entry'ler (454)

şafak pavey in akpliler tarafından darp edilmesi

Bir kadın milletvekilinin bir başka kadın vekili darp etmesine mi üzülelim, yoksa darp edilenin şafak pavey olmasına mı daha çok üzülelim, yoksa hepsini geçip bu kadar gözü dönmüş, bu kadar pervasız ve kin dolu olan insanların, yeni anayasa çıkarıp, kendi düzenlerini kuracak olmalarına mı üzülelim bilemedim.

yazarların en son para verdikleri şey

iCloud. Evet riski seviyorum.

memlekette demokrasi var

Şu an, show tv'de yüz bin kibrit adı altında verilen, malum medya kuruluşu tarafindan, anladığımız kadarıyla adı sansürlenmiş filmdir. Evet, sene 2015 ve sorsan memlekette demokrasi var.

30 kasım 2014 fenerbahçe eskişehirspor maçı

Türkiyede ki futbol kurallarının, emre b. için, adeta bir, vay ki ki vay vay 'dır. Bu maçta, bu yine görülmüştür.

volkan demirel

Bir daha milli takıma alınmaması gereken kaleci. Ne demek maç öncesi stadı terk etmek. Çocuk gibi küstüm oynamıyorum tripleri falan. Oldu olacak, topu da kucağına alıp, oynatmıyorum lan deseydin.

mustafa kemal atatürk

Öleceğim güne kadar fikirlerini, devrimlerini, kurulmasinda en büyük paya sahip olduğu -laik ve demokratik- türkiye cumhuriyeti devletini ve bütünlüğünü, bütün zorluklara rağmen savunacağım gerçek lider. Yeni nesile de Mustafa Kemal Atatürk'ü ve ideallerini en iyi şekilde anlatarak ve bilgilendirerek, onlarında aklı hür, vicdani hür, bilgili, çağdaş bireyler olarak yetişmesini sağlamakta hepimizin görevi.

4 kelimeyle gün özeti

Alarm, alarm, koşturmaca, havaalanı.

1 lira ile yapılacaklar

Bir kenara koyulur. ileride lazım olursa kullanırsınız

star tv hd

Bu sabah televizyonu açmamla, artık digiturkte de yayına başladığını gördüğüm kanal.En sonunda biz de şampiyonlar ligi maçlarını hd izleyebileceğiz.

05327572222

yaklaşık iki sene önce kendilerinden kaçarak vodafone'a sığınmama rağmen peşimi bırakmayarak bugün beni aramış olan numara. hayır içip içip akıllarına mı geliyorum ki hala beni arıyorlar anlamadım ki. bırak lan peşimi turkcell.

serçe parmağın hiçbir sike yaramadığı gerçeği

madem ki yaramadığını düşünüyorsun ameliyatla kestir birader. o zaman ne s.ke yaradğını anlarsın, diyeceğim gereksiz tartışma konusu.

yiğit bulut

" insan ölmemiş mala mı ağlayalım " diyerek, aslında eğer ben ölürsem arkamdan ağlamayın demek isteyen şahsiyettir. tabii onun arkasından ağlayacak birileri var mıdır o da meçhul ya, neyse.

işler güçler

39 bölümlük sözleşmeleri olduğundan, en az 32 hafta daha rahat rahat ve güle güle izleyebiliriz.

galatasaray

Bugün aziz yıldırım ile ilgili bir açıklama yapmış olan spor kulübüdür. özellikle "Bu vesile ile ülkemizin ve sporumuzun bütün ilke ve değerlerini hiçe saymış ve kontrolünü tamamen yitirmiş bu zatı bundan sonra hiç bir şekilde Galatasaray Spor Kulübü olarak muhatap almayacağımızı kamuoyuna saygıyla duyururuz." kısmı çok hoşuma gitmiştir ayrıca.

tanrı parçacığı

bir fizikçi olarak, yarın cern tarafından konuyla ilgili yapılacak açıklamayı dört gözle beklemekteyim. bakalım gerçekten deneyler sonucunda higgs bozonunu bulabildiler mi.

7 haziran 2012 madonna istanbul konseri

ve sonunda başlamasına saatler kalan, uzun zamandır beklenen konserdir. konserin çok keyifli geçeceğine eminim ama tek korkum konserin en erken 21:30 da başlayacak olması ve metronun gece saat 1 e kadar çalışacak olması sebebiyle yaşanılacak yoğunluk ve sefer saati ile ilgili çekilecek sıkıntı, konserin tüm keyfini bir an da alıp götürmez umarım.

keçecizade

yeni çıkan ürünleri olan, antep fıstıklı kurabiyeleri, şahsen hayatımda yediğim en güzel kurabiye olup, kutunun bitmesiyle birlikte edirneye taşınmayı ciddi ciddi düşünmeme sebebiyet verecek sanırım.

tayyip erdoğan ı sevmeyip ülkesinde ekmek yemek

böylece tayyip'in bir ülkesi olduğunu öğrenmiş olduk. umarız en kısa zamanda türkiye'den gider ve kendi ülkesine döner.

yaran facebook iletileri

alkolden ölen de var, doğan da.

16 nisan 2012 beşiktaş galatasaray maçı

bu maçın ertelenip pazartesi akşamı oynanması sonucu, trt'nin pazartesi akşamı bu maçın özetini verip leyla ile mecnun'un yeni bölümünü vermezse eğer önce digiturk'e sonra da tff'ye çok sert laflarım olur.