bugün

entry'ler (85)

bir daha yapmıyacağım denilen ama yapılan şeyler

"orospunun tövbesi yatağı/aleti/parayı...vs. görene kadardır." sözünün söylenme gerekçeleridir.

sorunlu erkek

bir kadını olan erkektir.

sözlük yazarlarının son zamanlarda fark ettikleri

farkettim ki, bir şeyi yapamam diyorsan kesin yapamıyorsun, yaparım dediklerinin de ancak bir kısmını yapabiliyiorsun.

cezaevi aracında ölüm

Olay bu sabah saat 06.30da, 34 BL 2564 plakalı cezaevi aracı Kayserinin Pınarbaşı ve Sivasın Gürün ilçeleri arasındaki karayolunda seyir halindeyken meydana geldi. ilk belirlemelere göre araçtaki teknik bir arıza nedeniyle çıkan yangın kısa sürede tüm aracı sardı. Bulundukları bölümün kilitli kapıları görevliler tarafından açılamayınca içerdeki 5 mahkum alevler arasından çıkamadı. Diri diri yanarak ölen mahkumlardan ikisinin Medeni Demir ve Akif Kırımlı olduğu belirtildi.

24 yaşında sigaraya başlamak

zararın neresinden dönülse kardır. ya daha geç başlasıydı. hafazanallah.

yunanistan da konümist rejimin kurulması

kökenlerini yunan a dayandıran batı medeniyetinin son yüzyıllarda dünyanın tamamını değişik değişik pozisyonlarda becermesinin müsebbibi olan kapitalizmin yine yunan dan başlayarak çökmesi ironik olduğu kadar şahane olacaktır da. ama gelecek olanın komünizm olması pek de muhtemel gözükmüyor.

counter strike diyalogları

azte'te 57 ye 1 yapmış elemanın arkadaşlarının -çok ballısın demesine tepkisi:
-hep bal. hiç kekim diyen yok.

karın mı var derdin var

bekar olan bir karı sahibi olmanın ne demek olduğunu bilmediğinden öyle atar tutar bekarlık daha zordur felan diye ama gel gör ki...

kitap okumayı sevmemek

yemek yemeyi sevmemek, su içmeyi sevmemek vb. şeyler gibi saçmasapan bir şeydir.

sigara

bülent akyürek ten alıntıdır: ölmeyecek kadar yemek, ölmeyecek kadar su, ölecek kadar sigara...

türk donanması eşliğinde gazze ye yardım

(bkz: #5111529)

bence gazze ye yardıma değil direkt gaza ya gitsinler.

başbakan,bundan sonra gidecek yardım gemilerinin donanma tarafından korunacağını söylemiş.

alkole sevk ettiren olaylar

yaşamak...

küreselleşme

-bunu yuvarlaklaşma olarak anlarsak, gidişatın iyi olmadığı görülecektir. kim ister yuvarlak olmayı,teker olmayı, ne bileyim işte, ibne olmayı felan. değil mi ebcet abi. -ebet güzelim.

hermes

bizzat ben.

dünyadaki en büyük kapitalizm aşktır

hiç bu açıdan düşünmemiştim. hımm. dur ben bunu biraz daha düşüneyim. hıımmmmm.

sevgilinin anüsünü yalamak istiyorum dediği an

her rengi denedik bi fıstıki yeşil kaldı.
her kuşu siktik bi havadaki leylek kaldı.
her yeri yaladık bi sevgili boku yemediğimiz kaldı...

tabu diyalogları

+bu ne amk

-gabriel garcia marquez.

futbolu sevmek

futbolseverlerin sanatsal yaratıcılığına güzel bir örnek oluşturacak bir manzume. seviyorsan sev. neden şiire benzer şeyler yazmak ihtiyacındasın. altı üstü futbol. kadın değil. kız değil.