bugün

dağılan garbage grubunun solistidir seside kendisi gibi kışkırtıcı bir güzelliktedir.
garbage grubunun run baby run şarkısının klibinin büyük bölümünü istanbul'da çektigi için gizlice istanbul sokaklarında dolasmıs süper güzel kadın.
garbage la mola verdikten sonra kendi solo albumu uzerinde calismalara baslamis..
hakketen uzunmuş..
Doğum yeri Edinburgh'de onunla ilgili bir aşk hikayesi anlatmayacak tek erkek yoktur denir. Goodbye Mr McKenzie ve Angelfish gruplarında başladı kariyerine. Tam hız devam etmekte.
shirley manson ki garbage'ın solisti olup lezbiyen olma sebebi bir kadındır. hani kız olsam verirdim denir ya erkek olsam ben bu kadını ...* rivayete göre gruba dahil olmadan evvel bu grubun çaldığı bara gitmiş ve şarkı arasında bütün elemanlara vermiş sonra da solistliği kapmış kendisi. bu rivayeti bir röpörtajda sormuşlar kendisi de cevap olaraka "evet ama bundan pişman oldum o gün bakireydim ama iç çamaşırlarımı çıkardıklarında gördükleri manzaradan dolayı çok utandım hala da çıkardıklarında utanıyorum" demiş çok garip bir manyak insan. özellikle de why do you love me klibinde bir bacak bacak üstüne atışı vardır ki acilen penti reklamlarında oynamasını talep ediyorum. karizma denince brian molkodan sonra aklıma gelen tek kişidir kendisi.

http://wallpapers.wallpap...nson/shirley_manson_1.jpg

ayrıca bir konserinden yakalanan pozu var yuh dedim başka birşey diyemedim;
http://garbageboximages.com.sapo.pt/image111.jpg
gözlerinin yerine ne kullandığını gerçekten merak ettiğim süper hatun kişi... göz değil onlar, olamaz.
Çocukluk resmini netten google'da görmüştüm."Ana bu o taş hatun bu mu ?" demistim.
Kaşsız kaşlarına çeki düzen verip,süperlik ötesi bakışları iyi ki bizden esirgememiş*
(bkz: hem sesi hem kendisi güzel olan kadınlar)
(bkz: bir insan ancak bu kadar güzel olur)
(bkz: o insansa biz neyiz sorunsalı)
bakislariyla ,durusuyla,sesiyle ve seksiligiyle bitiren ,asik olunasi super yaratik
merkez olma özelliği taşıyan kadın.
tüm güzelliklerini toplasanız yüz insanda bulamayacağınız, parçalarında alıp götüren, karizmasıyla kendine bağımlı hale getiren güzelim insan.
kim inanır 40 ı geçkin bir yaşı olduğuna diye düşündüren taş ötesi hatun. erkek olsam bu hanımımızı gördükten sonra kimseyi beğenemezdim gibime geliyor. ayrıca saçlarını hep kızıl yapsın gerçekten ayrı bir güzel oluyor kızıl saçla.
run baby run'ın son saniyesinde makyajsız ve lenssiz halde görülen ve o haliyle gtüme benzeyen kadın. yoo niye kıskanayım? *
kendi deyimiyle, mutsuz şarkılara aşık olan kadın.

ayrıca şaka maka 40'ını devirmiş bir tür şarap...
hem korkunç seksidir, hem de garbage gibi can bir grubun vokalistidir, çok güzel şarkı söyler.

"kadın dediğin.." şeklinde başlayan cümlelerimin öznesidir. burdan kendisine sesleniyorum! benim ol shirley! hiç olmazsa beraber çalalım.. 1 günlük be.. mühüüh..

görsel

görsel

bi de;

(bkz: only happy when it rains)
mükemmel bir sesinin olmasıyla birlikte,olağanüstü güzel kadın şarkıları da onun kadar güzeldir.
terminator: the sarah connor chronicles'da sıvı metal rolünü oynayan kadın.

(bkz: arzu nesnesi)
--spoiler--
http://farm1.static.flick...134377_5fb8944971.jpg?v=0
--spoiler--
şarkıcı, söz yazarı, oyuncu, mükemmellik abidesi.
her pazartesi okula geç kalmama neden olan şahıstır.pazar geceleri terminator ü izliycem diye ne hallere düşüyorum.sesi de kendisi kadar muhteşemdir.
sesi çok kalın, aynı zamanda çok güzel olan eski garbage solisti.

sesini o kadar kalın tutabilmek için günde üç paket sigara içmekteymiş.
40 küsür yaşına rağmen çok feci bayıldığım, gerçekten güzel bir kadın.

bir insan bu kadar "dişi" olabilir mi? oluyormuş demek ki..

ayrıca siyah makyaj, yeşil göz, kızıl saç, beyaz ten birleşiminin en güzel örneğidir. istanbul'a geldiklerinde keşke görebilseydim sokakta kendilerini. "şörli kis mii" derdim vallahi. kaçmaz bu fırsat*.
sesine öyle ahım şahım muhteşem denilemez. bu kadının olayı şarkı aralarıda inanılmaz seksi dokunuslar yapmasıdır bence. normal söyler söyler arada bir vurur afallarsınız.