bugün

nba all-star 2013'ün cumartesi gecesi gerçekleşecek olan smaç yarışması. yarışmanın yeni formatına göre doğu konferansı ile batı konferansı takım olarak yarışacak. yarışmaya katılacak olan oyuncular da açıklandı:

batı konferansı:

- eric bledsoe (los angeles clippers)
- jeremy evans (utah jazz)
- kenneth faried (denver nuggets)

doğu konferansı:

- gerald green (indiana pacers)
- terrence ross (toronto raptors)
- james white (new york knicks)
doğunun alacağı karşılaşma...
doğunun alacağı değil parendeler atarak gömçüreceği yarışma.
batının alacağı karşılaşma.
doğu batı saçmalığı yaparak white green kapışmasınin önünü kesen stern'e ana avrat gitmek lazım. Kalbim White'dan yana. Ama asıl sürprizi Terrence Ross yapacak diyorum.
gerald green ile son şampiyonun sağlam kapışacağını düşündüğüm yarışmadır ama green kanımca 1 adım önde olacaktır. diğer katılımcılar bence pek parlak görünmüyorlar...
son yıllarda iyice rezili rüsvan olan, takım oyunu ile yeni bir heyecan getirilmeye çalışılan yarışma. kenneth faried ayısını dikkatle izlemek lazım.

(bkz: nerede eski dunk contestler)
bu gece 3:30'da cnn türk'de verilecek yarışmadir.
(bkz: uyumamam lazım lan)
03.30'da genel yayın başlayacağından ve slam dunk'ın son yarışma olmasından dolayı başlama saatinin 05.00 civarı olacağı yarışmadır.

Ha yetenek yarışmas ve 3 sayı yarışması izlenmez mi izlenir elbette.
beklerken sözlükte takılmanın en ideal olduğu yarışmadır.
james white ve gerald green'in belki tarihin en iyi 20 smaçöründen biri olarak yarışacağı yarışmadır.

zayıf halkalar faried ve ross gibi duruyor.
Yarın özetini izleyecegim yarışmadır.
gerald green'in şov yapacağı aşikar. diğerleri sadece 2. olmak için yarışır.
gece gece sözlük sayesinde hatırlanıp insanın aklını çelen yarışma. tam da diyordum ki oh yatar uyurum 3 gibi, kalkarım 12 gibi kahvaltımı ederim gazetemi alırım biraz iş güç takılırım hepten boş olmamak adına belki sonra biraz kitap, mis. gel gör ki bu da slam dunk. fekat sanki hala "izlersin özetini boolum" fikri daha cazip gibi. refresh edelim bakalım.. evet hala daha cazip.
James White gibi bir efsane varken Gerald Green'in tek başına şovu yönetemeyeceği yarışmadır.
her sene beklenen enfes show.

uykuya yenik düşmemek için redbull kahve karışımı yapmayı düşünüyorum.
Az sonra James White ve Gerald Green'in ortalığın amına koyacağı yarışmadır.
jeremy evans'ın yine kazanacağı yarışma.
ilk tur ilk smaçlar sonunda beklendiği gibi doğu takımı müthiş işler yaparken, batıda kenneth faried'e çok büyük ipnelik yapılmıştır. o smaç 39 puan olur mu göt laleleri.

ayrıca ross'un smacı çok estetikti.
James White'in ağır sıçtığı müsabaka oldu..
iki efsane smaçör dediğimiz adamın da elendiği yarışma olmuştur.
"ufff", "offff", "wauwww", "abovvv", "anaaa" gibi nidalar kullanılan yarışma.
terrence ross'un silip süpüreceği yarışma.

not: ve süpürdü.
Terrence Rose. Haketmedi diyenin tez kellesi uçurula.
vallahi ikisi de çok iyiydi çok arada kaldım ama terrence rose harbiden sonuna kadar hak etti.
güncel Önemli Başlıklar