bugün

bazen güzel, bazen kötü anları yaşamak için biçilmiş sınıftır. hem aşk hem ders, hem kıskançlık hem sürekli seni izleyen bir çift göze maruz kalmaktır.
çoğunlukla kötüdür.

her gün akşama kadar bir arada olmak ilk başlarda güzel bir ekşın olsa da, sonraları kuvvetle muhtemel sıkacaktır.
(bkz: bana böyle şeyler hatırlatma sözlük)
yüksek şanstır. hatta şansın genel tanımı da olabilir. sevgilinizi görmek için şehrin öteki ucuna gitmektense her saniye yanyana olmanın mutluluğu parayla satın alınamayacak şeyler arasına girer.

böyle bir imkanınız varsa her saniyenin kıymetini biliniz.
hatanın büyüğüdür. zira olası bir ayrılık durumunda birden sınıfta gruplaşma baş gösterir. üniversite ortamında bile koskoca 150 kişilik sınıflarda bu durumun olduğuna bizzat şahit oldum. hatta şahit olmakla kalmadım oluşan grupların sorumlu taraflarından biri de ben olmuştum. mümkün olduğunca uzak durulması gerekmetedir. ki ayrılık olmasa dahi sizi izleyen kıskanç gözlerin baskısına maruz kalınmaktadır. zordur vesselam.
eğer sınıfta sana yada sevgiline aşık olan başka biri varsa beraber olacağınız 5 günün 3ünde kıskançlık krizlerinin çıkmasına sebep olan durumdur.ama daha sonrasını hayal ederek hareket ederseniz mikkemmel bir olanaktır. (bkz: barışma seksi)
ayrıldıktan sonra kötü olur *.
kötüdür. hep dip dibe sıkılır insan. amele gibi yiyişirler bide arka sıralarda.
ondan düşük not almamak için daha çok çalışmak gerekir.
sadece sınıfı değil aynı sırayı da paylaşıyorsanız keyifli olabilecek durumdur. her zaman keyifli olmuyor tabi.

not:hayır beyler liseli değilim, ama o dönemlerden geçtim.
sevgilinizin yanında olduğunuz için huzur veren durumdur. Fakat olayı anlayan artist erkek hocaların kızın yanında bariz artistlik yapmasıda er kişinin canını sıkar.
hayatımda hiç başıma gelmeyen olaydır.
iyiki de gelmemiş.