bugün

(bkz: çanakkale içinde)
mahzuni şerif' de unutulmamalı...yiğit muhtaç olmuş kuru soğana diyen,amerika katil diye bağıran,kim hakkı görmüş ki cihat açıyor diye hesap soran,erim erim eriyesin diye beddua eden,düşmezdi gardaş gardaşa istanbul muşta olsaydı söyleminde bulunan,avcı vurdum sanma onu diri daha vallahi billahi öngörüsünde bulunabilen,barış gelsin dağlara sollar birleşin marşını yazan rahmetli ozanımızın daha nice türküsü...
Mamak Türküsü.
bekle bizi istanbuuuuul. istanbul bekliyor da arkadaşlar bi türlü gelemedi.
yavuz çetin - cherokee, benimle ucmak ister misin, sadece senin olmak, yasamak istemem, istanbul'a ait

limp bizkit - faith
linkin park - one step closer

ha bi de grup yorumdan cemo, haziranda ölmek zor ....vs..

sentez miyim neyim ? *
(bkz: eylüle isyan gibi)
(bkz: bir görüş kabininde)
(bkz: beni tarihle yargıla)
(bkz: hasta siempre)
(bkz: candy shop)

yalnız bu bilinçli olarak gerçekleşmiş bir olay değildir. nitekim şarkı ünlü olduğu dönemde her yerden duymak mümkündü, kırmızı ışıkta bekleyen arabadan, cafeden, alışveriş merkezlerinden her yerden yükseliyordu bu şarkının sesi... *
(bkz: parka)
(bkz: ceviz ağacı)
farklı bir soluk getirmek adına (bkz: almora) şarkıları
(bkz: candle in the night)
(bkz: kurşun asker)
(bkz: gunesin ozanlari)
fikriye kılınç'ın sesinden bir görüş kabininde (yiğitler bitmez bizde)...
(bkz: devrim yürüyüşü)
moğollar- bir şey yapmalı
ajdar - çikita muz
ismail yk - allah belanı versin
yakarım geceleri - ahmet kaya
martılarla randevu -edip akbayram
sen ateş ol ben yanayım -ferhat tunç.
berksan - çilek dudaklarına
mazlum çimen-ekmek şarap sen ve ben.
uğur yücel - evlerinin önü boyalı direk
şarkıyı anlamadıkları için dinledikleri şarkılardır. *
(bkz: eşkiya dünyaya hükümdar olmaz)
Müzik zevkini çıstak ritimlerle ve ulumalarla düşünsel platformda birleştirmeyi başaranların tekrar tekrar aptal ritimler ve detone sesli külhanbeyi naraları eşliğinde fikirlerine istinaden milliyetçilik ya da fikirden bağımsız hedonizm katan pop-star bozmalarının aynı şeyleri farklıymış gibi defalarca yeniden üretmesine ve bunları dinleyecek saflık derecesine ulaşmış dinleyici portfolyesine karşı kendisi ve tüm dünya için daha anlamlı ve daha insanca müzikleri dinleyen kitlenin tercihidir.

Sabah kalkınca inti-illimani'den venceremos , akşam yatarken grup yorum'dan venceremos'tur.*
(bkz: nurettin rençber)
bilmem neyin akışına ölürüm türkiyem ay pardon! yanlış yere gelmişim. *
ferhat tunç şarkıları.
(bkz: vurulduk ey halkım unutma bizi)*