bugün

Büyük olasılıkla şımarık, kıymet bilmeyen kızlardır. Yaşadıkları 10 larca seviyesiz ilişkiden sonra, sizin ona verdiğiniz sevginin kıymetini anlıyamayacak kadar saflardır. Onlar sadece zaman öldürmek artislik yapmak için sizinle beraber olurlar. Diğer söylenişi sizi kullanırlar. Daha sonra ayrılıncada ''ben naptım ya, galiba onun gibi kimse beni sevemez'' derler. Ama artık iş işten geçmiştir. Yol coktan verilmiştir.
(bkz: sevginin kıymetini bilemeyen erkekler)
er kişinin sevgisini hafife alıp onu peşinden sürüklerken eğlenen,erkek alttan aldıkça üste çıkan,ayrılınca ne oldu lan bana bu herif beni seviyodu galiba diye haline yanıp kukumav kuşu gibi düşünen yaratıklardır.***işin işten geçtiğinin farkına varsada gurura bok sürdürmemek için arkadaş kalmayı isteyen kızlardır..ne yazıktırki bu artık mümkün olmayacaktır..
14 ay boyunca her elinden geleni ardına koymassın. her $eyini verirsin, her istediğini yerine getirirsin. o'nun mutluluğu için kendi mutluluğunu hiçe sayarsın. bir kere bile elini tutsan sana yetecektir, ama onu bile yapamassın. içten içe çürürsün, ama deli gibi a$ıksındır istesende ayrılamassın, yapamassın. sonra gün gelir seni bırakır. yapayalnız ortada kalırsın. o zaman anlarsın ne kadar büyük bir salak olduğunu. o'nu hayatının tek öğesi yapmı$sındır, o'ndan ba$ka kimsen yoktur. ko$arsın cimnastik salonuna var gücünle.. deliler gibi ko$arsın, ağırlık kaldırırsın oyuncağını kaybetmi$ çocuk gibi ağlayarak.. anlarsın.. dünyanın en salak insanısındır.. aradan 2-3 ay geçer ve her $ey unutulur.. sevgini suistimal etmi$tir ve bu onun kaybıdır.. her ne kadar hayatından bir sene çalmı$ olsa da sana çok çok önemli dersler vermi$tir sevginin kıymetini bilmeyen o kız..
''el oglu kimseye acımaz''demistir bir atasözü.birgün muhakkak bir cigersizin eline düserler ve o zaman anlarlar neyin ne oldugunu.
(bkz: koy götüne gitsin)
sevginin "S" inden bile cakmayan tiplerdir bunlar. iliskide ön planda olduklarını sanırlar ama karsısınndakini adam gibi tanımaya calısmadıgı icin genelde hep patlarlar. ancak bu gibi kızlar bize sevginin ve sevilmenin degerini daha iyi bir sekilde ögrenmemize cok yardımcı olurlar.
kesinlikle öğretmenlerdir, hayatı, sevgiyi değer vermenin ne demek olduğunu öğreten insanlardır, hele birde çok sevmişseniz dünyanın anlamını dahi çözebilirsiniz, ama iyi olmuşdur size, dedimya daha düzgün yollar çizersiniz hayatınıza.Daha anlamlı olur hayatınız.Hem ilerideki gerçek aşkınız sizi beklemektedir, emin olun buna.
kız-erkek fark etmez sevgiye değer vermeyen insan baştan kaybetmiş insandır.
(bkz: kötüye bir şey olmaz)
kıymet bilince başa gelen şeyler (bkz: sevdiğin adamın g*tünün kalkması) (bkz: yaptıklarını inkar etmesi) (bkz: kendini bi b*k sanması) (bkz: sürüm sürüm süründürmesi) hiç hoş olmayınca , gard almış olan kızlar. *
o sevgiyi haketmeyen kızlardır. bunların erkek versiyonları da mevcuttur. yapılacak en doğru iş, bu insanların hayatınızdan en kısa sürede çıkmalarını sağlamaktır. çıkmıyorsa da atmak gerekir tabi.
o sevgiyi haketmeyen kızlardır. bunların erkek versiyonları da mevcuttur. yapılacak en doğru iş, bu insanların hayatınızdan en kısa sürede çıkmalarını sağlamaktır. çıkmıyorsa da atmak gerekir tabi.
Fazla genel olmakla birlikte iyi düşünülmesi gereken başlıktır.Çünkü, bahsedilen sevgi hayatınızdaki yepyeni birine karşıysa, kız sizi aynı şekilde sevmek ya da hoşlanmak zorunda değildir. Fakat, hayatınızda gerçekten yer etmiş, beraberliğiniz olduğu biriyse ve boktan yere çekip gittiyse işte bu kesinlikle kıymet bilmemektir. Kınanası insanlardır. Oldukça gurursuz olurlar, bazıları karşınıza geçip gülmeyi bile içine sindirir. Bu kız modellerini zarar vermeden Allah' a havale etmek en iyisidir. Bu dünyanın üstü varsa altı da vardır.
an itibari ile boktandunya.com da detaylı anlatılmakta olan hadisedir. (bkz: ölmüşten beter olmak)
konuşur konuşur "ne dedim ki?", yaparsın yaparsın "neyini gördük ki?" diyecekleri kesin olan kızlardır. onlar için sevgi değil, ilişkide üstünlük, söylediklerinin yapılması, sağın solun düşüncesi vs önemlidir.
(bkz: içinde sevgi beslemeyen kız)
sevgilinin kıymeti bilmekte cinsiyet ayrımının olup olmadığını düşündüren başlık. hayır yani anlamıyorum erkekler sevgilinin kıymeti sonradan anlayamaz mı? bu insanoğlunun doğasında vardır bir şeylerin kıymetini kaybetmeden anlayamıyoruz o yüzden her zaman elinizdekinin kıymetini bilin!..
anlaşılması zor kızlardır. şöyle ki; iyi davranırsınız ,dediğini yaparsınız,onu kırmamak incitmemek için elinizden geleni yaparsınız ancak o size tam aksi bir tavır takınır. herhalde nede olsa bu beni seviyor, zaten elimde düşüncesi belirir ve olaylar istenmeyen bir hal alır. böyle kızlara ne kadar kötü davranan, küfürlü konuşan, döven insan varsa onlar çekici gelir. sizin verdiğiniz gül adamın atacağı tekmeden daha değersiz bir duruma düşer.bu gibi durumlarda atalara kulak vermek gerekir

