bugün

1986 dogumlu amerikali aktor. transformers, disturbia, i robot vb filmlerde rol almistir. ayrica transformers ta giydigi the strokes t shirt uyle takdiri hak etmistir..
christian bale e benzeyen velet.

oehh velet dedik ama benimle yaşıtmış lan.
indiana jones and the kingdom of the crystal skull de de oynamış fakat bence rolu daha doğrusu tipi filme gitmemiş ouncudur.
yeteneği hakkında iki, üç filmini izlesemde hala bir yargıya varamadığım ama yüzünün çok şeker olduğunu düşündüğüm spielberg'inde gözdesi holivid'lı genç aktör..
constantine filminde rol almistir. oynadigi filmler genelde vasat ustu ve yuksek butceli olsa da oyunculuk yetenegi acisindan bu oyuncudan daha yetenekli genc aktorler piyasada varken bu herif bu tiple ne alaka dedirtmektedir.
steven spielberg'ün manevi oğlu ve transformers filminin yıldızı olmasının sebebi (bkz: jew power)

ama yinede,

(bkz: seviyorum napim seviyorum)
yakışıklılıkla alakası olmadığı gibi (çirkin değil, ortalama bi tipi var) yetenek konusunda da oldukça fakir olmasına rağmen yahudi olmanın nimetlerinden faydalanan kişi. eagle eye filmindeki şu hali hoş görünüyor:

görsel

-50 cent ve eminem'i çok seviyormuş.
-lens kullanıyormuş.
-soyadı "La-buff" şeklinde telafuz ediliyormuş.
-american beauty favori filmlerinden.
-1.76 boyunda.
'megan fox eşini benimle aldattı' şeklinde açıklama yapmış olan aktör. bunun yanında; 'yaklaşık 6 ay bir sette sürekli beraberseniz aranızda bir etkileşim olmaması çok zor, megan'la aramızdaki kimyayı filmde de hissedebilirsiniz' de demiş.

(bkz: uludağ sözlük magazin servisi bildirdi)

not: ayrıca farkettim ki; bu çocukta tam anlamıyla geek, loser tipi var. ama yakışıklı, o ayrı.*
11 Haziran 1986 doğumlu ABD li oyuncu. Şu sıralar Transformers serisinin 3. filmi ile sinema sahnelerimizde arzı endam etmekte. Yakışıklı ve sempatik bir oyuncu. Adeta yeni nesil bir Michael J. Fox. Ama bu ani yükselişinin ardında pozitif ayrımcılık var. Eğer yahudi olmasaydı yine kendisi gibi bir yahudi olan Steven Spielberg onu böylesine kanatları altına alır mıydı bilinmez. Spielberg in adının geçtiği her filmde onu gördük. Elbette en başta Transformers ve Indiana Jones. Bunun dışında I, Robot, Constantine, Disturbia, Charlie s Angels: Full Throttle, Eagle Eye gibi iyi gişe yapmış filmlerin hepsinde vardı. Oyunculuğu çok fazla sırıtmamasına rağmen döktürmüyordu da... Spielberg bunu sıkça yapar. Çalıştığı isimlerin dindaşı olmasına özen gösterir. Tıpkı zamanında Richard Dreyfuss u Jaws ve Always filmlerine koyması gibi. Onun bu kayırılmasına iyice uyuz olmaya başlamışken beyefendi Transformers filminin vizyona gireceği hafta çıktı eski rol arkadaşı Megan Fox un eşini kendisi ile aldattığını söyledi basına. Ben bu tip ucuz ve adi oyunların sadece bizim kolpa yıldızlarımıza özgü olduğunu düşünürdüm. Ulan yattıysan yattın, sanki halt etmişin gibi bir de ne diye ortalığa yayıyorsun bunu. Steven abisinden bir ayar yiyeceği aşikar ama bu saatten sonra takar mı bilinmez. Ama sonraki filmlerindeki rol arkadaşları ile olası bir ilişkiyi şimdiden zora soktuğu kesin. Allahın lavuğu, ulan Optimus Prime olmasa kim takar senin telmaşa oyununu. Eşşek Herifin teki vesselam. Götü kalkmış.
güzel rol yapan aktör. severek izliyoruz.
kendi deyimine göre tom hardy'yi film setinde dövmüs. evet canim, biz de yedik...

tom hardy:
görsel

evlat olsa sevilmeyecek olan:
görsel

üstelik the dark knight rises'daki bane rolü icin aylarca hayvan gibi vücut yapmis ve bronson icin dövüs dersleri almis adami...
tom hardy olayından sonra, yeni filmi The Company You Keep'in çekimleri için bulunduğu Kanada'da bir bar kavgasına karışmış, yarı çıplak bir adam tarafından yumruklanmış.

(bkz: sürekli kavga ediyor efendim durduramıyoruz)
"şaya lıbaf" şeklinde ismi telaffuz edilen ünlü amerikan oyuncu. yatsın kalksın transformers filmine dua etsin. yoksa biscolata erkeği olsa nafile.
bugün 26 yaşına girmiş başarılı denilebilecek oyuncu.
http://www.youtube.com/watch?v=mrDPPaDbrsE
lars von trier'in yeni filmi the Nymphomaniac'ta başrolü oynayacak aktördür.
Ve filmde stacy martin adlı yeni bir aktrisle gerçek anlamda sevişecekmiş. Şuna bak ya adam rol gereği bile gerçek sevişiyor.
disturbia (şüphe) filminde izlediğim meraklı ve sorunlu bir çocuk rolünde iyi rol kesen oyuncu.
eagle eye isimli aksiyonu hıc bitmeyen filmde basarılı bır oyunculuk sergileyen amerıkalı oyuncu.
aynı burç olduğumuz oyuncu, ortalama bir tipi olmakla beraber ilginç bir çekiciliği vardır. ayrıca hiç yahudiye benzememektedir. steven spielberg e yatıp kalkıp şükretmesi gerekendir, yoksa bu yaşta böyle filmlerde oynayamazdı.
Nymphomaniac in iki filminde de bugun izledigim,
cok tatli bebe dedirten oyuncudur.
sevişmek istenen ünlüler listemde ilk sırada olan aşırı seksi ve iyi oyuncu.
Nymphomaniac filminde seks sahnesini abartmış ünlüdür. Evet efendim zikini başını gördük, hala sevmiyoruz.
ismini ilk gördüğümde iranlı filan sanmıştım. ama adam yahudi çıkmış.
oyunculuğu vasat olan ama spielberg'in yahudi kontenjanından sinema dünyasına girebilmiş şahıstır. zannımca başka da bir meziyeti yoktur.
sia'nın yeni şarkısı elastic heart'ın klibinde oynamıştır.

film olarak kötü olabilir ama kısa film olarak şarkı klibi olarak idealdir.