entry'ler (139)

türkiye için hala umudu olan kişi

Ben değilimdir, tünelin sonundaki ışığı göremiyorum.

spor yapanlara ömür boyu özenecek olmak

Eğer herhangi bir fiziki engeliniz yoksa sizde başlayın ve 'özenilen' olun...

çağlayı tuza batırıp yemek

Masum gözüktüğüne bakmayın 100 gramında 600 kalori var çağlanın , diyet döneminde dikkatli tüketilmeli...

türkiye nasıl bir ülke olmaya gidiyor

Bu şekilde devam ederse diplomatik güçleri zayıf , kuzey kore olma yolunda gidiyoruz, hakkımızda hayırlısı olsun...

sevgilinin klavyeye bakmadan ctrl h ye basabilmesi

Atı çağırıyor olabilir.

pişman olmamak için yapılması gerekenler

Önce sola sonra sağa sonra tekrar sola bakıp karar vermektir.

yazarların hayata bakış açıları

Her zaman ortalama biri olmayı reddettim , hep oldugum durumdan memnun kalmadım , başarıya giden yol bana göre budur.

yazarların en sevdiği renkler ve sebebi

Turkuaz , nedendir bilmem ama huzur verir bana yazı hatırlatır , serinletir .

zaman makinasını bulunca ilk gidilecek zaman

Geçmişimden pişman değilim, ama bir 10 sene sonrasına gidip olacakları ve yapabileceğim hataları görmek fena olmazdı doğrusu...

türklerin tc kimlik numarasının 1ile başlaması

Okmeydanı sskda doğup Tc no mun 3 ile başlaması ancak Maltada doğup tc si 1 ile başlayan öz kardeşimin olması bu tezi çürütür... edit :köken olarak Türküm

yazar nicklerinden meslek tahmini yapmak

Hadi biraz sizi dumur ediyim, uğraşın durun.

bulgur pilavı ile en güzel giden şey

Turşu ve yoğurttur.

bulgur pilavı

Glidemik endeksi düşük olan karbonhidratlar arasındadır , yulaf gibi kana karışma hızı yavaş oldugundan dolayı tok tutar , diyet dönemlerinde tercih edilebilir.

whatsappta engelleyen kişiye mesaj atmak

Not defteri olarak kullanılma olasılıgı yüksek olan mesajdır.

kilo vermek isteyenlere verilebilecek tavsiyeler

Günlük olarak kalori açığı yaratın , öyle hesaplamanıza gerek yok kaba taslak baksanız yeter ve gün içinde yürüyüş yapın ,mümkünse spora gidin , şekerden uzak durun , bol su için , böylece kilo değil yağ kaybedersiniz , kilo vermek her zaman sağlıklı olmayabilir önemli olan yağlardan gitmesi , bu sayede 6 ayda 27 kilo verdim,istekli olanları bilgilendirebilirim...

erkek yazarların yaşı boyu kilosu işi geliri

19
181
83
Öğrenci
Gelir mi o da ne?

üniversitenin olmazsa olmazları

Kesinlikle karton bardakta çaydır , ki bu çayın da lezzeti yoktur.Su gibidir ,muhabbetin yanında ısınmak içindir soğuk havalarda kafeteryaların vazgeçilmezidir...

koç burcu erkeği

Entryleri sanki beni senelerdir tanıyan kişi yazmış hissine kapıldım iyi , kötü her özelliğine katılıyorum şok olucak derecede oha diğer koçlarda mı böyle demekten kendimi alamadım...

gecenin kitabı

Bir çift yürek.

gece gece gelen yemek yeme isteği

Bu vakitlerde nefsimize hakim olmamız şart göbeğin başını alıp gitmemesi için ...