bugün

yabancı bir gıda firmasının ürettiği,içinde yer fıstığı olan,karamelli,sütlü çikolata.*
mars firması tarafından üretilen, yeryüzündeki en harika çikolata, amerikan usulü mesir macunu.

http://www.snickers.com
cikolata mı? bar mı? tartısmasına neden olaN, sabahtan aksama kadar yenilebilecek zımbırtı
(bkz: cruncher)
somalili 5 aşireti doyurabilecek potansiyele sahip çikolata.
cok lezzetli bir cikolata markasidir. *
bir de 2pack versiyonu vardır ki; ortadan 2ye bölünür ve aynı anda 2 tane snickers keyfini yaşarsınız... sabahlara kadar tüketilecek tatta çikolata....
yedikten sonra doyuma ulaşmanızı sağlayan tatlıların efendisi çikolata

içindeki malzemelerden dolayı ard arda 2-3 tane yenmemesi gereken çikolata *

çikolatası çok fazla bu 1
2 içi fındık dolu bilirsiniz ki fazlası aganigi naganigi
bir üçüncüsü karamel var zaten diğer malzemelride enerji verici birde karamelle birleşince sabaha kadar düz duvara tırmanabilirsiniz * *
cikolata otlanmalarina son vermek icin uretildigini dusundugum cikolata. soyle ki; herhangi bir cikolata yerken yaninizdakine yonelttiginiz "isircan mi?" sorusu her zaman "evet, du bi isirik aliimm ooohhh!!!" cevabiyla size postalanir. hatta ardindan da "abi ya, bi isirik daha versene sundan!" diye cikolata bitene dek ortaklik kurulur. bu tip parazitler nedense snickers gorduklerinde "abi nasi yiyosun sen onu ya, ben azcik yiyebiliyorum" veya "sevmiyorum ben onu" diye soylemeden edemedikleri gibi israr etseniz bile bi isirik dahi almazlar. peki neden?
evet cevabi burada... bu kisilikler yillar yili cikolata otlanmaktan cikolata almamayi adet edinmisler, metro albeni dido ve hatta saray urunleri ile bunyelerini cikolata zevkinden mahrum etmisler ve en sonunda da snickers'in o doyurucu lezzetini anlayamaz hale gelmislerdir. iste bu snickers'in kendini sahibine adama yoludur. snickers sahibini sever...
henüz dün yaptığımız bir yerel araştırma sonucu 3 bakkaldan sadece 1'inde bulunabilen, son dönemlerde türk firmaları tarafından benzerleri üretilen hatta ambalajı birebir kopya edilen mükemmel tat.
içinde bulunan fıstıklarla insana enerji veren bir çikolata ürünü *
muz ile tüketildiğinde kendine aşık edebilen mucizevi çikolata.
allahın belası. küçükken sabahları erkenden kalkıp viki di vikinki izlerkene yidüğüm. şimdilerde maç izlerken iyi gidiyor.
hammaddesi fındık fıstık gibi bilumum fazlaca kalorili şeyden oluşturulmuş, bağımlılık yapan zararlı şey.
abd'de fiyatı çok ucuz olan nefis madde*. markete her girişte 5 10 tane alınır.
emperyalist çikolata..
çokça tüketildiğinde afrodizyak etkisi yaratabilen acayip yararlı besin maddesidir.
insanın yerken kendinden geçtiği kalori yuvası çikolata. *
türk versiyonunun ülker rodeo olduğu çikolata.
açlığı bastırabilen tek çikolatadır, ders sonrasında uzun eve dönüş yolunda benzinliğe kadar idare edecek olan bir bidon benzin gibidir. lezizdir, unique tir.
vazgeçilmez çikolatam.
son zamanlarda gunde 3-5 tane yedigim mukemmel cikolata.
tattığım en 'sıkı' çikolata/bar. sıkıdan kastım çikolatının içinde nefes alacak yer yok. ben bu kadar aralıksız doldurulmuş bir şey görmedim. her daim yenebilen, cidden açlığı bastırabilecek yanında kahve ile resmen doyurabilecek tek çikolata. kaptırıp iki üç tane yiyeni eve kadar koşturur. evdekini sokağa çıkartır.
en doyurucu çikolata.
su siralar yaran reklami ile dogu blogu ulkelerini esir almistir.

http://www.youtube.com/watch?v=c7omf3ia1dq