bugün

başbakan ileriye götürmemiş paraları kendi hesabına götürmüş desek daha iyi olur.
benim içinde oç' dir ne var yani.
(bkz: klavuzu karga olanın burnu boktan kalkmaz)

acaba karga kim?
"sizin için atatürk neyse benim için erdoğan o'dur" diyen kişi neyse, benim için gereksiz insan o'dur.
Tayyip beyin yaptıkları (dolandırıcılık zimmete para geçirme hortum ailesine ve yandaşlarına köşeyi döndürtme) ile atamın yaptıklarını (ülke elden giderken kurtarabilme kendisini değil halkı düşünme tbmm yi açıp saltanatı yok etme özgürlüğü ve demokrasiyi gerçekten getirme) karşılaştırma zahmetine girebilen bir akılsızın açtığı başlıktır...
o zaman senin için humeyni neyse benim için atatürk odur.
Bu, Güneşle, ayı karşılaştırmak gibi birşeydir.
Yazık başlığı açan beyinden kıt insana.Ya Hain,Ya kıt!
o zaman malsın dostum geçmiş olsun tedavisi kolaydır umarım.
bu arkadaşa kömürden kat kat kat fazlasını verdikleri kesin.
(bkz: şakaysa hiç komik değil ciddiyse çok komik)

neyse olabilir.
(bkz: aynı bağın gülü)
bir tercihtir. bir görüş. saygı duyulmalı.
(bkz: yess)
görsel

al sen seç.
"tayyip ve yandaşları kursa idi türkiye cumhuriyetini, altına imzamı atardım bu sözün" dediğim kelimeler grubu.
oooo orada duracaksın işte erdoğan başbakandır saygı duyulur eyvallah ama kalkıp da tüm dünyanın önünde saygıyla eğildiği, bu millete, ülkeye sayısız hizmette bulunmuş bir öndere ve bunları çıkarsız yapan bir insanı adı her gün yeni bir iddaa ile ortaya çıkan biriyle( buraya istediğinizi koyabilirsiniz lafım belli bir görüşe değil ) kıyaslamak için hafif değil epeyi bir kör olmak lazım.
sizi saatlerce kahkahalara boğabilecek yerlere yatırabilecek bir şakadır . oku oku gül yani .
mübalağa,cahiller için abartma sanatı yapılmış fikir. doğruluğu yanlışlığı tartışılabilir. fakat atatürk ile kıyaslanması yanlıştır.
sizin için recep tayyip erdoğan neyi ifade ediyor sorusuna verilebilecek cevaplardan birisi olabilir.
yazar burada beyin nakli isteğin dile getirmiş önermesi.hocam birincisi kemocan ne ikincisi şakirtcan buraya duygularımı dile getirmeye çalışsan 25 entry den fazla tutar o yüzden bu konulara hiç girme ha illaki trollük yapıcam diyorsan git ekşiye git inciye burda senin gibi konuşan insan çok biraz yaratıcı ol.
gerçekliği ne kadar tartışılacak dahi olsa da, içten ve samimice söylenmiş olduğu gerçek bir cümledir.
Akabinde 'Erdoğan mareşal miymiş?' sorusunun sorulabileceği cümledir.
bebekken havaya atılan ama tutulmayıp yere kafa üstü çakılan bir yazarın başlığıdır.
edit: bir de bunların havaya iki kere atılıp ikisinde de tutulmayanları vardır ki; bunların durumu daha vahimdir.
nankör, şakirt, bağnaz, unmuslim bir söylemdir.
atatürk'ün kesip attığı tırnak olamaz o adam diye karşılık verilir bu teze.
güncel Önemli Başlıklar