bugün

entry'ler (912)

starfield

Starfield oyunu gerçekten gümbür gümbür gelen bir oyun. bu oyunun tutkunları için yıllarca sürecek bir macera vaat ediyor. Erken erişim fırsatıyla oynama şansını yakaladım ve bu deneyimin tadını çıkartırken, oyunun detaylarına dair Türkçe kaynakların kıtlığı dikkatimi çekti. işte tam bu noktada https://starfieldturkiye.com.tr/ devreye giriyor. Site, oyuna dair pek çok bilgiyi, ipucunu ve rehberi Türkçe olarak sunuyor. Ancak Starfield'ın popülerliği düşünüldüğünde, "Starfield Türkçe forum", "Starfield Türkiye", "Starfield Türkçe rehber" gibi anahtar kelimelerle arama yapacak birçok oyuncu olacaktır. Bu sebeple, bu alanda daha fazla Türkçe içeriğe ve kaynağa ihtiyaç olduğunu düşünüyorum. Oyuncu topluluğu olarak "Starfield Türkçe" olmalı ve bu konuda daha aktif olmalıyız. Umarım ilerleyen günlerde daha çok Türkçe kaynak ve platform bu alanda boy gösterir.

biraz allık biraz rimel başka bir şey yok

yüzünü yıkayınca başka biri çıkabilir dikkat etmek gerek.

ağlayan çocuğa telefon veren anne babalar

anne baba değildir daha kendilerini idare edemiyorlardır.

starfield türkiye

Yememiş içmemiş adamlar Starfield için bi ton türkçe kaynak yapmışlar. ayrıca forum sitelerini falanda sevdim. Türkçe gelmese de oyun ilk başlarda Starfield oynamak ve ilk bakış ilk izlenim gibi bilgileri öğrenmek için müthiş olmuş. Her yer de sistem gereksinimleri bile yanlış yazarken gerçekten çok iyi geldi. Linki bırakıyorum damlayın hemen.

https://starfieldturkiye.com.tr/

tekirdağ

merak ettiğim gitmek istediğim kızlarıyla meşhur yer.

otcrafts

Kişiye özel gümüş takı tasarımları(kolye, küpe,bileklik, yüzük vb)üreten istanbul merkezli bir firma. OTCRAFTS firmasından aldığım kişiye özel gümüş kolye için gerçekten çok heyecanlıyım. internet üzerinden sipariş vermenin bazen riskli olduğunu düşündüm ama firmaya güvendiğim için denemeye karar verdim. Siparişi verdikten sonra, sonuç gerçekten beklediğimden çok daha güzeldi! Tam istediğim gibi bir tasarım, inanılmaz güzel işçilik, ve kaliteli bir gümüş malzeme ile kolyem hazırdı. Bu denli memnun kalınca buraya yazmak istedim. Özel takı tasarımı arayanlar için tavsiye edilir.

sanal bebek

şimdilerde yapay zekanın bana aynı tadı verdiği küçüklükte sihirli gibi olan oyuncak.

halkların demokratik partisi

ulan bu partide olupda güzel olan bir tane kadın olmaz mı? hepsi gollum gibi amk.

yaşlılar neden telefonda bağırarak konuşur

çünkü sinirliler.

sigara içen yazarların karizmatik olması

sigaranın karizmayla hiçbir ilgisi yoktur. kendine özgüveni olmayan özenti insanların bağımlı olmuş beyinlerini ilgi çekici gösterme çabasıdır bu tür inançlar. babası veya amcası gibi küçüklükten hayranlık duyduğu insanların sigara içmesi kadınlarda böyle saçma bir bilinçaltı oluşturur ve sigara içenleri daha kendine yakın yada daha olgun görmesine sebep olur. bunu farkındalığı düşük ıq seviyesi yerlerde olan kızlarda görebilirsiniz.

çocuğunuzu özel okulda okutur musunuz

çocuğumu okutmaya bile şüpheli bakıyorum bu ülkede.

deniz gürbüz

Temizlik sektörününde söz sahibidir kendileri , Sektöre yön veren açıklamaları ile takipteyiz.. https://beyazgazete.com/h...tmasi-onemli-6679685.html

bu popo tipinin adı ne sorunsalı

bazı ırklara özel tipolojiler bulunmaktadır. örneğin kürt götü. Irkçılık değildir gerçekten birbirlerine aşırı benzerler. Birini arkadan görüp bu kürt demek mümkün olabiliyor.

altay dinç

Videolarını yakından takip ediyorum.. Bu işi baya özenerek titizlik ile yapıyor.. Tebrik ediyorum kendisini https://m.youtube.com/watch?v=qYLdsJ7prF8&t=5s

rusya

ismini duyunca üşüyorum soğuk bir ülke olarak kalmış aklımda.

en uzun gece

bana o kadar uzun gelmeyen gece.

diyet yemekleri

Salata ve tatsız tuzsuz kibrit kutusu (Sedat PEKER duymasınbu aralar kibrit kutularına takmış durumda) büyüklüğünde yiyeceklerden oluşan yemeklerdir. ilk etapta benimde aklıma bu şekilde geliyordu ama artık öyle düşünmüyorum açıkçası ;
Bir yer keşfettim diyet yapmak zorunda olan cümle aleme tavsiye ederim. Formena Diyet Yemekleri, 2015 yılında Ankara’da kurulmuş ilk diyet yemekleri şirketlerinden birisi. Diyet Yemekleri dendiğinde aklınıza tatsız tuzsuz yemekler gelebilir ama inanın öyle değiller. Yemekleri fırında yağsız ve meyve şekeri kullanarak yaptıklarından lezzetleri var ama kalorileri çok düşük. Ben denemenizi isterim. Diyet olarak düşünmeyin kesinlikle. Yardımı dokunur belki linkini bırakıyorum buraya. https://www.formena.com

türk yapımı korku filmleri

böyle bir kategorinin olduğuna inanmıyorum.

uludağ sözlük

hala varlığını sürdürebilmesi bana mucizevi gelen sözlük sitesi.

watch of royal

Bizim ülkeden böyle orjinal firmaların çıkması beni ayrı bir umutlandıriyor. 10 yılda 200 ülkeye satış yapan her ürünü özgün yani araklamadan kendi oturup tasarlayan nadir firmalardan.
Hakiki deri ve el yapımı özel tasarım çantalardan, cüzdanlara , saatten parfüme, gözlükten takıya ne ararsan var. Abi oturup emek harcayıp kendi tasarımını yapan markalara bayılıyorum. adamlar harbiden yapıyor.