bugün

beşinci nesil çaylak. geleceğin yazarı. ayrıca şu an tatilde olması sebebiyle entry'lerini göbeğindeki pamukların yanında biriktiriyor. sırf kaybolmaması için denize bile girmiyor.

edit : o artık bir yazar, o bir rock dinleyicisi, o bir kendinden emin, o bir eski çaylak, o bir kilo alamayan, o bir, o bir ki sinner mirza! *
hoşbuldum.
''keldim ,kördüm ,kuvanama''.
''koyundan çok ne var şu dünyada'' , sever bu sözü sevmez koyunları.
08.08.2008 de yazar olmuş yazar kişisi. tamam hoşgelmiş de sakat bir durum sezinliyorum. 06 06 2006 ruhu yeniden mi doğuyor ne?

(bkz: 666)
(bkz: welcome to the jungle)
seviyeli muhabbet edebilen, dost canlısı içten yazar. yeni yazılarını dört gözle bekliyoruz.
sıcak izmirin sıcakkanlı yazarı. hoş gelmiştir. *
bana hafız sıfatını layık gören mümtaz adam. *
hoşgelmiş yazarı. * *
izmir'in harbi elemanı hoş gelmiş..
her ne kadar deplasmanda *olsa da kendisiyle bir zirvede buluşmayı umduğum hoş sohbetli yazar.
gerçekten sağlam rock birikimi olan sağlam bir dinleyici ve yazar. (#5103351) ayrıca çok güzel geçmişe dönük tespitleri var: (#3772426)
milenyumda olmasına rağmen, "80-90" yıllarından kopamayan şahsiyet.
(bkz: #3868333) sırf bu entry ile ilgili bir çok kez ırkçılık yaptığı söylenen yazar. sonraları ise ırkçılığın nasıl yapıldığını yazdıklarıyla hatırlatıp utandıran yazar.
dünya saatlerini ögrenememesine ragmen iyi yazar denilebilek kisi...* * *
(bkz: sania mirza)
geceyi gündüz yaparak yaşamayı çok seven yazar, birde ırkçılık yaptığı konusunda her daim bişeler söylenen yazar. * * *
(#5585341) girdiği el emeği göz nuru entryler ile ulvi bilgiler verip göz dolduran yazar. işbu entrylerin akademik bilgiler içermesi hasebiyle de yazdıklarının tarihin tozlu sayfaları arasına katılmaları uzun sürmedi.. (#5585101).txt biz okuruz yine de hocam, kastır.. (#5584997).doc
entrylerini takip etmeye çalıştığım, görüşlerinin hemen hemen hepsine katıldığım kaliteli yazarlardan birisidir.
(#5597188) nolu entry'de çok iyi bir iş başarmış kişi.
an itibariyle ben karı isterem* yazarıdır.
şahsıma referans gösterdiği kronolojide bir tane önemli sanat olayı, bir buluş, bir icat, ya da bir bilimsel başarı olmayıp, devlet kurulması, bölünmesi, yıkılması, yerine yenisinin kurulması şeklinde akıp giden bir düzlemden ibarettir. gösterdiği kronolojide en önemli olay olan istanbul un fethi de bir işgal olup, bana saldırmasına sebep olan yazımı yalanlamıyor durumdadır. kendisine gözündeki at gözlüğünü çıkarıp almanların ikinci dünya savaşından sonra alınlarındaki lekeye rağmen o kadar büyük bir sanayi atılımını nasıl başardıklarını, rusların bugün dünya tarihindeki yerinde büyük yazar dostoyevski nin rolünü, istanbul kadar bir ülke olan avusturyanın türkiyeden cok daha ileri bir yer olmasının en büyük müsebbibinin içinden mozart gibi bir besteci çıkarmıs olmasıyla alakalı olup olmadığını düşünmesini salık veririm. fakat tabiki bu milliyetçilik belası cok beterdir. adamın beynini perdeler, gözlerini kendi işine gelenden gayrisina kör eder.
kuduzdan muzdarip köpek enciği misali nick altıma püsür döşenmeden evvel, karşıma somut örneklerle gel, resmi tarihten aparmalarla düzenlenmiş entrylerden referanslarla, türklerin anayurdu* şeklinde kelalaka bakınızlarla olmaz fikirsel bazda tartışmalar. hele hele bu işi hamasi milliyetçilik masalları şeklinde yapacaksan, yazı yazmayı bırak, git trafik ışıklarında soğuk su sat. bu mevsimde cebine üç beş kuruş girer. ve emin ol ki, trafik ışıklarında su satarak ülkene ve insanlarına sözlükte onun bunun nick altına çemkirmekten çok daha fazla fayda sağlamış olursun.

ayrıca bak bunu sana sırf bir iyilik olsun, ot geldin ot gitme diye anlatıyorum:
(bkz: neyzen tevfikin sirat koprusunden gectigini gormek/#3780729)
bu entryin de bahsettiğin hamasi kemalist zırvası şiirin neyzen tevfik üstad ile uzak yakın hiç bir alakası yoktur. bu aptal manzum kesinlikle neyzen üstadın değildir. bu şiir mutlu çelik isimli bir emniyet müdürüne aittir ve bu zat şiirini mahkeme kararı ile kendi ismi üzerine tescil ettirmiştir. bu bilgiler artık çok kolay ulaşılabilir bilgiler yeğen. nick altıma döşenip bana "okumadan yazma"* "araştır"* şeklinde ahkam keserken harcadığın eforun yarısı ile, google a "be hey dürzü" anahtarını girerek ulaşabilirsin. hadi öptüm cnm k.i.b by by
kimi yazarlar tarafından bi şeyler öğretilmeye çalışılan yazar. kendi bildiğini okuduğu aşikardır. insanlara it, eşek, at gibi benzetmeleri yapmadan, onlarla sadece insacıl bir şekilde iletişime geçtiği için dolayısıyla karşındakinin bi bok anlamaması durumuyla kendini embesil hissettiğinden, şahsına karşı, düşünmeden, embesilce hareket edilen yazardır. ayrıca (bkz: #5625653) nolu entryi gelişigüzel yazılmış abuk, ne yapmaya çalıştığı belirsiz, 100 kişiye soru sorulsa onu sklemeyecekleri insana veya insanlara armağan ediyorum. * *
"öyle bir devim ki ben hakikatte pireyim, bir delik gösterinde utancımdan gireyim" üstada saygısızlık olmasın düşüncesi içinde, * "öyle bir devim ki ben hakikatte pireyim, bir delik gösterinde sktrp gideyim", şeklinde düşünen yazar.
değerli izmir yazarıdır balçova inciraltında takılmaktadır izmir aşığıdır.bir de semtimiz güzelyalı'da iki yıl oturmuşluğu vardır..ne mi yapıyoruz karşılıklı göz göz çekiyoruz uzak da olsak...
prison break başlığına scofield ölüyo seklinde bkz vererek, sözlük yazarlığından ne anladığını ortaya döken organizma. komiksin tamam söyledin dizinin sonunu cok güldüm sana afferim. alkışlıyoruz kendisini.