bugün

aç bakıyım şu bacaklarını aghhhgh.

(bkz: şahin k stili sikiş hazırlığı)
(bkz: senden çocuğum olsun istiyorum)
(bkz: üşüyorum)
bana güvenmiyor musun?
uwwww, ben üşüdüm. ( siz yatağa girin, o da gelecektir. )
(bkz: sana değer vermek istiyorum)

(bkz: bak burada ne var)
-bizimkilere senden bahsettim zaten aşkım, haftaya falan istemeye geliriz. birkaç aya kadar da karım olursun inşallah.
+ama aşkım yeni tanıştık biz yaaa, bi de ben bakire değilim biliyosun dimi?*
-vay zeki kız, o yüzden uğraşıyo olmıyım sakın...
+ne dedin aşkım duyamadım?
-ne farkeder diyorum bebeğim, ben de insan değilim zaten. gel odamıza geçelim hadi, odamıza dediysem benim kankanın odasına...*
Hadi 3 deyince birlikte.
sen yatağa geç ben geliyorum.
evleneceğiz...
-sevgilim seni çok seviyorum. hasretim sana. bir gün de olsa her anımı, 24 saatimi hep seninle geçirmek istiyorum.
cevap: cumartesi pazar hep seninleyim, akşama kadar. salı günü de buluşuruz bir iki saat. üç gün seninleyim. *
(bkz: sevişmek istiyorum)
benle değilse kimle , şimdi değilse ne zaman..
bu sevgiliye arkadan sarılıp esnada boyun kısmı kokusu içine çekilmeli..bu bahsedilen esvgilidir bu arada..seninle sevişen insan..sevişmek de işteş fiildir , kökü sevmektir..şu siktiiimin ortamında bunu anlayacak adam yok ama belirtelim..
- eee... hayatım? (manalı manalı bak)
+ hmm... (bakışı aynen iade et)
- hadi hihihihi
-lafı gevelemeye gerek yok action man*
görsel
bize gelsene film falan izleriz?
görsel
sevgiliye deriz ki, benim minik su kaplumbağam çok harika sevişir. kızda mutlaka bi merak uyanacaktır. biraz da ballandırırsınız nasıl seviştiğini. sonra kız dayanamaz ve "hadi göster bakalım nası sevişiyomuş" der. siz de kıza soyunup yatağa uzanmasını söylersiniz. kız uzanınca minik su kaplumbağanızı üzerine koyarsınız. tabi kaplumbağa aptal aptal etrafına bakınır, yavaş hareketler filan. kız sabırsızlanmaya başlayınca da alırsınız elinize kaplumbağanızı ve komidinin üzerine koyarak dersiniz ki kaplumbağanıza,

bak kaplumbağacım, sana son kez gösteriyorum şimdi... kız da eşşek değilse olaya girer artık yani.
Elinle sıkıca tut, kaldırıp yatağa fırlat ve yatağın üstünde sekerken hemen sende onun üstüne atla. Kızlar naz yapmayı sever, deli gibi istesede sakınır hayır der, biraz zorla ve baskı kur üzerinde bak bakalım sonra nasıl hoşuna gidiyor. Söze möze gerek olmayabilir bazen.
Dip not: Çok hayvanlıkta yapmayın, elinizin ayarı olsun.
-akşam gelsene film izleriz.
-dışarda içmeyi sevmiyorum evde takılalım.
-akşam gezeriz geç olur sonra eve dönme bizde kalırsın benim odamda yatarsın ben içerde uyurum.

(bkz: bende yedim)
Ben seninle sadece seks için birlikte değilim. Öyle olsaydı genelevine giderdim.
sadece sarılıp uyuycaz.
(bkz: 2050 de kürt nüfusu türk nüfusunu geçecekmiş)

- Aşkım buna karşı bir önlem almalıyız, hadi hemen bi pompa, çabuk çabuk.
Seni istiyorum.

Yeterli olur genelde.