bugün

the machinist filmi için yirmibeş kilo veren ve tanınmayan hale gelen oyuncu.
equilibrium da gosterdigi muhte$em, a$mi$, yarmi$, bitirmi$ performansiyla beni benden alan, yaki$ikli, karizmatik, kasli aktor.benim icin bir idol.
empire of the sun ilk izlediğim filmidir.daha oradan belliydi ne olacağı zaten.the machinist filminde oynadığı trevor reznik rolü için zaten zayıf olduğu halde yanılmıyorsam 27 kilo veren işine hayatını adamış başarılı aktör.
bruce wayne e hayat veren aktörler içerisinde en uygunu olmuş,en inandırıcı kompozisyonu çizmiştir kendileri
makinist filminde karşımıza midesi sırtına yapışmış olarak çıkan, ardından batman başlıyor filminde izbandut olarak karşımıza çıkarak takdir toplayan oyuncu.
the prestige'in izlenirliğinin bu derece yüksek olmasının en önemli sebebi. kesinlikle çok yetenekli ve vücut dilini harikulade kullanıyor.
the machinist filmi için verdiği kilolardan sonra verdiği kiloları bir güzel alan, batman begins ve the prestige'de yapılı bir vücuda sahip olduğu belli olan soğuk ve bir o kadar da karizmatik aktör..christopher nolan ile de yakın arkadaşlığı var..
hafif peltek konusan, gayet guzel bakan, mimik kirliligi yapmayan,rol icin her turlu kiliga giren, rollerinin de hakkini veren,adi gecen filmlerin baska bir seyine bakilmadan alip izlenmesine sebep insan
equilibrium (isyan) ve prestige (prestij) filmleriyle aştığını gözümün içine sokmuş aktördür. izleyin, izletin.
sinemalarda izlediğimiz son batmandir. ama aslında ilk batmandir.
(bkz: batman begins)
terminator serisinin merakla beklenen dördüncüsü olan: Terminator Salvation The Future Begins de john connor rolünü kapmış başarılı aktör.
Christopher Nolan ile hangi işe el atsa gayet başarılı olan aktör.Batman Begins ve the prestige filmlerini izledikten sonra favori aktörlerim arasına girmiştir. the dark knight'taki performansını da hayvan gibi merakla beklemekteyiz.
boş araştırmalardan sorumlu bilim adamları yememiş içmemiş, hesaplamışlar; ideal erkek vücuduna sahip kişi bu güzel abimizmiş. bu hedenin formülünü bilen yok, coca cola' nınkinden bile daha iyi gizleniyormuş. allah için vücut sağlam ama dişleri testereyle kesilmiş gibi bir değişik duruyor.
keskin yüz hatlarına sahip iyi bir oyuncudur kendisi. american psycho ile çıkış yapan bir adamdı. o zamanlar pek bi dikkat çekeceğine dair izlenim vermemişti. ama sonra iyi projeler seçtiğini ve içi boş bir fimini izlemedik adamın. en son 3:10 yuma'da da çok iyiydi. yeni batman serisini bekliyoruz bakalım.
javier zanetti'ye benzeyen futbolcu.

görsel
görsel
3 10 to yuma'da oğluna kendisini ispatlamaya çalışan silik babayı iyi oynamasına rağmen russel crowe'un gölgesinde kalmış aktör.
aslında yakışıklı olmayıp feci halde çekici olan, harika bir ses tonuna sahip, takım elbisenin pek bir yakıştığı, ultra yetenekli hollywood yıldızı.
oyunculuğunu son derece başarılı bulduğum yeni kuşak oyuncular arasında en başarılılılardan biri olan aktör. velvet goldmine ve the machinist'teki performansları beni yarmıştır. önü açıktır. ayrıca göz altlarının devamlı benim gibi mor olması ise kendisine beslediğim sempatiyi arttırmıştır.
yeni terminator üçlemesinde john connor u canlandıracak oyuncu.
hauru no ugoku shiro' nun ingilizce versiyonunda howl'u seslendiren karizmatik aktor.
2009 yılında vizyona girmesi beklenen killing pablo adlı filmle ortalığı dağıtacağı söylenen aktör.
batman begins ve the dark knight'ta batman rolünden tanıyacağınız yüz. bu onu ilk görüşünüzse, prestige, equilibrium gibi güzel yapımlarda onu görmenizi ve oyunculuğuna hayran olmanızı salık veririm.
prestij ve makinist filmlerinde oyunculuk dersi veren, değerli bir abimizdir.
yakışıklı insandır.Hani böle bi brat pitt ne biliyim beckheam(yanlış yazdım sanırım neyse ..) gibi sevimli bir güzelliği yok ama bu adamda insanı çeken muhteşem bir çekicilik var..Tam sert erkek kıvamı yani.. Yeteneğinide her filmde ustalıkla gösteren aktör ama kendisi hakkında duyduğumuz gözaltına alınma olayı umarım doğru değildir dedirten şahsiyet ayrıcana..
arkadaşlarla şehirler arası yolculuk yapılmaktadır. muavinden film açması istenir ve açılan film batman beginstir. film çok net seyredilmez ama ortaya bi oyuncu çıkar ki tanıdık bi sima. aaa batman de tom cruise mu oynuyodu diye soylenilir. meger tanıdık bi sima değilmiş benzetmişim, tabi rezil oldugumla kaldım. o tarihten sonra buldugum filmlerini seyretmemle birlikte ne kadar kaliteli oldugunu anladıgım oyuncu.

(bkz: birbirine benzeyen unluler)