bugün

ağııııır ağııııır ilerleyen dizi. birinci sezon üçüncü bölümdeyim iki gündür.
Keske hicbir bölümünü izlemeseydim dediğim dizi. Bastan izlerdim.
iyidir iyiii.
gönlümün efendisidir. dizinin filmden daha süper olması bir yana, benedict'in diziyi izlettirmesi de var.
4. sezon 2016 yazıyor ama 2017 de olabilir efsanesi var. diziyi izlerken yaşlanıyoruz resmen.
efsanedir efsane efsane tek kelime . bir dizi mi sinema filmimi ayırt etmek inanın çoğu zaman zordur ve o anı sherlock la beraber yaşarsınız .
kadim bir dostun önermesiyle başladıgım bi dizi 1 buçuk saat olduguna hiç bakmayın derim gerçekten izleyin 1 günde işiniz yoksa rahat 1 sezon biter tecrübeyle sabittir...
harika bir dizi her bölümü film kalitesindedir. izlerken 1 buçuk saatin nasıl geçtiğini anlamazsınız. ayrıca benedict cumberbatch tam anlamıyla oyunculuğunu konuşturuyor. çok bekletmeleri tek olumsuz yanı ama o açığı da bölümlerim kalitesiyle kapatıyorlar.
yeni sezon çıksın diye her gece iki rekat fazladan namaz kılıyorum. gel gör ki hala ses seda yok.
Noel özel bölüm gelecekmis. 2017 ye kadar idare eder bence bizi.
http://www.beyazperde.com...r/diziler/haberler-68129/
en iyisi final yapılmadan başlamamam gerektiğini anladığım dizi.
https://www.youtube.com/w...jjTMjiA&feature=share

azap oldun bize sherlock azap.
Bu dizinin olayı zaten günümüze uyarlanması değil miydi lan? Pazarlama stratejiniz bu değil miydi? Neyse Sherlock ve Watson'ın her halükarda gideri var. Bunu da izleyeceğim ulan
Sherlock 4. sezon: (bkz: sen gelmez oldun)
Bir Sherlock hayranı olduğumu söylemekten hiçbir zaman çekinmedim.. Dizisi de oldukça başarılıdır, herkese öneririm, bence izlemeyen kalmamalı. Benedict Cumberbatch rolün hakkını çok iyi vermiş gerçekten. Yeni sezonu dört gözle bekliyoruz.
benedict cumberbatch'in hakkın rahmetine kavuşması dahilinde, talip olacağım rol. Hadi inşallah.
"2017'ye kadar nasıl bekleyeceğiz lan götler?" sorusunu akıllara getiren dizidir. hadi benedict ve martin birkaç dizide oynuyorlar. moriarty karakterini oynayan andrew napıcak. işsiz kaldı adam. yazık.
arkadaşlar çok özür diliyorum, affınıza binaen konuşuyorum, bakın gerçekten sütten temiz ahlakınıza halel gelsin istemiyorum ama söylemek zorundayım:

steven moffat senin ben amına koyim!

ohhhh!

nasıl bir psikopatsın, eziyet ediyosun insanlara. geceleri, "ahahahaass bu sene de şerlokun yeni bölümün çekmedim. aslında 3 yıl ara mı versem? yhhhaa ne güzel sövüyorlardır şimdi sülalemin el değmemiş yerlerine" diyerek mi uykuya dalıyosun acaba?

ibneliğin alemi yok sitıvın kendine çeki düzen ver artık!

edit: ulan dizinin başlığına yazmışız ama tamamiyle adama sövmekle geçmiş entry. aslında başka şeyler yazacaktım ama tutamışsam kendimi demek ki. şahane dizi.
Birazdan üçüncü sezonuna başlayacağım dizi. Elim ayağım titriyor sözlük.
lan millete zorla izlettirmeye çalışıyorum diziyi. izleyene kadar bin laf ediyorlar. yok efendim 9 bölümden oluşan dizi mi olur yok efendim bide 2 yılda bi geliyormuş... haklılar lan diyorum kendi kendime. bune ya 2017 deymiş bak yeni sezon. neyse sonra izliyorlar bu seferde küfürü ben yiyorum 2 yıl zulüm edicen bize diye
bağımlılık yapan mükemmel dizi. spoiler vermeden yazmaya çabalayacağım; 2. sezon finali beni benden aldı. aralıksız 3. sezona başladım.
4. sezon 1. bölümü bugün dizimag isimli sitede yayınlanan taşaklı dizi. spoiler vermek istemiyorum çok heyecanlı, kendiniz izleyin.
Eski bir dostun önerisi ile başladım ve bitirdim. Bu kadar çok övülme sebebini anlamadım gitti. Hoş güzel akıcı ve akıl dolu dizi ama inanılmaz doğaüstü bir tonlama ile bu diziyi anlatmak saçma.
dün hobbit'i izlerken aklıma geldi. allah bu diziyi geciktirenlerin evlerine ateşler salsın.
Favori dizilerimden bir tanesi. Bir de en sevdiğim oyuncular olunca daha bi keyifle izlemeye başladım.
bir türlü izleyemediğim dizi. sherlock holmes karakterini robert downey jr dan başkasına yakıştıramıyorum.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar