bugün

foul çizgisinden zıplayıp bacak arası smaç basan çılgın genç şahıs.bunun dışındada gördüğüm en güzel smaçları gerçekleştiren bir adam veya öyle bir şeydir...
tek amacı uçmaktır 3 arabanın üstünden faul çizgisinden 360 basar da basar bas bas nereye a.q
havada yakıtı bitmeyen kopter gibi ....basılacak smaçların en iyilerini zorlanmadan basan karaoğlan....nbanın gelecekteki yıldızı belkide bu seneki....
http://www.youtube.com/wa...thread%2Ephp%3Ft%3D130560
hoopshype.com sitesinin haberinde geçen habere göre Fenerbahçenin yeni transferi.

edit : yazar bu haberi hazarken inanamamaktadır fakat bir fenerbahçeli olarak transferin gerçekleşmesi durumunda kıçı tavana vuracaktır.
fenerbahçe ile 4 yıllık anlaşma sağlamış oyuncu. ancak her sene sonunda isteğiyle serbest kalabilecek. hayırlı olsun tüm fenerbahçelilere.
gün itibariyle 17:30'da türkiye'ye gelerek fenerbahçe ülker'le sözleşme imzalayacak olan 1982 doğumlu amerikalı basketbolcu.
2001 yılında mcdonalds high school slam dunk contest'da david lee 'nin, 2006 ncaa final four'unda düzenlenen ncaa college slam dunk contest'da da david noel'in arkasında kalarak ikinci olmuş, atletik guard/forvet.
az evvel smaç yarışmasında uçmuş şahıs.

(bkz: bu ne lan)
az once beko all star 2008de michael jordan tarafindan meshur olan serbest atis cizgisinden smac basmaya yeni bir boyut getirmistir.once ayni smaci koyup sonra bunu bir ust seviyeye cikararak ayni smaci degirmenle koymustur. tam herkes "nasil yapti lan !?!" diye dusunurken gormesek imkansiz diyecegimiz serbest atis cizgisinden sicradiktan sonra bacak arasindan gecirip smaci koymustur***.
ayrica kaan kuraldan ogrendigimize gore san antonio spurste oynarken bir belgesel icin potanin tepesine degmis***.
boyalı alana girmeden smaç şampiyonu olmuştur.
NBA Smaç şampiyonasında Jamario Moon ve Dwight Howard'ın yapamadığını yapan yani faul çizgisinden smaç basan basketbolcu(howard, oradan sıçradı ama potaya değmeden smaç bastı). Kaan Kural'ın söylediğine göre amerikanın en iyi smaç basan oyuncularındandır. Bir dahaki beklentimiz üç sayı çizgisinden smaçtır. Onuda ben yaparım belki...
flyth white ismiylede tanınan an itibariyle dünyanın en iyi smaç basan basketbolcusudur.
uçan adam. dünyayı kurtarmasını bekliyoruz bi daha ki sefere. ''ne var lan sadece smaç yarışmalarında yapıyo'' diye düşünenler yutuptan bi izlesinler bakalım. süpermanlik daha bi yakışacaktır bence kendisine.
TBL Smac yarismasinda NCAA Slam Dunk Contest'de yapmis oldugu smaclarin aynilarini tekrarlayarak beni hayal kirikligina ugratmis ucan adam.
Sanirim sicrama yetenegine ve havada kalis suresine kimsenin diyecegi bir soz yoktur ancak gel gelelim orijinal smaclar basma konusunda cok farkli motifler sunamamaktadir.
Tekrar bir smac yarismasina katilsa ne yapacagini cok merak ediyorum
sonuc olarak kanimca hem smaclari hem de oyun iciresindeki katkisi vince carter ile asla mukayese bile edilemeyecek highflyer
tbl allstarın gördüğü görebileceği en iyi smaçları yaptı ve sezon sonunda ayrıldı. keşke biraz daha izleyebilseydik. neredesin james?
ben onu fotoğrafçı diye biliyordum.hatta Jake Gyllenhaal ile Anne Hathaway in yeni filmi için onların çıplak fotoğraflarını çekmişti.nasıll olur!
bu adam çok iyiydi , keşke (bkz: tarence kinsey) yerine tekrar (bkz: fenerbahçe ülker)e o dönseydi ayrıca lakabı white flydır
bir yıllığına new york knicks ile anlaşmıştır.
görsel
slam dunk contest 2013'te yarışacağı açıklanmıştır. yarışmanın formatında gidilen değişikliğe göre batı konferansı ile doğu konferansı yarışacak. yarışmaya katılacak olan tüm oyuncular:

batı konferansı:

- eric bledsoe (los angeles clippers)
- jeremy evans (utah jazz)
- kenneth faried (denver nuggets)

doğu konferansı:

- gerald green (indiana pacers)
- terrence ross (toronto raptors)
- james white (new york knicks)
bu hafta sonu nba allstar da smaç şampiyonluğu beklediğim eleman.
uçan adam. smaç konusunda üzerine tanımam. ve bu adam fenerbahçe'de oynadı.

şu video'yu izleyin ne demek istediğimi anlayacasınız.

http://www.youtube.com/watch?v=vR2XFpaoOxo&feature=related
new york knicks tarafından serbest bırakılmıştır.
(bkz: vince carter)' ın 2000 smaç yarısması performansından ve (bkz: dominique wilkins)' in 88 smaç yarısması performansından sonra gördüğüm en iyi smaç yarısması performansının sahibidir . 2008 tbl all star' da bu performansa ulasmıstır . aynısını ncaa' de de yapmıs olsa da ben tbl yarısmasındakini daha çok beğenmistim . sokak basketbolcularının yaptığı smaçları bu değerlendirmeye dahil etmiyorum .