bugün

aksine iticiliktir. bi kıza sigara hiç yakışmaz.
görsel
sigarayı ağzıyla içiyorsa çekicidir gerçekten. tutuş şekli, içişi... sanki sigarayı değil de ruhunuzu çekiyor içine gibi hissedersiniz.

he türk kızı içebiliyor mu? hayır. kusura bakmasın hiç biri ama beceremiyorsunuz arkadaş. o sigara tutuşu var ya lanet okutuyorsunuz yemin ediyorum.
ayni kizin sigara icmeyen haline gore daha az olandir.
öpüşene kadardır.
her kızda çekici görünmemesiyle birlikte doğru önermedir.
olmayan çekiciliktir. elinde sigara ağzında sakız.
http://galeri.uludagsozlu...B1z-%C3%A7ekicili%C4%9Fi/
çekicilik mi? hani nerde?
kül tablası yalamak la eşit olan kız çekiciliğidir.
kül tablası çekiciliği kadardır...
olmayandır. erkeklere de yakışmaz kadınlara da. sigara lan bu, saçma sapan malca bişey. içen biri olarak söylüyorum, buna özendiğim ergen günlerime lanet olsun. ne yakışması amk, bunun yüzünden tüberküloz tedavisi gördüm ben, ve aynaya bakınca hiç de güzel görünmüyodum. yakışıp yakışmama mevzusunu son derece saçma buluyorum, sigaranın moda ya da stil malzemesi yapılması moronca. umarım herkes bi gün kurtulur bundan, tabi "özgür iradesiyle" marlboro'nun devlet eliyle 20 tl yapılmasıyla değil.
olmayan çekiciliktir. aksine itici lan, kamyoncu gibi ne o öyle?
Fotoğraflardadır.
çekicilikten ziyade iticilik bulunan durumdur.
o kokuyla çekicilik filan kalmaz zaten.
yoktur.

ulan bunların bazıları da bir çıt kırıldım içiyor ki o sigarayı anam elleme sen sana yaramaz o.
Yok öyle bir çekicilik kız dediğin mis gibi kokar. Sigara gibi değil. Şahsen bir kız olarak ben bile dayanamıyorum o kokuya.
Bacak bacak üstüne atıp , kırmızı rujlu dudağının arasından dumanı üflediği anki seksilik ...
Sapsarı dişler, morarmış diş etleri, dudaklar ve kalınlaşmış bir sesle cidden göze çarpan bir çekicilikleri vardır.
ne çekiciliği yaa,sigara kokusundan nefret ederim ıyy iğrenc.
eğer içen dişi kişisi helena bonham carter ise gayet çekici duran kızdır.

http://www.film.com/wp-co...560959-30560962-large.jpg
(bkz: marla singer)
yoktur kardesim
(bkz: sigara içen kız iticiliği)
Kahvedeki Osman amca kadar çekici olan kızdır.
Bi de ikili üçlü On dört On altı yaş ortalamasına sahip özentilikten, sigarayı tutamayıp da içmeye çalışan kız Grubu iticiliği vardır ki evlerden Irak. Çocuk yetiştirmek gerçekten zor. Bakın onlara saldım çayıra hesabı yapmayın yazık.