bugün

okurken delirdim :D:D.
inkar edilemez seksiliktir...
her çekişte bir boş vermişliğin, kendinden geçmişliğin izini süreriz.
o güzel dudaklara uzanan sahipsiz elleri öpmek,
ve o dudakların arasındaki izmarit olmak ister bazen insan...

sigara içmem, kokusuna tahammül edemem ama sigara içen kızları severim. hem de çok severim...
ama uzaktan,
çok uzaktan...
Şaka yapıyor olmalısın. Tek kelime ile iğrenç.
görsel

Sigara sağlığa zararlıdır.
süphesiz ki var olan bir seksilik örneğidir. sigaranın kızlara seksapalite kattığı yadsınamaz.
Yoktur öyle bi şey leş gibi kokutur sigara.
Sigara içen kız kokar.onun üçün ortada seksilik falan kalmaz.
Genelde iğrenç bir görüntü ama entryde ki bacımız oral yapar gibi alıyor ağzına.
sigara içmeyen genç için büyük sıkıntıdır. uzaktan hoş görünse de yakından bir koku salar ki içmeyeni rahatsız eder. içiyorsan sorun yok.
Ağızının kokusunu alınca son bulacak durum.
Seksapeli bakıştan çıkıp somut bir birlikteliğe girecek oldugunda diş fırçası farz olur.
o anda yalınayaksa ve ayakları güzel ve bakımlıysa daha bile artar.
Seksi olan kızın eline yakışır. Sigarayla alakalı bi durum yoktur.
robusto puro icen kadin. bunu tarif etmek icin seksilikten daha farkli bir kelime bulmak gerekiyor.
istediği kadar Sexy olsun ağzı bok gibi kokan kız o!
işte sigara o zaman sigaradır. O zaman o güzel ambalajlı pakettir. O zaman boşluğu okşayan dumandır. Nikotin yalnız olmadığını farkeder kadın onu çektiğinde . Ve üflediğinde ne kötülük kalır ne de iyilik. Üfler ve ben doğarım.
kısa boylu ve sarışın sa çok iyi gidiyor be. ama zararlı bi durum tabi. içmeyin.
dumanı burnundan çıkarmasıyla yitip giden seksilik.marla singer gibi için canımızı yiyin.
çoğu kızda koca karı etkisi yaratır,bazılarına ise ayrılmaz ikili gibi bakılır.
sigara içen kız seksiliği yoktur sigara içen seksi kız vardır. şimdi dağılabilirsiniz.
benim için varolmayan seksiliktir. abi bildiğin iticilik ya bir kızın sigara içmesi. gram yakışmıyor sigara içmek kızlara.
elinde ağzında sigara olmadan da güzel, seksi, çekici olan kadınların fotoğraflarını koyarak bunu savunan arkadaşlar var bir sürü. tabi genelde bunlar da sigara içtikleri için sigara içen kızla öpüjdüklerinde bir rahatsızlık duymaları pek olası değil. zaten öpüşemessiniz. yani o fotoğraftaki örnekler ne size ne bana bakar. hepsine baktım güzeller hepsi de. allah sahibine bağışlasın teker teker.
belki özgürlüğü çağrıştırdığı için sexy gelebilir.
son fırta gelince sigarayı baş parmağıyla işaret parmağı arasına alıp derin bir nefesle köklüyorsa tadından yenmeyecek çekiciliktir.

mal mısınız olum siz?

kadın denen canlı sadece fotoğraf ve videolarda yaşamıyor, bir yanına sokulup bakın nedir ne değildir.

kadın dediğin hayvan gibi sigara kokar mı hiç amına koyim?

nerede kaldı kadınlığı, nerede kaldı naifliği?

o parfüm sen esrar kohacahsın ki kadının senden bir farkı olsun.
olmayan seksiliktir. ya da bende yoktur. bilemedim şimdi.