bugün

iri renkli gözleri ve genellikle kızıl tercih ettiği saçlarıyla tanınan 1966lı olması gerçekten biraz şaşırtıcı olan kadın solist.
"diğerleri kadınsa ben kimim?" diye sorması gereken dişiliğinin sınırlarını zorlayan birisi.
why do you love me'nin klibinde seksilik ve güzellik sınırlarını zorlayan kelimenin tam anlamıyla taş. bir kadın ancak bu kadar seksi olabilir. eski yunan'da yaşasa afrodit kendisine savaş açardı. yemyeşil gözlerine yaptığı siyah makyaj dehşet. selebriti camiasında hayran olduğum yegane kadındır kendisi.
kızıl saçın gerçekten yakıştığı tek insan, dünyanın en güzel kadını, o kadar güzelliğe rağmen kıskanmadığım tek insan, hatta melek. Ne zaman kuaföre gitsem aklıma düşer de kaçarım oracıktan.
terminatör sarah connor chronicles dizisinde de görülebileceği gibi, kendisi insan değildir işte. rol yeteneği de varmış diyoruz kendisine. ayrıca the world is not enough klibiyle diziye de 10 yıl önceden falan göz mü kırpmıştır acaba diye de düşündürmüştür. o iskoç ağzını yerim ben onun.
beni Kızıl saçın başka kimseye bu kadar yakışmayacağına inandıran mükemmel sesli hatun.

yalnız bu kadın nasıl bu hale geldi? ya da o hep böyle miydi de ben mi yanlış gördüm?
http://nullhttp://www.goo...s:102&tx=68&ty=61
bu kadar güzel olmasına rağmen "I am not as pretty as those girls in magazines" şeklinde şarkı sözleri yazabilecek kadar da mütevazi bir insandır.
sesine öyle ahım şahım muhteşem denilemez. bu kadının olayı şarkı aralarıda inanılmaz seksi dokunuslar yapmasıdır bence. normal söyler söyler arada bir vurur afallarsınız.
40 küsür yaşına rağmen çok feci bayıldığım, gerçekten güzel bir kadın.

bir insan bu kadar "dişi" olabilir mi? oluyormuş demek ki..

ayrıca siyah makyaj, yeşil göz, kızıl saç, beyaz ten birleşiminin en güzel örneğidir. istanbul'a geldiklerinde keşke görebilseydim sokakta kendilerini. "şörli kis mii" derdim vallahi. kaçmaz bu fırsat*.
sesi çok kalın, aynı zamanda çok güzel olan eski garbage solisti.

sesini o kadar kalın tutabilmek için günde üç paket sigara içmekteymiş.
her pazartesi okula geç kalmama neden olan şahıstır.pazar geceleri terminator ü izliycem diye ne hallere düşüyorum.sesi de kendisi kadar muhteşemdir.
şarkıcı, söz yazarı, oyuncu, mükemmellik abidesi.
--spoiler--
http://farm1.static.flick...134377_5fb8944971.jpg?v=0
--spoiler--
terminator: the sarah connor chronicles'da sıvı metal rolünü oynayan kadın.

(bkz: arzu nesnesi)
mükemmel bir sesinin olmasıyla birlikte,olağanüstü güzel kadın şarkıları da onun kadar güzeldir.
hem korkunç seksidir, hem de garbage gibi can bir grubun vokalistidir, çok güzel şarkı söyler.

"kadın dediğin.." şeklinde başlayan cümlelerimin öznesidir. burdan kendisine sesleniyorum! benim ol shirley! hiç olmazsa beraber çalalım.. 1 günlük be.. mühüüh..

görsel

görsel

bi de;

(bkz: only happy when it rains)
kendi deyimiyle, mutsuz şarkılara aşık olan kadın.

ayrıca şaka maka 40'ını devirmiş bir tür şarap...
run baby run'ın son saniyesinde makyajsız ve lenssiz halde görülen ve o haliyle gtüme benzeyen kadın. yoo niye kıskanayım? *
kim inanır 40 ı geçkin bir yaşı olduğuna diye düşündüren taş ötesi hatun. erkek olsam bu hanımımızı gördükten sonra kimseyi beğenemezdim gibime geliyor. ayrıca saçlarını hep kızıl yapsın gerçekten ayrı bir güzel oluyor kızıl saçla.
merkez olma özelliği taşıyan kadın.
tüm güzelliklerini toplasanız yüz insanda bulamayacağınız, parçalarında alıp götüren, karizmasıyla kendine bağımlı hale getiren güzelim insan.
bakislariyla ,durusuyla,sesiyle ve seksiligiyle bitiren ,asik olunasi super yaratik
(bkz: o insansa biz neyiz sorunsalı)
(bkz: bir insan ancak bu kadar güzel olur)
(bkz: hem sesi hem kendisi güzel olan kadınlar)
Çocukluk resmini netten google'da görmüştüm."Ana bu o taş hatun bu mu ?" demistim.
Kaşsız kaşlarına çeki düzen verip,süperlik ötesi bakışları iyi ki bizden esirgememiş*