bugün

yeni bir yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
sevişip öldürülesi adam. *
diyalog tarzı entry girmeyi sevdiğini düşündüğüm yazar.* ayrıca kendisi tehdit altındadır.
modlardan korkusu olmayan v for vendetta tadında ki yeni yazar. *
(bkz: sözlük türban karşıtlarına mezar olacak) demek istediğim yazar.
avasas kim bu kim? bu yazdığı her entry ile eksiye boğuluyor. avasas en azından kitleleri arkasında sürükleyebiliyordu.
ilgi bekleyen yazar .
gece gece tüm entryleri islam aleyhtarı olup, bundan müstesna olarak sadece benim nick altıma yazı yazmıştır. kendisiyle yakından ilgileniyorum.
kitle olsa arkasından sürüklerdi dediğim, sürüklemese de arkasında yürüyoruz dediğim yazardır. ayrıca burası ekşi olsaydı sen zaten burda olmazdın goçum demek isterim, bu cesur yazar arkadaşımızı korumak için.**
avasas'a benden sonra en çok benzeyen yazardır. bu kadar olur vallahi. ironi falan da yapmıyorum. beni avasas'a benzetin bakalım. hah...işte bu arkadaş benden daha az benziyor. (bkz: beşinci nesil çaylak)
açtığı başlıklar ve yazdığı yazıların nekadar rahatsız edici olduğunu kavramayan yazar. *
sadece durum tespiti yaptığı halde kitleleri istemeyerek de olsa sinir etmiş biri. teze hakaret olarak değil de antitezle cevap vermenin daha erdemli olduğunu düşünen biri olarak halkımızı sağduyuya davet ediyorum.
su aralar moda olan dine tas atayim havam olsun tarzinda yazan yazar. eksideki avasas gibi hafiften kendi capida makara gectigini falan zannediyor. hani universitede ezik tipler olur ya ortam yapmak icin sigara falan icmeye baslarlar, bizim author'da boyle. maksat ortam olsun, islam diniyle makara geceyim, turbanlilara laf sokayim. hayat boyle iste...
birden nick altında on sekiz adet entry sahibi olmuş çaylak yazar. çaylak deyip geçmemeli tabii ki. artık o da sözlüğün bir gecelik kahramanlarından.
bir an önce çaylaklıktan kurtulup geri dönmesini* ve muhteşem entrylerine devam etmesini bekliyoruz. sözlük onun başlıkları olmadan hep eksik kalacak.

moderasyonu kınıyorum.
(bkz: yeter lan yeter)
(bkz: dahi anlamındaki de da ayrı yazılır)
sıtkım sıyrıldı be, ispikçi olmak istiyorum sözlük, dil bilgisine isyanım var.
(bkz: ne kadar ayrı yazılır)
çaylaklık günlerinde bol bol hitap okumasını istediğim yazar.
1. turban bazi kizlarin okuyabilmek icin tek caresi/#3011387
2. turban bazi kizlarin okuyabilmek icin tek caresi/#3011378
3. hac da tavaf ederken turbanin takilmamasi/#3011370
4. turbanlilarin universite askiyla yanip tutusmalari/#3011321
5. turbaniyla dus alan kiz/#3011160
6. cignedigi sakizi basindaki turbana koyan kiz/#3011084
7. turbanli kizlarin tartismayi bilmemesi/#3010905
8. butun ortopedik engellilerin oldurulmesi luzumu/#3010806
9. askerdeki sevgilisini bekleyen kizi sevmek/#3010694
10. nazli ilicak in turban takmamasi/#3010625

şeklinde son 10 entry e sahip kişi. yazar demeye bile dilim varmaz. 10 entryden 8 tanesinin türbanla ilgili olması akla ister istemez küçükken başından türbanlılar ile ilgili istemediği bir olayın geçip geçmediğidir. zira takıntı derecesinde girilen bu kadar entrye başka açıklama bulmak mümkün değil.
allah ve aşk serveri resul unu cinnet derecesinde seven bir gafil yolcu. din aleyhine yazdıkları tüm yazılar düzmece olup, sadece inanan kardeşlerinin sabır tellerini titretmekten başka bir amacı yoktur. he bir müslüman olarak bu entryler ahirette götüne girecek derseniz bunlara karşı söyleyebilecek hiç bir şeyim yok. yazılarımda temel amaç, karşı görüştekilerin irin akan düşüncelerinden farklı bir uslup oluşturup, "nedir lan bu din düşmanlığı furyası" olgusunun içine girmekti. pişmanım. midem bulandı. tek umudum, allah ın rahmetinin gazabını geçtiğine dair vaadi. ayrıca gomünüsken ileri attığım safsata fikirleri çok basit bir şekilde mat edebilecek bir bilgiye sahibim. tekrardan tüm gerçek müslüman arkadaşlarımdan özür diler, saygılarımı bilahare sunarım.
edit: çaylak olmadan bunu yazdırma fırsatı veren zül celal hazretlerine hamdolsun.
veminellahittevfik
(başarı allah tandır)
başına türbanların dolanıp, sözlüğü rahat bırakmasını istediğim kişi.*
türbana tapanların sinir olduğu yazardır. *
iki saattir konuşuyordunuz, bir kere atatürk dememiştiniz iyi oldu.
hakkında benzer görüşler paylaşsakta sözlüğü türbana boğmasına anlam veremediğim ve tasvip etmediğim yazardır.
zaten bıkmışız türban da türban, bırak bari sözlükte rahat nefes alalım be kardeşim.
ucuz türban başlıklarının sahibi * *. oysa sözlükçe bu dar, sığ başlıktan uzaklaşıp aşkım çorabın da ıslandı mı diyerekten konu dağıtıldı. germeyin ortamı yahu.
(bkz: bana gore sozluk onlara gore forum)
içimizcdeki türbanlı saBeTAYiST. EMiNiM Ki DiNi VECiBE iÇERiSiNDE KALIYORDUR HER GÜN.
durduk yerde ozel mesaj yolu ile satasabilen yazar, hem de entry'e degil direk sahsa saldiriyor. Yasini basini almis menopozlu, basenli ve selulitli olmaktan kaynakli onsezilerim bir kendinden memnun olmamazlik, kendine yetememezlik, bir carpik da olsa kisilik olusturma cabasi kokusu aliyor ama hayirlisi.