bugün

31 çekmiş erkektir. aşırı teknik bilgiye gerek yok.
(bkz: başım ağrıyor) demelidir.
hatun kişinin klasik triplerine misilleme olsun diye yapmıştır.

(bkz: aynada kendini görmelisin)
(bkz: ah sen cinayet sebebisin)
nirvana ya ulaşmış erkektir.
pimi çekilmiş el bombasına benzer. *
normal bir erkektir. canı bira içip kıçını kaşımak istiyordur belki, ya da ne bileyim işte kılları çok uzamıştır rezil olmak istemiyordur*, ama ben sanmıyorum ki şöyle bir avuçlama hareketi yapan bir kadına karşı konulabilsin*.
kadın- hadi sevişelim.
erkek- sevişmek istemiyorum.
kadın- ne!!? peki beni niye eve getirdin?
erkek-ben skişmek istiyorum hayvanlar gibi!
kadın- hayvansın rıza!
hayatında daha önemli şeyler vardır.
(bkz: bir derdim var)
özellikle partnerinden dolayı sevişmenin mastürbasyondan daha az zevk verdiğini hissettiği anda, sevişmenin gereksiz enerjiye sebep olduğunu düşünen erkektir.
Hatun istiyorsa bu isteksizlik 12.7 ila 25.4 saniye arasında isteğe dönüşürdür.
(bkz: saxo)
Hala durum aynıysa;
(bkz: ibne)
sevişerek vakit kaybetmek istemiyordur.
direk olaya dalma arzusundadır.
iktidarsızdır.
eğer sevgilisi gerçekten sevdiceğiyse zarar vermemek büyüsünü bozmamak istemesidir...
yeryüzünde olmayan erkektir. eğer istemiyorsa incelenmesi ilgilenilmesi gerekir. s.ki kırılmıştır belki.
Kesin migreni azmıştır yine.
Ilıktır başka açıklaması da yoktur.
yeni boşalmıştır. biraz mola verirse sorun kalmaz devam.
Sıkıntılı erkektir. Erkek dediysem lafın gelişi.
Sevişmeye doymuş bir erkektir. yani sen ben gibi değildir. Genellike ilk postadan sonra söylenir .
yeterince sevdiyse sevişmek ona az geliyor da olabilir.
Savaşmak istemeyen erkek makbuldür. Sevişmek istesin ama.
görsel
kadınlar nasıl ki "öööööf, bugün hiç canım istemiyor" dye başlayıp türlü sebeplerle süslüyorlarsa aynısı hemcinsim olan erkekler için de geçerlidir. şu çivisi çıkık dünynaın 72 milyon derdi var. "cinsellik" id'in temelindedir, eyvallah. lakin erkek 7/24 sex machine değildir. kadınlara verildiği gibi erkeğe de "iş görmeden, vermeden/almadan döndü g*tünü yattı" hakkı verilmelidir.
yoktur. kızlar böyle bir lafla karşılaştıysanız, en yakın aynaya bir uçak bileti alın! banyoya da olabilir.