bugün

kavgadan sonra kesinlikle affetmeyeceğim deseniz de hiç farkında olmadan birbirinize sarılıp uyuma ve akabinde hiç farketmeden büyük bir huzurla barıştığınız durumdur. hayatın en güzel ve en sıcak eylemlerinden biridir. hava soğuksa eğer sadece sarılmakla kalınmaz bacaklar kollar hatta kocaman vücudunuz da birbirine dolanır. hava hep soğuk olsun istersiniz. sevgilinizin kokusunu duyarak uyursunuz. ve o kokunun hücrelerinize kadar nüfuz ettiğini hissedersiniz. o kişi artık gerçekten sizindir. sahiplik ve sahip olma duygusunun yarattığı huzurla hiçbir şeyin sizin keyfinizi bozmasına izin vermeden saatlerce uyursunuz.
aman kolumu nereye koysam, üf bacağım acıdı, ya çek şu saçını gibi cümlelere maruz kalınacak durumdur, kıçını dönüp uyumak daha iyidir.
(bkz: işini bitirdi döndü kıçını yattı)
insanı en çok mutlu eden anlardan biridir zannımca.
dışarda hafif bir yağmur yağıyorsa; mevsimlerden soğuk yaz ise; ikiniz içinde sıcak çikolata yapıp yanına sokulduğunda onun sıcaklığıyla kendini güvende huzurlu ve mutlu hissedersin ya; odur işte sevgiliye sarılıp uyumak. sevgiliye sarılmak ve uyumak iki ayrı eylemken yanaklarını kızartıyorsa birlikte yapıldığında çok daha haz veren birşeydir. * *
güzel bişey olsa gerek.
(bkz: aah sözlük aah)
sabaha kadar uyumayıp, sevgiliyi en masum haliyle izlemektir bazen.
Nirvanaya çıkmaktır. Ordayken zamanın durmasını beklemektir.
hayatta en mutlu olunan andır. hele sabahta yarım yamalak gözler açıldığında hemen sarılıp biraz daha kestirmeye devam edip öperek uyanma işlemi yapılırsa daha ne istenir ki o günden.
sanırım kahvaltısını yatağa götürmek ve el ile beslemek de benim ayrılacağım olurdu. hiç yapmadım ama bunu yapmayı çok istemiştim, şimdi imkansız oldu.
bir de o rahat uyusun diye nefes almaktan bile korkarak göğsünü kıpırdatmadan uyumamak vardır ki...
butun guzel sozler bos.. tecavuz ediceksin ki sonra degerli olasin..
dünyada cenneti koklamaya benzer. yüz güler kalp atar. gönül coşar.
(bkz: sol frame den kaldırılan başlıklar)
aynı yastığa baş koymak

işte o huzur paha biçilemez.
(bkz: yastığa sarılıp uyumak)
tüm ağrıların, acıların dinmesidir.
anne karnındaki huzura eş değer olan durum. eğer bir de siz hasta iseniz her derin nefes alışınızda ya da sağa sola dönüşlerinizde uykusundan uyanır elini alnınıza koyar ateşinizi kontrol eder öper alnınızdan daha bi sıkı sarar sizi.
Kimileri için havuz problemi, kimileri için denklem. Matematiği herkes sevmez.

Takozmuyumdur fazlamı bencil bilemiyorum, yüzyüze uyuduğum zaman suratıma vuran o sıcak nefesi beni sanki boğuyor. Arkamı dönüyorum çaktırmadan, dönsene canım nidaları ile kendimi tekrar yüzyüze buluyorum. Bu sefer kafamı onun yüz hizasından yukarı veya aşşağı gelecek şekilde ayarlıyorum. Puzzle gibi gelip suratımın ortasını hatta nefes alırken ağzımın dibini buluyor nefesi. Uykum kaçıyor bi sigara yakıyorum, en sonunda itiraf ediyorum durumu. Ve daha da kötüsü gece yarısı uyanıp havasız kalmış o ağızla öpüşmeye çalışmak, bak canım benim o sırada kendi ağzımı midem kaldırmıyor diyemiyorum tabi, offfff. Yani benim için sevgiliye sarılıp uyumak çok bilinmeyenli denklemleri çözmekten daha büyük bi problem. Durumu geç itiraf etmemin sebebi ne kadar katlanmaya çalışsam ne kadar geç itiraf etsem de hemen bi surat asılması meydana geliyor ve sonraki iki gün kızın gönlünü almakla ve durumu en ince ayrıntısına kadar anlatmakla geçiyor hayatım. Ya takozum dediğim gibi ya da çıktığım kızlar çok anlayısızdı, biri hariç.. Birgün rahatsız olmayacaksın diyorlar, kimbilir.
sarılırsın ama uyuyamazsın seyredersin, bir meleğin uyuduğunu seyredersin.
en güzel rüyaların sebebidir sevgiliye sarılıp uyumak.

sarılıp kokladığında huzurla tanışırsın.
sarılıp onun varlığını kollarınla hissettiğinde aşkı, sevgiyi hissedersin.
sarıldığında kollarını beline sıkıca doladığında tutkuyu yaşarsın.
nefesini sana boynunda hissettirdiğinde sadakatını anlarsın.
en savunmasız en güçsüz haliyle masumiyetini görürsün.

kısacası gece gece özlenendir. çok özlenendir.
(bkz: bişey yapmıycaz aşkım sadece sarılıp uyuycaz)
bazen insanın tek yapmak istediği şey.
hiç yapamadığımdır.
aşık olduğun kişi ise büyük huzurdur. sadece cinsel ilişki için birlikte uyudugun kişi ise sabah oldugunda çok can sıkıcı bi hal almaktadır.
çok terliyorsa da sarılamayabilirsin, orda işin içine şans, kader, kısmet gibi şeyler giriyor.
bakıyorsun yakışıklı mı yakışıklı, karizmatik mi karizmatik, uyurken terliyor-bahtsızsın, bahtsızım, bahtsız.
oyuncak ayının gerçeğine sarılmak gibi çocuksu!?
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar