bugün

hoş gelmiş çıtır yazar, inşallah kızdır.
hayatta bir insanın "kendisi" için yapabileceği en iyi şey nedir sorusuna "sorgulama", "tüm hadiselere ve ortadaki resim'e "geniş" açıdan bakmak sözünü akıllara getirmiş yazardır.

öyleyse, serpilsin burada bu yiğitler, hak ve hakkın sözü haykırılsın hezeyan bedenlerin üzerlerine.

(#22660396)
(#22660822)

nihayet ortak bir düşünceye sahip olabildiğim yazar.

kendisine de msj attım bu konuda, kürtçe dedikleri konuşma biçimini konuşmaya çalışırlarken eksik kalan bölümleri türkçeyle tamamlamaya çalışmalarına çok gülüyorum.

bu gözler anne ile oğlunun bile kürtçe olarak anlaşamadıklarını gördü, bunun nesi dil? neresi dil?

istediğiniz kadar ıkının, zorlayın kendinizi, kürtçe bir dil değildir. gramer yapısı olmadığı için dil bilimciler arasında asla bir dil olarak kabul görmez.
annesi hayatı boyunca evde takılmış sonra bakmış ki ben garip kalacam evleneyip demiş.
(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
kendisinin milletin bacak arasına karıştığı bir esprisini değiştirdim.
kızlara resmen orospu diyordu ''garip'' kelimesiyle.
ben de annesi hakkında ''evde takılıp (yani evkızı olarak kalıp.'' evlenmesi yazmıştım bu hakaret de3ğildi ama kendisinin bakire olmayan kızlara orospu demesi yanlış bence.
Kendisi nick altıma kadınmıdır kız mıdır bilemem yazmış sonra ana bacıdan dem vurmuş.
Kwndisi milletin bacak arasına dilediği gibi karışma hakkını görüyor ama "aynısını annene yapsalar hoşuna gidermi?" tarzı bir sorua sinirden kuduruyor.

Sanane lan milletin bekaretinden senin haddine mi ksdın mıyım kız mıyım sen dua et benim merhametime kaldın kocam nick altıma yazdığı entryi gördü ve direk adres istiycekti allahım ne yobaz insanlar var.
(#22778895)
(#22835394)
(#22842078)
''yaptıgı tespitten dolayı kocaman bir tebrigi hak eden yazar. yok öyle hayatın boyunca garip garip takılacan baktın evde kalıyorsun aman ben bir degişiverim.''

sanane lan milletin bacak arasından? dediğim ve esprisine:
''annesi hayatı boyunca evde takılmış sonra bakmış ki ben garip kalacam evleneyip demiş.
(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)''

yazdım. nick altıma ''kadın mıdır kız mıdır bilemem.'' yazmış ciddi ciddi.
başbakana bile bu söz yüzünden dava açılmıştı. kendisi benim bacak aramın çetelesini rahatlıkla tutabiliyor, cinsiyetçilik yapabiliyor ama annesi hakkında hiçbişey söylemeden ana bacı karıştırma diyor aklına gelmiyor mu benim birilerinin annesi ya da bacısı olabileceğim.
işte bu sebeptendir ki, bunu hukuk yoluyla halletmeye karar verdim.
derdini mahkemede anlatsın bakalım.