bugün

var ne yazık ki böyleleri. "lan o kadar para vereceğime gider sidisini alırım a.k!" der.

tamam, haklısın. süpersin deyin. uzaklaşın. kendi hatalarıyla yaşamasına izin verin.
sinemada film izlemenin keyfine varmamış kişidir.
son derece haklıdır. ama her hafta bir tiyatroya gider. tiyatroyu her zaman izleyemez ama nasılsa o film bikaç ay sonra cd olarak eline geçecek ve rahatça evinde izleyebilecektir.
bu memlekette adam gibi sinema filmi mi üretiliyor. bu kadar sene sinemaya gittiniz batı filmlerini takip ettiniz onları taklitten öte geçecek kaç eser ortaya koydunuz. milletin enayisi ben miyim. ben gitip onu izleyeyim de garajına iki aydan beri hayalini kurduğu 350 bin liralık arabayı mı alsın ,öbürü de kafasında kurduğu gerzek siyasi görüşü sırf sanat adına bana geçirmeye mi çalışsın, dışardaki de orda dünyanın en rezil devleti olduğu halde bana kendini en barışçıl devlet olarak empoze etsin diyemi gideyim, gidene karışmam gidene afiyet olsun giden de bana da karışmasın diyen adamdır.
bazen izlediğin filmde duyduğun tek bir cümle, hayatını farklı yönlere sürükleyebilir, bu insanı izlemeye davet ediyorum..
Sinemaya gitmeyi zaman kaybı olarak gören insan modeli.

Ya hiç sinemaya gitmedi,ya da asosyal bir insan.
sinemanın bir nevi sevişme mekanı olduğunun da farkında olmayan insandır. *
Ya cebinde 5 kurus parası olmayan ya da film izlemekten bir sey anlamayan uretken insan tipi *
gereksiz insan.
(bkz: çekilmez bir adam oldum yine)
zamanı kıymetli olan.
kız arkadaşını atabileceği bir evi olan insandır.
güncel Önemli Başlıklar