bugün

bir kızın ya da erkeğin sevgilisini, sevgilisinin bilmediği farklı msnelerden ekleyip tanışmaya çalışmak, sohbet etmek ve hatta randevu teklif etmek.
Acaba bu kız kaşar mıdır ? yoksa erkek yavşak mıdır ? sorularının cevap arandığı ilişki testi olabilecek durum.
sevgiliye güvenmeme durumudur. onu denemek için yapılan gereksiz bir davranıştır ama denemek gerekir.
manitaya güvenmeme durumudur.. neyse yorgunum be sözlük sevgili-güven ilişkisini 56 başlık halinde cilt cilt inceledik zaten bunun için (bkz: aramaya inanmak)
erkek:Selam güzelim..
bayan:Mrb..
erkek:profil foton hoşmuş *
bayan:çok tşkr ;)

erkek:ya bişey sorucam ama yanlış anlama
bayan:okiş
erkek:çıktığın falan varmı ama bak yanlış anlama dedim
bayan:ya var ama yok gibi zaten baştan beri ısınamamıştım
erkek:allah belanı versin
(bkz: taş atıp tavşan çıkarmak)
tavşan çıkıyor mu derseniz, taş atana bağlı derim.
sevgiliyi farklı msn lerden ekleyip sohbet eden kişi, kız ya da erkek olsun, fark etmez, başlı başına bir saçmalıktır. güvensizlik göstergesidir. alçalmaktır, karşıdaki kişiyi de alçaltmadır. kişinin, -aklınca- karşı tarafı denemesi durumudur. fakat mantıksız olduğu kadar gereksizdir de ve çocuk gibi davranmaya güzel bir örnektir...
(bkz: sevgiliden ayrılma yolları)
kız kardeşimin hayatına giren tüm erkeklere yaptığıdır. en sonuncusuna da yaptı, baktı tutmadı evlendi sonunda. *
kayitsiz sartsiz ayrilinmasi gereken sevgilidir. zira kendisi ya gereksiz seylerle ugrasmayi seviyordur, yada kendine guvesizdir. her halukarda ugrasmaya, emek vermege degmeyecektir.
gerçek ortaya çıkıp da sevgilisi tarafından sorulduğunda "ben senin sevgini test ediyordum." şeklinde bir cevapla karşı karşıya kalınılacak durumdur. şizofrenliğin bir anlamı yoktur. azıcık rahat olmak gerekmektedir.
anlaşıldığında, ileriki zamanlarda paranoyaya yol açacak olan hadisedir.

''aha biri eklemiş, kesin o. evet evet o. başka kim olabilir ki? dur bi sorayım''

- kimsin?
+ blader bu benim yeni msn. resimden tanımadınmı..
- hadi lan! kimi kandırıyon.. yine sensin!
+ olm iyimisin sen?
- kes! sensin biliyorum! bitti bu ilişki!
sevgiliyi cok fazla zikine sallama durumu.

(bkz: calm down)
aldatip aldatmadigini kontrol etmek icin yapilan sacma oldugunu dusundugum bir eylemdir. madem guvenmiyorsun acik acik konus kardesim ne oyunlara giriyorsun.
sevgilisine ne kadar güvensiz olduğunu gösteren olaydır. yapılması saçmadır hatta amacı bile olmayan davranıştır.
kimilerine gore kaka bir hareketmis.

ya safmisiniz kardesler?

cok sikine sallama, koyver gitsin dersen anlarim, genissindir. genis genis yasarsin.

ama guvenmiyorsan oturun konusun ne lan? gotumle guluyorum. allah cezanizi verecek. harbiden verecek. arkadan gotune kazik girdigi zaman anlayacaksin. neyse efendim, bence sevgili killandirici demecler veriyorsa, ilgiye karsi bir acligi varsa, yapilasi bir eylem. msn olacak degil illa ki facebooktan falan da olur. yavas yavas ilerleyin. kiz kolpaliyorsa, isterseniz kullanin atin, intikam falan alin isterseniz direk ayrilin. sac dipleri kasinmaya baslar sonra.
karaktersizliktir, güvensizliğin bir işaretidir.
birbirine guveni olmayan insanlarin yaptigi birsey.. sacmalik.
bir sonraki aşama sevgiliden msn şifresini istemek olur.

(bkz: tokat manyağı yapılası sevgili tipleri)
anlaşılması halinde aynı durumun karşı taraftan gelme ihtimali yüksektir.
bakalım formdan düşmüşmüyüz diyerek rekrar tavlamaya çalışmak.
Muhtemeldir ki evlenilesi bir kız mı ki ? Beni aldatacak mı ? Gibi sorulara cevap aranırsa yapılacak eylemdir. Bence denenmelidir. En nihayetinde hayatını birleştirileceğin kişidir.
denenmesinde hiç bir sakınca görmediğim davranıştır. bir kişinin size gösterdiği yüzüyle asıl yüzü çok farklı olabilir. bunu anlamak için elbetteki test, deney, deneme-yanılma, atma tutma yollarına başvurulabilir. baktın ki karşıdaki malın teki salla gitsin. zaman harcamaya gerek yok. kısa yoldan çözüme ulaşmak.

selam olsun azizim!
güvensiz birliktelik.
sevgili kişisini gereksiz bir teste tabi tutmaktır.
saçma mıdır?
sonuna kadar!
sevgili deyip hayatına aldığın insanı rencide etmektir, ona olan güveni bir deneme tahtasına yatırmaktır.

zaten biraz kafası olan insan bunu yapmaz, kafası olan da yemez.
denenen erkek: d.e
deneyen gerizekalı sevgili: dgs *
dgs: slm.
de: kimsin?
dgs: ya öylesine ekledim, msn adresini bir arkadaşımdan aldım, seni birkaç kez okulda gördüm, tanışmak istedim.
de: nerden çıktı?
dgs: ya hiç işte, hoşuma gittin sadece. kız arkadaşın, sevgilin felan var mı?
de: * evet var.
dgs: * yaa, demek öyle. seviyor musun peki onu?
de: * bundan sanane. hem sen kimsin nesin kızım?
dgs: yaa tamam , açıklıyorum, ben hedegül, yani senin sevgilin! aşggımmm, bitanesin ya, seni çok seviyorum. bi deneyeyim dedim, gerçekten beni seviyosun anladım artık.
de: * yaa, demek öyle. peki tam tersi olsaydı?
dgs: o zaman bu ilişkiyi bitirecektim aşkım.
de: hmm, o zaman bu sayfa kapandığı anda bu ilişki bitmeli bence.
dgs: nası yani aşkım? -gönderdiğiniz ileti gönderilemedi.bunun yerine çevrim dışı mesaj yazmayı dene...-