bugün

oldukça yüksektir. evet.

(#20297790)
nerden baksan denizler altında 20000 fersah.
Aydınlık ve geleceğe ışık tutan bir zekâlıdır. Sürekli farklı kavramları yinelemek ve bundan haz almak geri kalmış düşük zekalı insanların kendi kendini aldatmasıdır.

Türkiye'de sol sürekli göze çarpıyor bunun farkındayım. Ama bu solcuları kötü yapmaz ki. Siz herhangi bir şahısın düşüncesini genelleme yapıyorsunuz. Bence bu konuya biraz daha hassas yaklaşmalısınız
oldukça yüksektir. arkadaşlar hepinize iyi geceler az önce marketten geldim, bakkalın çocuğuna 20 lira uzattım, bana 10 lira geri vermesi gerekiyodu. bi baktım 5 lira geri verdi. kardeşim 10 lira verceksin dedim 20-10=10 dur diye veresiye defterinde ispat ettim haa dedi. hayırlı geceler hepinize.
sağlam bir zekadır ancak bu zeka hiç bir zaman zengin olamaz ayrıca kendisinden başkasına da zararı olmaz.
Sağcı zekasına denktir. Sen sağdan çek, o soldan sonra carttt. Kim kazandı? Zeki adam burda belli olur!!!
Her zaman kendini sağcılardan üstün gören ama aslında dunyanın en zavallı düsünce toplulugudur. Gercekte gizli Faşisttirler. Kendınden olmayanlara herzaman faşist demekten kendılerıne alamazlar. Bilmezlerki faşistlikte tüm idolojiler için gecerlidir.
çok zekalıdır. ooo nasıl...

edit: solcuyu sözelci diye okumuşum. pardon.

not: solcuyum.
Her insana nasip olmayacak zekadır. Doğru yolu bulmuş insan zekasıdır.
deniz seviyesiyle kapışır. evet.
görsel
muhalif zekadır. her şeye hayır demektir. evet.
tek seferde yazabilmektir.
henüz ortada görülmeyen ülke için bi çivi çakmaktan uzak hatta hiç çivi çakamamış zekadır. ülkenin geri kalmasının tek nedeni bu zihniyettir. gerçekten çok yazık..
şu ülkenin ermeni meselesini anlamaya akılları yetmez. ama islamcılardan daha dürüst milliyetçilerden de daha zekilerdir.
Milliyeti beyni önüne geçmemiş solcu zekasidir!
beyin için vergi alınmamalı sözcüğünü kuran zihniyetin zekasıdır.