(bkz: kaçan kovalanır)

(bkz: deveye diken adama s*kn yarar) * *
hayatlarının içinde yaşadığı hayatların hep böyle olduğu gibi olacağını zannederler... mamafih papaz her zaman pilav yemez birgün öle birisine rastlar ki herşey değişir; oynayanken, oynatılan olurlar...
(bkz: deveyi diken insanı s*ken)

(bkz: seversen s*kilirsin s*kersen sevilirsin)
*
sevginin kıymetini bilmemesini, çeşitli sebeplere bağlayabileceğimiz kızdır.
zira vaktinde, çok sevdiği kişi tarafından aldatılmış olması, onun, sevmekten korkmasına sebep olmuş olabilir.
ya da canı yandığı için, can yakmaya yemin etmiş olabilir. (bkz: can yakan kız)
ya da istediği ve çok sevdiği kişi tarafından sevilmediği için artık diğer insanların sevmesini önemseyen kız da olabilir.
sadece sevilme ihtiyacını gideren kız da olabilir.
her halükarda iyi bir dersi hak etmiştir bu kız kişisi ya da tedavi görmelidir.
cinsiyet ayrımı yapmanın gereksiz olduğunu zamanla bana gösteren başlık.
kız yada erkek,şu bir aşikardır ki çok severseniz,gereğinden fazla ilgi gösterirseniz,kendini bulunmaz hint kumaşı sandırırsanız,kıçınızın kendini kapının önünde bulacağı bir aşikar.
onsuz yaşayamayacağınız fikrini karşınızdakine aşıladıkça,tatmin olan egosuyla,dışardaki herkesin kendisini sizin sevebildiğiniz kadar sevebilceğini,değer verebileceğini düşünür.

(bkz: güzelliğin on para etmez)
kaybedince sevginin değerini anlayacaklardır.
tabii bunu kız-erkek diye ayırmamak gerekir..
baştan bakışlarıyla, sözüyle zaten size anlatmaya çalışmışsa durumu onu anlamaya çalışmayarak tam bir karmaşaya sürükleyen tarafa da bakmak gerekir. tek taraflı sevginin daha zor olduğunun bilincinde olan kızdır belki de. iyilik ediyordur, sonra anlaşılacaktır.