey kalmadığı için ateistliğin kızların ilgisini çektiğini sanıp cool takılmaya çalıştığını zanneden, ergenmidir bilinmez ama ergendende aşağı bir karakterde takılan yazar.
çok boş bir yazar. sürekli boş alıyor.
panik atakli yazar'ın (#19662204) numaralı entrysinin devamına girilen (#19662312) numaraları entry e yazarın panik atak rahatsızlığı nedeniyle vekaleten özel mesajdan cevap veren yazar.
(#19659944) nolu entrysi çok taşaklı olan yazar.
(bkz: tuna kiremitçi)
bana ayı dedi ya la.***
(bkz: #19922908)

bir akp li olarak önünde saygı ile eğildiğim yazar. aklı selim muhalifleri hep takdir etmişimdir.
nesildaş yazardır. gözden kaçmıştır. ama (#19966119) bu entrysiyle, takip edilesi yazardır. ha ben etmem o ayrı konu.*
hoş gelmiş yeni yazardır. kendileri sefa getirmiştir.
#19982764 #19987825 tebrikler.
metro ile ilgili yazdığı entrysine şukusunun verilmesi gerkeen yazar.
model'in pembe mezarlık şarkısı tadında nicki olan yazar arkadaş. o nasıl bir nick lan öyle? *
turuncu bir müezzin gördüm rüyamda
aşık müminler keşkülden musalla taşında
gezinirken avluda bir anda
doldu ciğerlerim çürük hurma kokusuyla.
Yazdıklarına ağlanan yazar, ağlıyorum.

Yala bu cadıyı-savaşçıyı... kollarımdaki kılları ve hatta kanatlarımı, evet; kan kırmızılığı "solmuş", kurumuş kandan dolayı sertleşmiş ve kahverengileşmiş telekleri yala, telekleri kanatlarımdaki...

Bu gezgin bir pınar daha buldu, küçük bir pınar lakin oğrendi beslenmeyi. çok kaynak gerek... fakat soru şu; yeni bir şafak vaad edebilecek kadar verimli bir hasat var mı gelecekte?..

Bana kehanet aktar ormetyon; bu bir bağlantı talebi!