bugün

entry'ler (123)

tus

gece gece sövmeme neden olmuştur, sevdiğim kız bunun derdine düştü anasınısatayım, bir de kazanır bu diyardan giderse tam boku yedik.

ygs 2016 ya girecek yazarlar birliği

ağlattınız beni lan liseliler, yerleştirme sınavına girişimin üzerinden tam 7 sene geçmişti oysa ki..

dipnot: mf-3 te 510 puanım vardı , taktik isteyen gelsin.

deniz baykal

rte nin kankisi.

temizlik hastaları

gün aşırı laptop tuşlarını bile silerim o derece.

kışın yapılması en güzel şey

sabah erken saatlerde aracın koltuk ısıtmasını açmak ve o sıcak koltuğa oturmak.

yazarların canına tak eden şeyler

gece karanlığında tişört ü her seferinde ters giymek , üstüne bir daha ters giymek , bir daha , bir daha,.......

esen kalmak

biraz önce yazar arkadaşıma yönelttiğim sözün mastar lı hali.

sözlük yazarlarının en değerli maddi varlıkları

jeep im.

sürekli yeni kişilere mesaj atar oldun

bana danışmak isteyen arkadaşlara cevap veremeyişime neden olan illet , saçma ötesi bir durum.

özel mesaj almak isteyen yazarlar

diş ile ilgili sorusu , şikayeti , danışmak istediği bir nokta olan olursa çekinmeden sorabilir.

ford focus

avrupai arabalara göre daha sert bir sürüşü var , ben gencim sportif severim konfor pek aramam diyenler için ideal orta sınıf bir araç , ikinci eli de sağlamdır (bkz: corolla) misali.

komünizm

parayı bulduktan sonra unutulan ideoloji.

trim sesi

toyota nın müşterilerine attığı en büyük kazık , normalde trim sesini bastırmak için müziğin sesi açılır ama ne mümkün, müziğin sesini bastırır oldu kitapsız ,araca değişik değişik küfür türetir oldum.

clubfinans doctors

gün içinde elime geçen banka kartı , sahip olabilmeniz için tıp veya diş hekimi olmanız gerekiyor, kayıt için diploma şartı koşuyorlar. kartın üstünde kocaman doctors yazıyor ve arka planında yılan bulunmakta, biraz şekil biraz pohpohlama var gibi gibi , avantaj veya dezavantajlarını kullandıkça aktaracağım.

adananın türkiyenin en gereksiz şehri olması

(bkz: adana adliyesi)

namaz kılan bir başbakanımızın olması

cahil cühelaların gözlerini boyamaktır, ibadet şov ile yapılmaz kardeşim. aslında ben cumhurbaşkanını kastettim ama farkeden bir şey yok, nasıl olsa başbakan da o.

solcu zekası

sağlam bir zekadır ancak bu zeka hiç bir zaman zengin olamaz ayrıca kendisinden başkasına da zararı olmaz.

huzurlu olmak için sahip olunması gereken para

8.000 tl abicim, binemeyeceğiniz araba , oturamayacağınız ev, giremeyeceğiniz delik, çıkamayacağınız tepe yok.

edit: giremeyeceğiniz delik derken mecazi manada , yanlış anlamayın hemen.

sahi bir ara israil malları boykot ediliyordu

nerden lan o göt kılları ?

instagram

abazaların karı kız tarama ortamı.