bugün

sagcilarin solculari sürekli asagilamasindan dolayi kaynaklanan komunikasyon sorunudur.
bazı solcuların sagcıları kendinden a$agı yobazlar olarak görüp yaptıgı eylemdir. hadsizliktir.
zira solculuk digerini dü$üncesi yüzünden hakir görmek demek degildir. idealler vardır burada, digerlerine a$ılamaları gereken umutlar...
aslında herkesin birbirini a$agılaması söz konusudur burada. sözlüge giren adam, hurra bu çatı$maların içinde buluyor kendini, ateistlere ayrı ta$, solculara, sagcılara ayrı.

yeter ulan.moderasyon duy sesimi!!!!!
(bkz: bana sagcilar adam olduruyor dedirtemezsiniz)
herkes hak ettiği gibi yaşıyora örnektir.
solcuların bu snob tavırlarının nedeninin toplumda sayıca az olmaları nedeniyle kendilerini elit bi zümre sanmalarıyla da alakalı olduğunu düşünüyorum tespitimden saatler sonra.
gereksiz bir durumdur. ne sağcı solcuyu ne de solcu sağcıyı aşağılamalıdır. hepimiz aynı vatanda yaşıyorsak ve vatanın bütünlüğünü düşünüyorsak olmaması gerekir. zaten bizleri birbirimize düşman ederek parçalamaya çalışıyorlar bu vatanı.
aşağılıklıklarını örtme çabalarından kaynaklanıyordur. ama bunu gerçek hayatta kolay kolay gerçekleştiremezler, eğer mevkii, makam olarak sizden üstün değilseler. nedense aslında korkaktırlar ve bu korkaklıklarını sadece rahat oldukları, sanal ortamlarda birden cesaretle pekiştirip, adete hepsi cesur yürek oluverirler. haa nerdenmi biliyorum. çok solcu arkadaşım varda ondan. iyi çocuklar ama pek aşağılamayı beceremezler gerçek hayatta.
Güzel üniversitemizin güzel tuvaletlerinden de bir örnekte burava verebilirim dediğim olaydır.

bırakın sağı solu
Ortalık (bkz: hamcık) dolu