bugün

bir rus atasözüdür ve * bacayla öpüşmekten daha iğrenç olduğu söyleniyor;

sigaranın diğer iğrençlikleri için: (bkz: #1131054) (bkz: #2464036)
sigara paketinin üzerine yazılması halinde sigara içme caydırıcılığı yüksek olan söz.
(bkz: sigara içmek iktidarsızlığa neden olur)**
(bkz: ruslarin ata sözleri)
(bkz: rus olmak istiyorum)
(bkz: votkali ata sözleri)
(bkz: peynirli tombi yemek kokmuş çorap yemeye benzer)
kadar saçma önderme.zira çok çılgın sigara içen insanlarda en kral kızlarla öpüşebiliyo.
(bkz: yalamaktir o yalamak)*
bu önermeye göre, sıçanla öpüşen de tuvaletle öpüşmüş olur o zaman.*
yerinde bir saptamadır. öpüştüğünüz kişi henüz sigara içmişse aldığınız tat kül tablasındaki izmaritlerden öteye gitmez. *
insanın anatomik yapısıyla ilgili bir durum. bazıları çok sigara içer ama ağzı hiç kokmaz, dişleri sararmaz, öpüşürkende sorun teşkil etmez. bazılarında ise durum tam tersi.
bira içenle öpüşmek kişinin kendisini at sanmasına neden olur * gibi önermeleri peşi sıra sürükleyebilme ihtimali olan söz.
anal seks yapmak bok skmeye benzer gibi çıkarımlara ulaşmayı sağlayabilecek türde saçma söz. hadi len ordan.
paketlerin üzerindeki ''sigara öldürür''yazısından fazla caydırıcılıgı olan cümle.
öpen de sigara içiyorsa sorun yaratmayacak tespit.
aşık olduğun kişiyse çok da önemli olmayan bir durum. yok sıradan biriyse gözünü yumunca hepsi aynı nasıl olsa. *
sigara içenin angelina jolie gibi dudakları olduğu düşünüldüğünde sigaranın hiç umrunuzda olacağını düşünmüyorum.*
rakı tadında öpüşmek gibidir karşılıklıysa sigara içilmesi.
bunu diyen kişinin kül tablasıyla öpüşmüş olma ihtimali yeterince zırvalıktır.
iki taraf da sigara içiyorsa hiç bir sorun teşkil etmez. zaten iki taraf da kokuyu almaz. birlikte rakı ya da bira içtikten sonra öpüşmek gibidir. tadından yenmez.**
genç yaşımda sigara içmeye başladım diye ölene değin hiç sevgilim olmayacağı düşüncesine bağlanmama sebep olan söz.
peki ya saksocuyla öpüşmek neye benzer?
izleyenler de pasif öpüşenler grubuna girer ki pasiflik daha zararlıdır.
ardından ''öpüşeceğimiz kişinin ne zaman ne içtiğini nerden bilelim kardeşim'' dedirten, ve bunu söyleyen kişinin kesinlikle haklı olduğu sözdür. doğru olduğu anlarda vardır.