bugün

entry'ler (1009)

uludağ sözlük

uzun süredir uğramadığımdır. lakin uğradığımda şunu gördüm ki formatın amına koyulmuş. 4+4+4 le birlikte 66 aylık çocuklar burayı da sarmış.

kaka ile bok arasındaki farklar

kakayı bebekler boku büyükler yapar. pipi - yarrak ayrımı gibidir.

alparslan türkeş

zebani amcalarla güzel vakit geçirdiğinden hiç şüphemin olmadığı bir gereksizlikti.

erken boşalma

erkeklerden ziyade kadınların korkulu rüyasıdır.

sarhoşken tartışılan saçma konular

(bkz: kontesi kim sikti)

mum söndü iftirası ve tepkiler

idris naim şahin de " madem türkiye'de özgürlük yok o zaman neden hapse attıklarımız hapiste olmaktan şikayetçi oluyorlar " demişti. işte bu kafa o kafadır.

sözlükte erkek olmanın zorlukları

- elinize sağlık çok güzel yazmışsınız

- ay sen ne salak şeysin öyle sana ne ya güzel yazmışım kötü yazmışım sana ne . hayır anlamıyorum yani illa yavşayacaksın hemen dimi . ay allah canımı alsa da kurtulsam sizin gibi sapık erkeklerden

- tamam bacım allah şifa versin

sözlük yazarlarının kendilerini buldukları şiirler

"dün sabaha karşı kendimle konuştum
ben hep kendime çıkan bir yokuştum
yokuşun başında bir düşman vardı
onu vurmaya gittim kendimle vuruştum"

(bkz: özdemir asaf)

babayla girilen komik diyaloglar

- evladım bırak şu sigarayı ben sana bir takım elbise alayım
- baba sen benden bunu istemem ben sana takım elbise alayım.

keşke olmasaydı denilen şeyler

eskiler bizlere söz bırakmamıştır: ölüm allah'ın emri şu ayrılık olmasaydı....

19 haziran 2012 40 pkk lının öldürülmesi

vay mına koyim dediğim haber. ulan sizde sike sürülecek elli gram yok valla. bakanlar , genelkurmay başkanı falan hakkariye dökülüyor ve sadece 8 asker ölmüş deniliyor. bu arada benim de sağlam kaynaklardan aldığım habere göre 452846248610 militan öldürülmüş. siktiğimin liselileri.

insansız uçakları kim uçuruyor

çok zeki bir kadının sorusu. onun yerinde olsam peygamberliğimi ilan ederdim.

can sıkıntısı

çok can sıkıcı bir durumdur. varoluş dediğimiz talihsizliğin doğal sonucudur.

ezan okunurken müziğin sesini açan insan

kendisine gelince muazzam saygı bekleyen ama başkalarına gelince azılı yobaz kesilenlere tepki veren insandır.

türkiye de gündemin bir türlü kalkınmaya gelmemesi

hepimizin bilinçli ya da bilinçsiz bir şekilde ortak olduğu gerçektir.

her hükümetin en sıkıştığı anda şehitler ölmez demesi bile gerçek sorunlarımızdan uzaklaşmamıza yetiyor.

her hocaya takdiri 1 puanla kaçırıyorum diyen tip

üniversite sınavında da tıp bölümünü 3 soruyla kaçırmış öğrencidir. zaten onun için 2 yıllık hayvan bitkileri bölümünü okuyordur.

tatlıses in beyninin yarısını kaybedince evlenmesi

işe yarayan kısmını kaybettiğini gösterir.

sevişmek isteyen gelsin zirvesi

zirveye hiç kadın katılmaması halinde sözlükler tarhine geçecek olan sevişme , pardon zirve olacaktır. o gazla oraya gelen erkekler " adam madam kayarım ben buna " deyip birbirlerine zarar vereceklerdir.

öğretmenlere çiçek soruşturması

o çiçekleri kamer genç misali sulayıp soruşturmayı açanlara hediye etmeyi gerektiren soruşturmadır.

bir anda geçmişe götüren şarkılar

deniz koydum adını - metin kemal kahraman.

bundan tam 10 yıl öncesine , üniversite 2. sınıfa götürmüştür. çanakkale'nin kordonuna götürmüştür. belki de hayat o an orda donmalıydı.