bugün

AGD kişilik.
dun gece itibariyle beyaz show da bir kez daha fark ettim ki bu adamın dugunlerde org çalan adamlardan hiçbir farkı yok benim gozumde. zaten sesi desen boru gibi gitmiş bir de handeciğimle düet yapmıs. "atmaaaaaa" diye handenin girdiği bölüm dışında da şarkı da zerre begenilecek yer yok.

ayrıca beyaz'ın formaları millete dagıttıgı bolum cok hosuma gitti. iyi oldu hacı sinana. gerci sinan sonra yola gelip kendi attı formaları ama olsun, maksat kayıp sinana olsun. hohoho..
iğrenç bir ağzı olan şarkıcı ama şarkıları güzeldir orası ayrı.
başarılı bir prodüktör ama sahne arkasında kal be kardeşim. albüm yapmış şimdi, adamda ses yok belki bi görüntü ama nedir o küçük dağları ben yarattım modundaki mimikler, jestler falan.yeni yetme şarkıcıların izleniminde. hande yenerle olan atma düeti yaza damga vurur o ayrı ama sende hala ses yok, kandıramazsın!*
çıkış şarkısı olarak çalıntı bir şarkıyı seçerek şarkıcılığa loser olarak başlamış adam. basit bunlar.
şarkı altlarında ismini görmek kendisini görmekten çok daha iyi olduğunu anladım dün gece.
allah bu çocuğu çarpmış... son dakikalarda daha çok belli oluyor.

_
bunun gibi bir tip çıkıp albüm yapacağına bizim de bir justin bieber'imiz olsaydı keşke. hiç olmazsa sevimli bir ergen o. sinan akçıl gidip antipatikliğin kitabını yazsın.
umut sarıkaya nın tiplemelerindeki büzzük dudaklı tiptedir kendisi. şöyleki 3 . keşke şarkıcılık işine hiç girmeseydi, soner sarıkabadayı dan bile beter bence sesi. beyaz şovda kıçının arasına girmiş mavi pantolonu ise bir felaketti ben hayatımda mavinin o tonunu ilk defa orada gördüm.
hani ilkokullarda yeni öğrenilen bir kelimeyi cümle içinde kullandırırlar ya eğer itici o kelimelerden biri olsaydı kuralacak cümlede sinan akçıl kesinlikle özne olurdu.
antipatik ve tuhaf hareketlerini bu videoda net olarak izleyebileceğimiz sanatçıcık.

http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=10150180717972225&oid=172586445672&comments
herkes sadece bildiği işi yapmalı sözünün canlı ispatıdır kendileri.
atma adlı şarkının başlangıcı sedat - horoz şarkısından,
şampiyon adlı şarkının başlangıcı da, stromae - alors on dance şarkısından (ç)alıntıdır.
kendinden ıkınarak pop star çıkartmaya çalışan kişi, söz yazarı. aslında iyiydi hep öyle kalsaydı.
hadise ile ayrılmış popçu.

durun lan hemen kötülemeyin bunun bir reklam çalışması oldugunu anlatacagım sizlere. adamlar çok zeki anasını satayım acaba reklamı bulan adam işin bu boyutlara varacagını biliyor muydu? sinan diye bir çocugun sevgilisinden ayrılmış gibi yapıp gündem oluşturduktan sonra albüm satışlarında patlama yaptırmayı düşünecegini düşünebiliyor muydu. nerden düşünsün.
hadisenin sinan akçıl ile birlikte olabileceğine inanmadığım için reklam ilişkisi olduğunu düşünüyorum. çocuksu,hiperaktif,saçma sapan hareketler,süper şarkılar,kötü bir ses.bütün bunlara sahip ünlüdür.
sadece şarkı sözü yazması gerekir.
Sahneden ziyade sahne arkasınında daha başarılı olduğu su götürmez bir gerçek olan , Hadise'yi bırakması sebebiyle bu aralar sağlıklı dusunemedigini düşündüğüm sanatçı kişisi.
an itibariyle bursa erkek lisesi ceketiyle program sunan ve bu kşam tanıdığım insan.
hormonlu romeo.
ulan adamdan bi uçanla bi kaçan kurtuluyor.
Şarkı sözü yazzarlığı iyi olan ancak sesinin pek iyi olamdığını düşündüğüm. Had Medyanın her sektörüne çıkıp, hadise hakkında K.gibi sızlanan, ayrılık acısı çenesine vurmuş, yeni albüm çıkardığı için hadisenin üzerinden prim yapmaya çalışan kişidir.
utanmasa her şarkısına davul-zurna ekleyecek olan adam.
tamam türk'üz, bu sesi seviyoruz, ama abartma sende.
kendisi de en az şarkıları kadar itici, piyasa şarkıları yapan müzisyen. geleceğin serdar ortaç'ı.
lütfen biri bu gidişata dur desin. o irrite edici ses ile daha ne kadar başa çıkabilicem bilemiyorum. istiyorsa verelim eline nükleer bir silah yaksın yıksın ama lütfen sussun. lütfen şarkı söylemesin. herşeye razıyım.. müzikten soğudum.
nil karaibrahimgil'in erkek versiyonu. bir tane doğru düzgün şarkısı bulunmayan, ukala, sevimsiz yaratık. piyasa adamı diye buna denir işte.
bana yanlış yerlerinden atma diyerek neyi kastettiğini çok iyi anladığımız şarkıcı