bugün

entry'ler (17)

arap erkekleri

ulkelerini satan. ulkesı iç savastayken kacan. pilavı hala avuclayan ziyanlık ınsan toplulugudur.

selahattin demirtaş ın rusya ziyareti

hakkaten kürt düşmanı bır ermenı krıptosudur bu adam. buna ınanlara hakkaten acıyorum uzuluyorum.

hapisli filmler yüzünden amerikadan korkmak

sıyahılerın hepsı musluman ordan yırtarız yırtarsak eger.

çiğ köfteyi eliyle yiyen erkek

Kolsuz olsaydım heralde ozaman ayagımla yerdım cıg kofteyi...

türkiyede en adaletli kurum

et ve balık kurumu. eti ayrı balıgı ayrı kesen yer...

lahmacunu eliyle yiyen insan

elle yıyen herzaman candır. o adamlardan korkmayın. eger catal bıcakla yıyorsa lahmacunu işte o liboş senı herzaman satar ve özelleştirir haberın olmaz.

eren erdem

hakkaten suzme vatan haini.. gereksız adam. hatta eren erdem elamanı degıldır chp alt kumesının... etkısız elemandır artık O.

kürt lütfen diyerek ayar vermeye çalışan ergen

kürtler önce bir özeleştiri yapsınlar. sagcı solcu yada libeal türkler tarafından neden artık eskısı kadar sevılmedıklerıne.. sol damardan vuran kürtler farkında değiller ama suan ıtıbarıyle en azılıl faşist kendılerı oldular haberlerı yok... eski kürtleri istiyoruz.. dostlar buraya...

iki bira içip 24 lira hesap ödemek

tuborg sabri amcada 6.5 tl ıken o fıyatı odemek hakkaten Mall lık..

uludağ sözlükte hiç güzel kız olmaması

hakkaten cırkın kızlar demekki bunlar. bir clubta degılde burde yazıyorsa var hakketen bır sıkıntı.

özgürlük

burnunu rahat rahat her yerde karıstırabılmektır ozgurluktur.

adananın türkiyenin en gereksiz şehri olması

adana ve samsunu cıkar hayattan gerıye ne kalır. iyi ki varlar. o illerde ki sıradanbir gün bızde olaganustu hal demek .

adele nasil okunur sorunsali

adele mülkün temelidir. adelesiz sistem asla olmaz.

sabri sarıoğlu nun en büyük eksiği

Kalede cok zayıf... hele hele sol tarafı cok ama cok zayıf.

solcu zekası

Her zaman kendini sağcılardan üstün gören ama aslında dunyanın en zavallı düsünce toplulugudur. Gercekte gizli Faşisttirler. Kendınden olmayanlara herzaman faşist demekten kendılerıne alamazlar. Bilmezlerki faşistlikte tüm idolojiler için gecerlidir.

ilk mesajı atan kız

Kendini bişey sanan ezik kızların yanında bir Rahıbe Terasa kalır bu kızlarımız.. Bunlar candır ..sevelim yaşatalım..

adanalıların üstün ırk olması

faşistlerin merkezı olması itibariyle Hitler tarafından sevilen bie memleleket. Eski adı Werder Adana 04 dür. Birde çingenesi meshurdur. yıne Colonya imparatorlugu zamanında eski isimlerinden biride Mall Of Roman City dir.