cinnet geçirmekten çok gülmekle sonuçlanacak olaydır.
(bkz: yok birşey yok devam et)
(bkz: intihar sebebi)*
(bkz: zararsız bir varlık bişi olmaz)
ajdarın kıçısındaki dildoyu çıkarmakla son bulacak eylemdir. olsa olsa en fazla karınızın eğilimlerinin bir nebze değiştiğini anlarsınız.
nerde o günler sex, ihtiras, komedi ne film çıkar o üçlüden biliomusun. diyelim ki punk manitayı ajdarla bastı ;

punk ın ayağı ajdara kaydı aman yani punk ın ayağı kayınca ajdara kaydı. Kız korkup bağırınca ajdar dimağını kaldırdı. Bunu gören gazeteciler tüm grubu şipşakladı. polis eşliğinde yapılan medya baskınında inanılmaz gerçekler ortaya çıktı.

güzel olur be neresinden baksanız ajdarda allahın sevgili kulu yani güzel eğlence çıkar.
(bkz: ajdar değil ajvardır o)
vajinadan ajdar çıktı durumu.
(bkz: hanım koş yumruğuma doğru)
(bkz: otur lan sen de çikita muz)
sevgiliyi hemcinsi ile basmaktan bile daha trajik bir durumdur. normal bir insan değil ajdar sizden daha üstün olan özelliği ne olabilir sonuçta dans etmesi mi. işte bu düşünceler bitirir insanı çok zor olur bu durumu kaldırmak.
edit:imla
"beni ajdarla aldattı".bu cümleyi kurmaktansa...

(bkz: intihar sebebi)
-ajdar..kanka gel bizimkini basalım evde, süprüz yapalım...
+tamam şu muzları soyıyım geliyorum, evde yeriz.
sevgilinizin sadece sadakatsiz ve beyinsiz bir fahişe olduğunu göstermekle kalmaz, cinsiyeti ibne, ırkı kürt olanlardan hoşlandığını da gösterir.
kısa süreli beyin tramvası geçirmek için oldukça iyi bir sebep.
basmışsınızdır ama en fazla çay içiyorlardır. ajdar istese de birşey yapamaz çünkü onunki içeri doğru 25 cm dir.
(bkz: ajı varmı ajı)
e- napıyonuz lan burda?
k- şey aşkım biz ajdarla kem küm.
e- sizimi vurayım intiharmı edeyim?
k- nolur bizi vurma aşkım.
e- ozaman ikimiz beraber ölücez.
e- ajdar bi şarkı söyle.
aj- sebep?
e- söyle uleyyyyynn.
aj- çikta çikta çikta çikta çik çik çik çik çikitaa çikita muuuuzzzz.
e&k- ahhh yandım anammmmm.
aj- aaa öldü.
aj- aha kız da öldü.
aj- iyiki alihanın sevgilisiyle basılmadım yoksa alihan beni çok pis....comolokko...
muhtemelen kıza çikita muz yediriyordur.
(bkz: o anlamda söylemedim uleeenn)