bugün

entry'ler (673)

neden iyi erkeklerle tanışamıyoruz

Pek cok sebebi olabilir. Bunlardan 2si: Yanlis yerde ariyorsunuzdur.
Yanlis zamanda ariyorsunuzdur.

Erkekleri bos verin. Kiz arkadaslarinizla kafaniza gore takilip, eglenmenize bakin. Yeni yerler kesfedin, dil ogrenin, takilin yani. Ben genc olsam oyle yapardim. Gencken zaten oyle yapmistim. O arada iyi bir erkek beni buldu. Kasmayin, rahat olun, tanisirsiniz.

anneyle anlasamama nedenleri

Gencken ergenliktendir ama buyuyunce devam ediyorsa, derinlerde cok buyuk sorunlar vardir

erkek çocuğa isim önerileri

Neptün.

paris

nedenini tam olarak bilmiorum. sanirim kanalizasyon sistemindeki bir aksakliktan dolayi, her gittigimde felaket kokan sehir, oyleki kokudan gezesim gelmiyor.

ilişkilerde yapılan hatalar

onun ne istedigine degil, kendi isteklerine odaklanip, kendi isteklerini onun istekleri gibi gostermeye calismak. kiyafetine, sacina basina karismak. (ozellikle kizlarin) gorunusu, kisiligi yada ailesi hakkinda olumsuz elestiriler yapmak zira erkekler dozu genelde kacirir. baska kizlara (onlar orda olmasa bile) ovguler duzmek, vs. erkek kisinin yaptigi, kizinda bazen ofkeyle bazen karsilik vermek amacli mudahil oldugu hatalardir.

ispanyolca bilen birinin ingilizceye hakim olması

bu durumda amerikadaki butun meksikalilarin super ingilizce konusmasi lazim ama cogu 15 yil kalip 15 kelime ogrenmemis adamlar.

günde 20 eti browni intense yiyen insan

bir zaman sonra obez olucaktir.

reddeden kızdan intikam alma çeşitleri

turk erkeginin klisesidir.

ayrıldıktan sonra dinlenen ilk şarkı

back to black - amy winehouse.

eski sevgiliden geriye kalanlar

ileride yeni sevgilinin basina dert olacak kotu hatiralar.

türk erkekleri hakkında bilinmesi gerekenler

bildigin ayidirlar. sisirilmis egolari ve killi bedenleriyle etrafta dolanirlar.

hamamdan çıktıktan sonra içilen sade gazoz

candir, ozlenendir.

yazarların sivilce çözüm önerileri

panoxyl kullanin geciriyor. ayrica ingilizce biliyorsaniz acne.org'u takip edin, cok faydali bilgiler var.

tvarsivi

yurtdisinda yasayanlarin olmazsa olmazi.

sevgiliden ayrıldıktan sonra hissedilenler

duruma gore degisir. eger ayrilan sensen, cok ozgur ve tipki bir kus gibi hafifler ucsan ucacaksin gibi gelir. eger ayrilan oysa ve hala asiksan bagrina okuz oturmus gibi agirlastikca agirlasirsin sanki, bombos gelir hayat, hic bir sey eglendirmeyecek, artik hic bir zaman gulmeyeceksin gibi gelir.

sevmeden sevişemeyen erkek

yengec burcu erkegidir. *

en gereksiz erkek tipi

(bkz: rasim ozan kutahyali)

ilişki bitince arkadaş kalmaya çalışmak

iliskide heyecanini kaybeden tarafin iyi kiz, iyi cocuk ama olmuyor iste eski heyecan kalmadi bari arkadaslik kalsin diye yapmaya calistigidir. boyle durumda en dogrusu yoklugunla sinamaktir. zira ozellikle surekli karsilastigin biriyse heyecanin kralini yasatir.

ben seni arkadaş olarak görüyorum

sevgili olduktan sonra soylenince daha bir ice oturandir.

rakı dünyanın en berbat içkisidir

sekerli tatlari sevenler icin dogru onermedir.