bugün

entry'ler (421)

isim şehir oyununda şehire gotham yazan tip

herkes gaziantep yazacak bari onlar 5 alırken ben tam puan alayım düşüncesi içinde olan tip...

kopya için salonlara kamera koyan ösym

şifreyi baştan vermediği öğrenciyi deşifre etme çabası

+++şifreyi bilmeyen öğrenci sınıfa girer yerine oturur sınav başlar... birşey yapamaz çünü hep kazık ve şaşırtmalı sorular vardır filli aspirinli yada şifreli matematik soruları sağına soluna bakar yapan birini bulur ondan birşeyler isterki oda ne sınav sonucu açıklandığında kameradan deşifre edilmiş ve sınavı iptal olmuştur

ekmeği yemeğine banan insan

candır,
doymak isteyen insandır,
anadoludan geldim havası sunan insandır,
yemeğe ve emeğe değer veren insandır.

unutulmaz film replikleri

-sürün sürün atlarınızı gondora yazgımıza doğru
theoden - Yüzüklerin efensisi kralın dönüşü Minas trith savaşına giderken.

kebap yemekten götte basur çıkması

(bkz: isot yemekten kıçı basür olmuş anadolu çocuğu)

koboretello

An itibari ile yaratmış olduğum felsefi bir akımdır din olarak da seçmekte serbestsiniz.

Koy g*te rahvan gitsin prensibi ile yaşayıp dilediğinizi yapabilirsiniz (diğer kişilerin inanç ve özgürlük alanına girmeden tabii)

kitabı henüz düşünce aşamasında...

açılan başlığın 10 entry de kalması

başlığın hiç tutmamasından daha iyidir.

hiç e hij diyen kişi

-hıck abi be vağya hijde kötüy adam diilim varya..

tercümesi: hıckırık. abi ben varya hiçte kötü bir adam değilim varya
nedeni: (bkz: sarhoşluk)

vefakarlık

fedakarlık ile çok karıştırılan ama daha çok halden anlayan gönül adamlarının yapabileceği bir şeydir...

bozulan laptop bataryası

batarya değiştirilince hiç bir sorunu kalmayan laptop hali.

göz göze geldikten sonra utanılan güzel kız

büyük ihtimalle aşık olunan kızdır (gerçekten aşık olmak lise aşkı değil).

bu konu ilerde ne işimize yarayacakki diyen liseli

üniversite sınavında çıkacak cevabını alan liselidir...

atatürk olmasaydı hz muhammed olmazdı

sözde kemalist olan kişi söylemi büyük ihtimalle ergendir ne dediğini bilmiyordur ailesi kemalist diye kendide kemalistliği ister istemez benimsemiş ve bir b*k anlamamıştır...

16 bin 504 dolar

aslında bir nevi haklıdır çünü ülkemizde insanlar ya çok fakirdir yada çok zengindir zenginlerin parasını bile fakirler ile birlikte ortalaması alındığında sonuç bu çıkıyorsa ülkede ya terazinin bir kolu çok ağırdır yada...

sevişirken sevişmeyi düşleyen kişi

rüya içinde rüya görmek gibi bir durumdur... inception hesabı...

zengine iyi fakire kötü davranan doktor

hipokrat yemini ederken ayağını kaldıran doktordur...

tuvaletten çıkınca elini yıkamayan kız

türklerin %95 i evdeki tuvaletini kullandığında elini yıkamaz ancak umumi bir tuvalet olduğunda sabunu suyu bolca kullanmaktan çekinmez

bunun için mazur görülür tuvaletten çıktığında elini yıkamayan insan.

teizm

yazarken çok fazla karıştırılmayan ancak ağızdan çıkarken deizmle karıştırılan bir kavram tabiki deizm teizmden çok farklı bir anlam içerir deizmde tanrı inancı vardır ancak peygamberlerin sadece adam toplayabilmek için böyle birşey uydurduğu söylenebilir tanrıya inanılır ancak peygamberler inkar edilir.

agnostik tanrı

1. agnostizim tanrının asla bilinemiyeceğidir tanrıyı inkar etmek ateizmdir
2. enerjiye inanma materyalizmdir
3. tanrı agnostik olamaz agnostizim tanrının varlığına inanma yada inanmamanın bir türüdür

özet: başlık ve konu yanlış önce öğren gel sonra başlık açarsın diyorum güzel kardeşim

editlemeden edit: moderatörler biliyorum formatı ancak arkadaş kendi kaşındı dayanamadım...

eve atılmasına rağmen dudaktan öpüşmeyen kız

ön sevişmeden haberi olmayan kızdır.