bugün

bazı arkadaşlarımın hoşuna gitmeyeceğini bildiğim iddiamdır. bu heriflerin, konserlerine gitmeden önce gerçekten fikir sahibi olamıyordum haklarında hatta hoşlandığım bir parçaları bile vardı* herneyse geçen pazar günü bir baktım adamların sahneye çıkmasıyla birlikte korkunç bir gürültü; ne gitar ne bateri üstelik müzikten eser yok bütün bunların üstüne bir de 15 yaş civarı kendini parçalayan hayran kitlesini de görünce iyice tiksindim neyse ki gecenin sonunda iron maiden müthiş performansıyla aldı gönlümüzü.

not: veya ben çok geri kafalıyım yeniyetmelerin hiç birinde bulamıyorum keyfi. hiçbiri bir iron maiden, pink floyd, pantera, death değiller.
kendi alanında* iyi gruptur slipknot. ama gidip thrash ve progresif metal gruplarıyla karşılaştırırsanız olmaz.
tamamen katıldığım önermedir.Ekstrem metalin tırtlığıdır biraz da bu. Canlı performansları başarılı ama sevmeyene işkence. Fakat yine de saygı duyuyorum zira elimden başka bir şey gelmez.
--spoiler--
herneyse geçen pazar günü bir baktım adamların sahneye çıkmasıyla birlikte korkunç bir gürültü; ne gitar ne bateri üstelik müzikten eser yok bütün bunların üstüne bir de 15 yaş civarı kendini parçalayan hayran kitlesini de görünce iyice tiksindim
--spoiler--

gürültüden kastın sadece 15 yaş civarı kendini parçalayan hayran kitlesinden kaynaklandığını düşünüyorum. joey ve donnie 'ye haksızlık yapılmasın.
Slipknot'un ardından gerçek müziği yani Iron maiden'ı dinleyip hala slipknot'un tırt müzik yaptığını anlayamayan hayran kitlesi yüzünden hiçbir zaman kabullenilmeyecek gerçektir.

Ha bu arada alanına sokayım Slipknot'un, SErdar ortaç da kendi alanında en büyük sanatçıdır keza demet akalın'ın da yeri çok büyüktür.
7 kişinin pek bir özelliği yoktur. hatta joey jordison'un sadece twinleri vardır sayarsak. yani toplam 8 kişi bir yerlere vurarak böyle bir müzik yapabiliriz fakat asla birimiz bir corey taylor olamayız. slipknot tırttır. ama corey asla !
before i forget dışındaki şarkıları ile gerçekten tırt olan grup.
Harika ve doğru bir önerme, 3-5 şarkısı haricinde tırt bir gruptur.
olsun denecek durumdur , motorstorm pacific rift 2 de "sulfur" şarkısı çok iyi gider her zaman..
bunu söyleyenler genelde 19-21 yaş aralığında uzun saçlı pis sakallı ve müziği ortamlara akmak karı kaldırmak seks yapabilmek için dinleyen ergen sonrası bunalımlı tiplerdir. gerçek müzik dinleyicileri slipknot ın kaliteli müzisyenlerden kurulu, çağdaş bir metal grubu olduğunu ve amerikan metalinin bayrağını şu an yeni nesilde taşıdığını bilir.
metallıca'ya burun kıvıran metalcilerin katılmadığı önerme.

adamlar sadece anırıyor. sanat falan yok. hayat trash ve heavy'dir efendim...
tek başına joey jordisonun kıçıyla çürüteceği iddiadır. grubu sevmesemde sadece davulları için dinlenilicek parçaları vardır.
joey jordison tek başına grup olsa o bile tırt değildir.Ama karşılaştırılan grup iron maiden işte o zaman joey bile kurtaramaz.
Slipknot tırt bir grup değildir. Zira heavy metal grupları arasında bayağı bi farkındalık göstermiştir. Görüyorum 7-8 kişiler birşeylere vuruyorlar diyenleri de onlar zaten sahne şovu insanları eğlendirmek için yapılan birşey. Ayrıca slipknot sandığınız gibi yeni bir grup değildir. Coreyden öncede faaliyet gösteriyordu grup.
Halil sezai ile tatmin olan yazarın açtığı başlıktır. (bkz: before i forget)