bugün

entry'ler (175)

osmanlı padişahlarının altı okka taşşağı olması

evet taşşaklarının altı okka olmasından gerektir ki haremleri karı kızla doludur bir tane yetmiyodur efendilere.
hayret ediyorum be sözlük bir araptan farkı olmayan padişahları seven insanlar nasıl onlara gösterdikleri sevgiyi saygıyı ulu türk'lere göstermezler.

katar ın rte ye müslümanların sesi oldunuz demesi

katar' ın sözünü düzelterek arapların sesi oldunuz demesi gerekirdi.
yoksa rte'nin bizle alakası yok.

bad influence

(#7187691) entrysini ayakta alkışladığım aynı siyasi fikirlere (en azından rte'ye karşı) sahip olduğum kişidir.

kepekli galetesaray

gs sk klubünün yeni ismidir.ben koydum. *

fenerbahçe ve şans

şans kavramı galataray la biraraya gelirse ortaya uefa kupası çıkar efendim.
pardon galatsaray demişim kepekli galetesaray *

foklar için ayağa kalkan insanlık gazze de nerede

gazzeye kadar gitmesine gerek olmayan başbakanın sözü zaten bu işsizlik böyle devam ederse insanlar birbirini yiyecek.

coskunscorpion

at gözlüklü ülkesindeki işsizliğ, aç insanları,hortumcuları,hak yiyicileri göremeyecek kadar sığ bir insan. en yakın zamanda at gözlüklerini çıkarması dileğiyle.
(bkz: gemicik)

facebook a kürtçe dil seçeneğinin eklenmesi

yakında kuş dili nin de ekleneceğinin habercisidir.

14 şubatta eline el kremi alan adam

nankörlük etmeyen 2 günlük kızlar için can yoldaşını satmayan adamdır.
koskoca bir seneyi beraber geçirdiği eline bir iyilik yapıp norveçli balıkçıların kullandığı el kreminden almıştır.daha geçirilicek nice seneler var. *

ak partili olmanın haklı gururu

evet çocuklarını gemicik sahibi yapmanın, pastorize yumurtaların, ihaleye girmeden verilen toki tamirat işlerinin, gittikçe artan işsizliğin, anasını alıp giden çiftçilerin, artık yaptıkları yolsuzluklarla halkın midesini bulandırmış olmanın verdiği gururdur.

uzaylılar tarafından kaçırılması gereken ünlüler

rte ancak kaç gün dayanırlar bilmiyorum. (bkz: swh)

türk halkının mücadale etmeyerek kazandığı haklar

sırf geçmişten sabıkalı diye servis şöförlerini fişlemek,yandaş medyalarda duyurmak,sonrada suç oranı arttı. (bkz: sen sabır ver allahım)

sevgililer gününde olunmaması gereken yerler

(bkz: simit sarayı) çok kalabalık olur çünkü. *

çaktırmadan impulse 101 yazan ibne

gl_zmax yazan ibneden farkı olmayan ibnedir.

kaleye uzak bir mesafe

kaleye uzak bir mesade sabri topun gerisinde sabriii ve top taça çıktı sayın seyirciler.*

levon

(#7264358) helal olsun yazarıdır.

galatasaray elenince kupayı alacağız sanan fenerli

yok aksine galatasaraydan daha güçlü bir takım olan antalyaspor un çıktığına üzülen fenerlidir.

gs antalya maçındaki haksız penaltı

bugün antalyaspor maçında gördüğümüz haksız penaltıdır.
hantr'ninde dediği gibi bizde gs nin hakemlerinden istiyoruz.

orgazm sigarası

bana gereksiz demiş yazardır . açıp diğer entrylerimi okursa gereksiz olmayacağımı anlardı.ama kendisi o kadar gereksizki anca futbol entrylerini okuyor.

ay carmela

kendisine ayar vermeye çalışan yarım akıllılara hayli gülen yazar.