bugün

türkçe bildiği için üzülen teknik direktör. adama birileri söylemeli kadıköy'de emre gibi adamların dokunulmazlığı var, değil küfür etmek, yatırıp uygulasalar bile ceza almazlar...
tarafsız ! yancı kuruluş a tarihi ayarı vermiş teknik direktördür.

https://www.youtube.com/w...mbedded&v=NdKRR3BfJzo

sunucunun son saniyelerde ayar aldıktan sonra batışını rahatlıkla göreceksiniz...
dün lig tv'de ceyhun yılmaz'ın 21 isimli programındaydı.(daha doğrusu ben dün seyredebildim)

şota'nın çok iyi bir futbolcu olması dışında, ne kadar esprili ve zeki bir adam olduğunu da görmüş oldum.
hakikaten ne kadar keyifli maçlar, ne kadar keyifli goller atmış ve zamanın trabzonspor seyircisini ne kadar mutlu etmiştir.

laf aralarında ceyhun yılmaz'ın sorularına "o kadar da temel değiliz ya" demesiyle beni benden aldı.
bir insan böyle gelip de trabzonludan daha çok trabzonsporlu nasıl olur şota'da bunu gördük.

şota'yı zaten çocukluktan severdim, kaplumbağa'mın adı da şotadır. aynı şota gibi yürürken kafasını arkaya çevire cevire gitmesinden ötürü. (ben ismini koyarken mantıklıydı, böyle anlatınca mantıklı olmadı ama neyse)

trabzonspora böyle futbolcu her daim gelmiyor.
lig tv muhabirinin bir sorusu üzerine iyi bir ayar vermiş şahıs.

muhabir:genellikle ligde bu haftalarda 3 büyükler ilk 3 sırada olurdu. bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz.

şota:benim zamanımda 4 büyük vardı, ne zaman 3 oldu.
24 şubat 2013 fenerbahçe kasımpaşa maçından sonra lig tv spikerine muazzam ayar veren teknik direktör. ama göte göt dediği için birileri rahatsız olacak.
Canlı yayında istanbul(fb-gs-bjk) yanlısı medyanın ırzına geçmiştir , geç hocam hakkındır.
Sorunun shota' da olduğunu düşünmüyorum, sorun en tepelerde.
trabzonspor'da izlediğim en iyi santrafordu.
fenerbahçe maçı sonunda yaptığı açıklamada '' 2 metreden futbolcular bana ana avrat küfür etti. Türkçe bildiğim için üzüldüm.'' diyen teknik direktör.
adete kral çıplak demiştir. ama tabi anlayana...

https://www.youtube.com/w...mbedded&v=NdKRR3BfJzo
transferini bizzat erman toroğlu nun gerçekleştirdiği, yönettiği bir u-21 maçı sonrası trabzonspor lu yöneticilere, burada ikiz oyuncular var bir deneyin beğenirseniz alın, ikliminize de alışık oyunculardır demiş, deneme süreci sonunda transferler gerçekleşmiştir. transferlerin ilginç tarafı ise arcil arveladze nin yıldız olarak alınması kardeşi şota nın ise bonus olarak transfer edilmesidir. arcil arveladze yöneticilere kardeşim olmazsa olmaz diyerek transferini sağlamıştır.
şöyle bir anısını anlatmıştı, onun diliyle yazmaya çalışayım;

''şimdi biz gürcistandayken tek yanaktan öperdik geldik buraya(türkiye) baktık iki yanaktan öpüyorlar. sonra gittik hollanda' ya orda 3 defa öpüyorlar. ben benim menajere dedim 'bir transfer daha yapmayalım yoksa ben i.ne olacam.' ''
istifa edeceği söylenen trabzonspor takımı teknik direktörü.
Fatih terim yoluna evrilmiştir.

hatırlarsanız fatih terimde 2000 den sonra reklamlarda oynayıp prestij kaybetmişti aynı şeyleri yapmaktadır.
Futboldan anladığını düşünmediğim beyaz show tadında kişi.